Skocz do zawartości

Silnik forum 2.0


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy pojawia sie nowe posty w temacie to po wejsciu do niego kropka (albo gwiazdka) przy jego nazwie powinna wyblaknac kiedy wybierzemy np. strone glowna. A tak sie nie dzieje, albo dzieje sie rzadko, a czesciej po opuszczeniu tematu widac go ponownie jako zawierajacego nowe posty (mimo, ze takie sie nie pojawily).

Dzieje się tak, gdy ktoś edytował ostatniego posta.
Odnośnik do komentarza

Było już o tym :P

 

Mi z pisaniem wszystko działa, a jedyne co wyłapałem to, że przy najnowszych postach wyświetla godzinę, a dopiero po kolejnym odświeżeniu strony "minutę temu".

 

ei1qie.png

 

Ale to akurat jest bezpośrednio związane z ustawionym czasem na forumku, więc można łatwo naprawić.

Wiąże się to jeszcze z tym, że nie zawsze odznaczy jako przeczytany temat.

Odnośnik do komentarza

No wlasnie wiedzialem, ze ktos juz to poruszal ale myslalem, ze to byl Red a jak szukalem jego postow to z kolei myslalem, ze sie przewidzialem.

 

Tak czy inaczej. Ten blad jest powiazany wlasnie z tym, ze tematu nie odznacza jako przeczytany (nie znika pogrubiona kropka/gwiazdka). Jak wyzej w przykladzie, dopoki post Ficusia nie zmieni "statusu" z 18:33 na "minute temu" tak mozna wchodzic do tematu i wychodzic z niego, a forum nadal bedzie pokazywalo, ze temat jest nieprzeczytany. Jak juz zatrybi na "minute temu" to bedzie po staremu. Sprawdzalem.

Odnośnik do komentarza

Pojawiał się już tu opis problemu z brakiem powiadomień mailowych po Prywatnej Wiadomości? Dostałem PMkę, ale maila z info o tym brak (w spamie też sprawdziłem). Niczego nie zmieniałem w ustawieniach forumka.

 

edit: a mulenie to nadal swoją drogą

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

W mobilnej wersji przy próbie oznaczenia działu jako przeczytany (przy naciśnięciu w dymek po lewej) pojawia się komunikat:

UPS! Coś poszło nie tak.

[#20312,1] Nie posiadasz uprawnień do korzystania z tej funkcji. Jeśli nie jesteś zalogowany, możesz użyć poniższego formularza (jeśli jest dostępny).

Wcześniej działało bez problemu. Przeglądarka chrome, nexus 5, android 5.0.1

 

Dziwne. Problem ogranicza się do pod-działów. Główne działy mogę "czyścić" bez błędu.

 

Wciąż nie zostało to naprawione. Planujecie coś z tym zrobić, czy wersję mobilną zostawiacie na "deser"?

Odnośnik do komentarza

Zamulanie się robi - serwer się dociera na nowej konfiguracji, stąd czasami problemy. 

Tapatalk - zaktualizowany do najnowszego (chociaż jego mulenie to raczej efekt tego co wyżej). 

Shankor - hmm, właśnie testowałem na S3 LTE i bez problemu odznacza, przeładowuje i po sprawie. Może ktoś jeszcze dać znać, czy ma ten problem? 

 

Co do oznaczania forum - podpytam admina, możliwe, że jest jakiś cache ustawiony i dlatego od razu forum "nie łapie", że ktoś przeczytał dany temat. 


Pojawiał się już tu opis problemu z brakiem powiadomień mailowych po Prywatnej Wiadomości? Dostałem PMkę, ale maila z info o tym brak (w spamie też sprawdziłem). Niczego nie zmieniałem w ustawieniach forumka.

 

edit: a mulenie to nadal swoją drogą

 

Hmm, przed chwilą dostałem PM i normalnie mail przyszedł. Ktoś coś więcej może dać znać?

Odnośnik do komentarza

Czy w wersji mobilnej jest możliwość otwarcia tematu od ostatniego posta? Bo jak bym nie kombinował, ZAWSZE otwiera mi temat pod ostatniego nieczytanego posta, co w tematach dawno nie odwiedzanych jest strasznie irytujące. Podobnie z poziomu tematu, strony mogę przewijać tylko poprzednia/nastepna. Brak możliwości przeskoczenia do ostatniej strony danego tematu. To bug, feature czy tylko ja tak mam?

Odnośnik do komentarza

Czy w wersji mobilnej jest możliwość otwarcia tematu od ostatniego posta? Bo jak bym nie kombinował, ZAWSZE otwiera mi temat pod ostatniego nieczytanego posta, co w tematach dawno nie odwiedzanych jest strasznie irytujące. Podobnie z poziomu tematu, strony mogę przewijać tylko poprzednia/nastepna. Brak możliwości przeskoczenia do ostatniej strony danego tematu. To bug, feature czy tylko ja tak mam?

Jasne, kliknij po prostu na godzinę dodania tego posta.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nope, caly czas mam opcje "nieczytana zawartosc". Odtworzenie problemu u mnie:
- pokaz nowa zawartosc
- kliknij np. pierwszy temat
- kliknij ponownie "pokaz nowa zawartosc"

wynik: lista jest pusta.

edit:

dziś wygląda na to, że sytuacja się poprawiła (bez żadnych zmian z mojej strony)

edit 2:

jednak nie. Nadal przy opcji "nieczytana zawartość" mam pustą listę, mimo że miałem wcześniej z 20 nieodwiedzonych postów.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...