Skocz do zawartości

Silnik forum 2.0


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

Nadal nie działa. Używam chrome. Wyczyszczenie ciasteczek też nic nie pomogło :( A chce wkleić tylko odnośnik z ikonką do statsów z BF4.

Mam to samo za kazdym razem wywala blad 504 gateway timeout. Wyglada na to,ze forum ma jakis problem z linkami z bf4stats.com bo np. link z psnprofiles.com dziala bez problemu.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A podobno z trzynastym to plotki...

 

Nad ranem zakończyliśmy prace związane z optymalizacją bazy danych, ale w wyniku problemów na jednej z partycji serwera baza się wysypała. W efekcie konieczne było przywrócenie backupu z 3 rano, stąd posty napisane dzisiaj w godzinach porannych zniknęły. 

 

Przepraszamy za kłopoty. Obecnie nie powinno być już problemów ze stabilnością działania forum. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Przy okazji info o plusach i minusach - drodzy userzy, serdeczne dzięki za tak aktywne współtworzenie forum

 

W czerwcu napisaliście 30 343 posty, co jest absolutnym rekordem forum, jeśli chodzi o ilość wpisów w jednym miesiącu (dla porównania rok temu przy okazji E3 było "ledwie" 22 169 postów). Statystyki, które obejmują okres od stycznia 2008 do czerwca 2014, wskazują na 1 milion 440 tysięcy postów (precyzując 1 440 007). 

 

Średnio powstaje 252 tematów miesięcznie (pierwsze półrocze tego roku) w stosunku do 243 tematów za rok 2013.

 

Ponadto jako ciekawostka statystyka wyświetleń tematów (cytując: "Te statystyki pokazują liczby wyświetleń dla tematów utworzonych w wybranym okresie czasu, a nie liczby wyświetleń w wybranym okresie czasu.") za okres od stycznia 2008:

 

Hyde Park - 11 529 060
PS3 - 10 239 619
Xbox 360 - 7 024 202
Graczpospolita - 4 082 227
Kącik Sportowy - 3 498 628
Władza, Kobiety, Pieniądze  - 3 455 567
Region Filmowy - 2 967 375
Kącik RPG - 2 540 584
PC - 2 040 778
Opinie, komentarze - forum, magazyn - 1 761 772
 
Jeszcze raz dziękujemy!
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Od mniej-więcej 2-3 tygodni nie działa mi poprawnie funkcja "wyświetl nową zawartość" (button w prawym górnym rogu strony głównej forum). Po naciśnięciu tego przycisku otwiera mi się strona z wynikami wyszukiwania, ale napisane jest tam "Brak nowej zawartości", mimo, że mam sporo nieprzeczytanych postów. Kilka razy oznaczałem już całe forum jako przeczytane i gdy pojawiają się nowe posty sytuacja się powtarza. Sprawdzałem na Operze, Chrome i IE, w każdej przeglądarce to samo. Co można z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...