Skocz do zawartości

Silnik forum 2.0


Rekomendowane odpowiedzi

Jesli ktos ma telefon z biedronki to wtedy wersja mobilna faktycznie moze mulic, ja takich problemow nie mam. Nie musze rowniez przegladac wszystkich mozliwych dzialow, o otwieraniu kolejnych kart nawet nie wspominam bo niby po co? Wszystko chodzi fajnie ale jesli ktos sie udziela namietnie w CW to faktycznie, nie jest wygodne nadrabianie ponad 20 stron, ktorych przybylo w ciagu jednej godziny.

 

Jesli problem z tapatalkiem jest tylko na forum pe to tymbardziej wylaczyc wtyczke a nie kombinowac aby znowu cos sie ze sralo z silnikiem jak ostatnio. Te kilkanascie osob z telefonikami da sobie rade.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mi się wydaje że to wina tylko i wyłącznie tapatalka. Generalnie sprawdziłem też inne forum i mam na tej apce takie same błędy. Tapatalk ostatnio mocno się zeszmacil i nie ma na to rady chyba że ją porządnie ponaprawiaja.

Odnośnik do komentarza

Również. Oś czasu stanowi u mnie chyba jedyny i najmocniejszy argument za używaniem tp. Na tyle mocny że ciężko teraz się od tego odzwyczaic i przejść na co innego. Mam nadzieję że tapatalk poprawi się za jakiś czas.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Niby tak ale oś czasu jest czytelniejsza to raz, dwa to że można podgladnac co kto napisał ostatnio. Może i pierdółka ale nie trzeba wchodzić do tematu i sprawdzać czy ktoś napisał coś ciekawego. Wygoda. :)

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...