Skocz do zawartości

Silnik forum 2.0


Rekomendowane odpowiedzi

Forum chyba się znowu sypie, Tokar pisze, że mu wpisów w shoutboksie nie odświeża i ja miałem kilka razy to samo.

 

Do tego zauważyłem, że ze statusami coś nie tak jest. Ktoś wstawi status, są dwie odpowiedzi, ja coś piszę i moja wypowiedź pojawia się jako pierwsza, a nie trzecia. Oczywiście nie zawsze, ale raz na jakiś czas tak się stanie.

Odnośnik do komentarza

Sprawdzimy, chociaż wbudowany tester e-mail potwierdza, że jest wszystko OK "To jest testowa wiadomość IP.Board. Jeśli ją otrzymałeś, oznacza to, że wszystko działa."

 

Zerknijcie w swoich ustawieniach, czy w ogóle macie włączone powiadomienia mailowe. 

Odnośnik do komentarza

Caly czas mialem zaznaczone i nic.

Zaraz Ci wysle PM.
 
edit:
wysłaliśmy sobie privy i nikt z nas nie dostał maila. Mam zaptaszkowane wszystkie opcje z serii:
 
Prywatne wiadomości
Wyświetl informację, gdy otrzymam nową wiadomość (zostanie pokazana najnowsza)
Powiadom mnie, gdy otrzymam nową prywatną wiadomość    
Powiadom mnie o nowych odpowiedziach w prywatnych rozmowach    
Powiadom mnie, gdy zostanę zaproszony do prywatnej rozmowy
 

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Kończą się pomysły... Właśnie przetestowaliśmy PM w różnych opcjach i powiadomienie zawsze jest (fakt faktem często w spamie). Jeszcze coś się pokombinuje, ewentualnie spróbuj z innego maila jednorazowo (zmień w profilu), bo może to dostawca poczty jakoś wybitnie blokuje te nasze maile. 

Odnośnik do komentarza
Gość Kyo

Jedyne co zrobiłem to zaznaczyłem Wam powiadomienia na forum ponieważ z poziomu panelu nie były zaznaczone na Waszych kontach.

U mnie powiadomień na forum nawet nie da się odznaczyć. Prawdopodobnie to było przyczyną. Być może jest jakaś korelacja powiadomień na emaila z powiadomieniami na forum.

Odnośnik do komentarza

Ej serio, co się z tym szałtboksem dzieje ? Nie wiem  w jakim stopniu problem występuje u innych, ale co najmniej 2 osoby poza mną też skarżyły się na nie ładowanie się wpisów. Problem występuje na chromie i firefoxie na kompie oraz na mobilnym chromie i dolphinie, więc nie jest to kwestia komputera ani przeglądarki. Zresztą oczywiście w międzyczasie czyściłem komputer i telefon, w tym wszystkie dane przeglądarek, żeby wykluczyć jakieś problem z cookies czy czymś takim.

Wczoraj to już w ogóle szałtboks w pewnym momencie zwariował, bo wyświetlał stronę wpisów z ok. 24h wcześniej, pomijając wpisy, które już wcześniej odświeżył.

 

Był jeszcze problemy ze statusami - moje komentarze wyświetlały się jako powielenie komentarza ostatniej osoby albo wskakiwały nie jako ostatni komentarz, tylko gdzieś pomiędzy poprzednie. Ale w tym temacie jest już akurat w porządku.

Odnośnik do komentarza

W dalszym ciągu nie odświeża, zeżarło wpis kermita z 8:51. Pół biedy, gdyby mi pokazywało wpisy po manualnym odświeżeniu, ale ja muszę w tym celu coś napisać. Denuncjuję iż użytkownicy zgłaszający podobne obiekcje to assasine i Mecenas vel darude sandstorm

Edytowane przez Tokar
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...