Skocz do zawartości

Silnik forum 2.0


Rekomendowane odpowiedzi

 

Sprawdzilem, ze na Internet Exploderze tez wszystko lezy i kwiczy. Do roboty Panowie admini! PS: Post dodaje tylko przez "Wiecej opcji".

I tutaj lezy problem... IE :D
Być może tak, ale na Forefoxie też wszystko leży. IE sprawdziłem z czystej ciekawości. Nie używam tej przeglądarki na co dzień.
Odnośnik do komentarza

Mi z pisaniem wszystko działa, a jedyne co wyłapałem to, że przy najnowszych postach wyświetla godzinę, a dopiero po kolejnym odświeżeniu strony "minutę temu".

 

ei1qie.png

 

Ale to akurat jest bezpośrednio związane z ustawionym czasem na forumku, więc można łatwo naprawić.

Wiąże się to jeszcze z tym, że nie zawsze odznaczy jako przeczytany temat.

Odnośnik do komentarza

Nie działa opcja przypomnienia/resetu hasła. Nie ważne czy wpisuję login, maila, czy oba, żaden mail nie przychodzi. W spamie też pusto. Już pomijam fakt, że nie wyświetla opcji BBCode oraz wywala jakieś błędy przy pisaniu postów...

 

Maile fix, testuj. 

 

Co do tego edytora nieszczęsnego - to jest jakaś kosmiczna sprawa. W podobnych przypadkach na innych forach okazywało się, że czasami miało to związek z reklamami. Co lepsze, u niektórych był to problem związany z tym, jakie cookies miał u siebie user i nic tu serwer nie miał do rzeczy. Stąd trochę takie szukanie igły w stogu siana. Nasz admin np. godzinę odświeżał tematy, edytor i za nic mu nie chciał wskoczyć ten uszkodzony, aby naocznie to sprawdzić. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...