Skocz do zawartości

Silnik forum 2.0


Rekomendowane odpowiedzi

Tap cały czas jest, tylko problem  w tym, że chodzi, jak mu się podoba i nie do końca wiadomo, co jest tego powodem. 

Od bitych dwóch dni zero wejść poprzez tapa, a próbowałem ze 20 razy w różnych porach dnia i nocy. Przed chwilą też próbowałem.

Opis błędu taki jak na poprzedniej stronie.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie odnośnie sygnatur: zmieniły się zasady posiadania obrazków czy nadal jest tak jak było? Nie działa coś już u mnie od 2 tygodni "trophy card" ze strony PSNProfiles. Używałem do tej pory sygnaturki z użyciem BBCode (cokolwiek to znaczy) i zazwyczaj było wszystko ok, a teraz nie wyświetla się ta karta z trofeami. Wie ktoś co jest nie tak? Coś z forumkiem czy ze stroną psnprofiles?

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Tapatalk w kwestii przegladania tego forumka nadal nie działa na moim fonie, ale możliwe ze to jest spowodowane tym, ze mam Windows Phone, a ten program (Tapatalk) juz nie jest nawet oficjalnie dostepny w sklepie WP, a tym samym nie jest wspierany. Nie zmienia to faktu, ze inne fora, dzialaja u mnie przez tapa bez zarzutu. Tylko ppe - nie :/ Jeszcze dzisiaj sprawdze czy z telefonu zony (ona ma szajsunga na  andku) da sie z tapa na forum wejsc...

Odnośnik do komentarza

To u Was czy u mnie jest coś nie tak, że Avast szaleje? W jakie podforum nie wejdę to wywala błąd i blokuje stronę:

 

PEbFZLz.jpg

 

 

W dodatku czemu pokazuje mi w komunikacie adres ps3site.pl? WTF?

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Mylisz sie grzybi, sprawdzałem na kilku komputerach z różnymi systemami (win7/10, linux, osx) i wszędzie był ten sam error. Jak się okazało problem stwarzał obrazek wrzucony przeze mnie do tematu Netflix, który przeglądarkom wydwał się podejrzany i dlatego blokował połączenie. No ale już wyedytowałem posta i jest si

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...