Skocz do zawartości

Silnik forum 2.0


Rekomendowane odpowiedzi

Banasi dzięki za odpowiedź, chociaż ta opcja sprawdznia rozdanej reputacji nie pokazuje do końca tego co chciałem, ale zawsze coś

z obliczeń wynika że w trakcie 7 lat przyznałem ok 350 plusów i minusów w sumie, niestety nie ma możliwości żeby sprawdzić w szybki sposób ile było konkretnie plusów a ile minusów

jednak na szybko porównałem to z pierwszym lepszym użytkownikiem (padło na ragusa) i on przydzielił w sumie ok 2500 plusów i minusów w sumie ( w sumie), czyli tak jak myślałem, jestem oszczędny w tej kwestii

 

Square przepraszam że zapytałem o coś co było na poprzedniej stronie, przyznaje że nie śledzę tego tematu zbyt dokładnie

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Z tego co ja pamiętam to to znikło w 2012 roku :) Jak wspomniał Perez na poprzedniej stronie można potestować z jakimiś dodatkami, ale muszą działać na aktualnym skrypcie. Z tego co widać po komentarzach do tych statystyk, to nie trybią one dobrze albo w ogóle na wyższych wersjach niż 3.3 :confused:

 

@Yano

Nie musisz przepraszać, po prostu odpisałem :)

no ale czytaj uważnie temat

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Hej psujecie cos w wersji mobilnej forum? Bo od wczoraj nie dziala mi część funkcji np ten gorny panel ktory pozwala wejsc w skrzynke albo na glowna strone

i spoilerow nie da sie otworzyc

nie moge też kliknąć na posta zeby sie pojawil guzik "edytuj"

 

mam tak na nadroidzie sgs3

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

witam wszelkich adminów i szefów

 

mam pytanie - czy forum ostatnio wprowadziło jakąś nową funkcję zmniejszania obrazków?

 

do tej pory każdy wielki obrazek był automatycznie scalowany do mniej-więcej 800x600, i to było fajne i przydatne

 

ale 2 dni temu, oraz dziś przed chwilą zauważyłem pewną zmianę

 

2 dni temu wrzuciłem screena z BF3 pokazującego przyżądy celownicze FAMASa, i gdy go wrzuciłem to wyświetlał się standardowo - czyli wielka fotka (pewnie 1080p) wyświetlała się jako 800x600 albo coś koło tego.

jednak gdy następnego dnia z innego kompa zobaczyłem tego posta to fotka wyświetlała się jako miniaturka, ok 300x150 px, to mnie zdziwiło ale pomyślałem że to jakiś jednorazowy przypadek

 

jednak dziś, z godzinę temu napisałem posta który zawierał kilka niewielkich animowanych gifów i jeden spory statyczny gif, który się lekko przeskalował.

i gdy najpierw zobaczyłem tego posta to wyglądał normalnie - czyli animowane gify były animowane i w normalnej wielkości

 

ale kilkanaście minut potem znowu otworzyłem ten temat i odpisałem na nowego posta, i przwijam do góry i widzę że w poprzednim poście wszystkie obrazki są bardzo zmniejszone (wręcz do poziomu miniaturki), a animowane gify nie są już animowane tylko są statycznymi obrazkami pokazującymi pierwszą klatkę animacji z gifa.

 

o co tu chodzi? czy forum ma nowy system zmniejszania obrazków? zmniejszania i odbierania animacji?

jestem w stanie się z tym pogodzić, ale problem pojawia się gdy klikam na tą nową miniaturkę i otwiera mi się... dokładnie taka sama statyczna miniaturka!

serio coś jest nie tak. rozumiem że na potrzby mobilnego internetu GIFy się miniaturyzują i nie animują, ale jak się na nie kliknie to powinna pojawać się całość gifa, a nie identyczna statyczna miniaturka. przecież w obecnej chwili wrzucanie jakiejkolwiek animacji na forum jest bez sensu bo i tak cała animacja zmienia się w statyczną miniaturkę

 

 

serio mnie to zastanawia bo wrzucanie gifów, zarówno z nowych gier jak i z meme, to jest coś co było często na forum i bóg widział że to było dobre, dlatego pytam się - co oznaczają te statyczne miniaturki których nawet nie da się rozwinąć do pierwotnego pełnego GIFa?

 

serio zróbcie coś z tym bo to dziwne, bardzo proszę

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

proszę bardzo, ten post, mimo że jego połowa dotczy kociej kupy to w drugiej połowie miał wrzucone 3 gify. dwa niewielkie i animowane, i jeden spory statyczny. gdy zapodałem posta obrazki wyświetlały się tak jak zawsze

http://www.psxextreme.info/topic/99359-co-cie-w-życiu-w(pipi)ia/?p=3272350

 

jednak kilkanaście minut później gdy otworzyłem ten temat zobaczyłem że wszystkie obrazki zostały poważnie zmniejszone i żaden z nich nie jest animowany. co gorsze gdy sie kliknie na obrazek to zamiast zobaczyć go w pełnym animowanym rozmiarze widać dokładnie taką samą miniaturkę

 

tutaj drugi przykłąd

http://www.psxextreme.info/topic/89336-pokaż-swoją-twarz/?p=3271428

jeszcze wczoraj obrazek z tego posta (który jest duży) wyświetlał się standardowo, czyli jak nieco zmniejszony, mniejwięcej do szerokości 800px

 

ale dziś wyświetla mi się jako miniaturka, w dodatku jak na niego klikam to nadal jest miniaturka (200x125px) a nie pełny rozmiar

 

 

serio zastanawiam się co się dzieje, czy tylko ja to widzę w ten sposób?

Odnośnik do komentarza

hmmm

czyżby to był kompletny zbieg okoliczności że fotki które wrzuciłem 2 dni temu zeszły do miniaturki, a gify dziś też stały się statycznymi miniaturami?

 

no jest to możłiwe, ale to dosyć dziwne

 

 

dla testu wrzucam gifa

shocked.gif

 

czy on też się zminiaturyzuje?

 

 

wiecie dziwi mnie to o tyle że na forum wrzucałem już tysiące obrazków i gifów i nie pamiętam żeby któryś z nich zamienił się w statyczną miniaturę, dlatego byłem zdziwiony i dlatego napisałem w tym temacie

Odnośnik do komentarza

mam pytanie dosyć może głupio to zabrzmi

 

dało by się wprowadzić na forum tryb "pijanego" ?

człowiek wiedząc że będzie pił uruchamiał by taki tryb, i będąc w nim przed wysłaniem jakiegokowliek posta dostawał by pytanie "czy jesteś pewny że chcesz to napisać?" oraz na potwierdzenie musiał by wypełnić jakąś porąbaną capche  w stylu

2268237733_cda4a1dbb3.jpg

 

żeby wyłączyć tryb też trzeba by wpisać trudną capche

 

 

taki tryb uchronił by wielu użytkowników przed pisaniem głupich postów i dostawaniem warnów

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...