Skocz do zawartości

Silnik forum 2.0


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam podobny problem jak kolega grzybiarz. Założyłem temat (dwa raz) - zniknęły. Napisałem - posty (dwa razy) zniknęły. Ciekawe jak szybko zniknie ten post - pewnie nikt nie zdąży go przeczytać. Mam Firefoxa

 

Widzę że ten post nie znikł. Ale inny napisany w innym dziale, znikł po kilku minutach...:(

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza

W mobilnej wersji przy próbie oznaczenia działu jako przeczytany (przy naciśnięciu w dymek po lewej) pojawia się komunikat:

UPS! Coś poszło nie tak.

[#20312,1] Nie posiadasz uprawnień do korzystania z tej funkcji. Jeśli nie jesteś zalogowany, możesz użyć poniższego formularza (jeśli jest dostępny).

Wcześniej działało bez problemu. Przeglądarka chrome, nexus 5, android 5.0.1

 

Dziwne. Problem ogranicza się do pod-działów. Główne działy mogę "czyścić" bez błędu.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Ta wyszukiwarka działa tak słabo, że lepiej wpisywać nazwy tematów w google:/

"Brak wyników dla 'klocki lego'.", a wpisanie "playstation plus" pokazuje mi tematy z targów i wii u.

No i to też wkurza:

Kontrola antyfloodowa jest aktywna. Należy odczekać 10 sekund przed rozpoczęciem kolejnego wyszukiwania.

Może tą kontrolę usunąć dla tych co mają xx postów?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Propozycja: zmieńcie kategorię sortowania wyświetlania użytkowników, którzy mają urodziny. Teraz bodajże jest po dacie rejestracji (rosnąco), ale przez to same randomy są. Lepiej po ilości postów sortować.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...