Skocz do zawartości

Silnik forum 2.0


Rekomendowane odpowiedzi

No to nawet niech bedzie 15min off. Od godziny probuje sie dostac do niktorych tematow i wywala bledy.

 

Żebym ja wiedział, ile to będzie, to bym napisał :). Jak wyżej - zazwyczaj trwało to 10 minut i było cacy, teraz aktualka wprowadza więcej poprawek dotyczących bazy, przez co forum dłużej wszystko "trawi". Na razie usunęliśmy update, jest więc po staremu - 3.4.5. 

 

Przeklikałem forum, wydaje się wszystko działać. Jak coś nie trybi, proszę informować. Jutro/pojutrze jeszcze raz spróbujemy z aktualką - będę informował. 

Odnośnik do komentarza

Opcja "Wyświetl nową zawartość" nie pokazuje nowych postów z działu PSX Extreme i Niezależni

 

Szukając problemu z Moją zawartością (jeszcze przekopuję się przez różne opcje), dokopałem się do ustawień, które, nie wiem czemu, wykluczały niektóre działy z Nowej zawartości, m.in. PSX Extreme. Teraz powinno być OK. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad sensownością minusów i możliwością wyłączenia ich, ale zanim w ogóle miałbym ewentualnie rozpisać się na ten temat, to zapytam administrację i moderację: czy taka możliwość wchodziła by w ogóle w grę, zarówno technicznie jak i systemowo? Inaczej mówiąc, czy byłoby to w ogóle możliwe i czy system tylko z plusami uważacie za sensowny, bądź widzicie potrzebną rolę minusów której może ja nie dostrzegam.

Odnośnik do komentarza

dla mnie moglby by one nie istniec, tym bardziej ze byly juz przypadki ze ktos sam siebie plusowal lub tworzyl pelno alterow zeby dawac minusy xD 

 

z drugiej strony jak juz chcecie miec tylko plusy to niech zostanie tak jak jest, bo czasem ktos taka glupote napisze ze nie pozostaje nic innego jak dac minusa, a jak kogos jeszcze dupa o to boli to na forumku przez to jest weselej ;)

Odnośnik do komentarza
Aktualna wersja skryptu 3.4.6. Proszę zgłaszać wszelkie uwagi. Aktualnie znane problemy:

- błąd z wyświetlaniem Mojej zawartości

Chodzi o aktualizację historii swoich postów w "moja zawartość"? Z tego co widzę, nadal ostatnim postem jaki jest tam pokazany jest mój wpis z 5 września (korzystając z filtra "Tylko posty").

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...