Skocz do zawartości

Silnik forum 2.0


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

I jeszcze coś nie tak jest z zaznaczaniem tematów jako przeczytanych. Patrzę, oho widzę ktoś w temacie napisał o godzinie takiej i takiej, wchodzę, czytam, wychodzę,  przeglądam forumka gdzie indziej i po kilku minutach widzę ten sam temat jako nieprzeczytany i że minutę temu ten sam użytkownik napisał posta, wchodzę, a tam dokładnie ten sam post co kilka minut wcześniej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

I jeszcze coś nie tak jest z zaznaczaniem tematów jako przeczytanych. Patrzę, oho widzę ktoś w temacie napisał o godzinie takiej i takiej, wchodzę, czytam, wychodzę,  przeglądam forumka gdzie indziej i po kilku minutach widzę ten sam temat jako nieprzeczytany i że minutę temu ten sam użytkownik napisał posta, wchodzę, a tam dokładnie ten sam post co kilka minut wcześniej.

Mam to samo :(

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

no hej, forumek mi nie działa w przeglądarkach:
Internet explorer: nie moge pisać postów, edytować.

Chrome: jw + czasami trzeba odświeżać milion razy zakładkę by doczytał sie forumek (np szałty i statusy)

 

sprawdzałem na różnych kompach i tabletach, problem występuje. wszystko poaktualizowane, z adblockiem, bez adblocka, nawet z internetem kombinowałem xd.

ogólnie i tak korzystam z mozilli, ale mogą być userzy co mają ten problem, sie odbijają od forumka i nawet nie napiszą bo nie mogą.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...