Skocz do zawartości

Lords of the Fallen


Rekomendowane odpowiedzi

Spamuje temat ale dziś właśnie skończyłem i nie żałuję wydanych pieniędzy. Gra do końca ciekawa i tak się rozpędziłem że zacząłem od razu new game plus. Niechcący zdobyłem achievement za zabicie bosa jego własną bronią;)   Heh minusem jest że new game plus jest łatwiutki. Idę przez grę jak nóż przez masło. W ciągu 35 min 3 bossów leży. 0 śmierci. Niestety balans new game plus do bani.     

 

Zakończenie gry zajęło mi 20 h. Było to najlepsze 20 h w tym roku zaraz obok dark souls 2.  Niestety w dark souls 2 spędziłem 120 h bo new game plus był za(pipi)isty tutaj raczej nie będę kontynuował a gier nie calakuje. Polecam grę z tym że zastrzeżenie na raz :) 

Odnośnik do komentarza

Mnie tez gra wciagnela. Pod wzgledem technologicznym lekko niedomaga, nawet po patchu screen tearing jest widoczny, animacja lubi niezle chrupnac, a to przeciez 30 klatek. Wszystko wynagradza rozgrywka, ciekawi bosowie, walki z przeciwnikami.

 

Ps. W co ladujecie punkty doswiadczenia?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ja również Luck pomijam. Strength i Vitality dobiłem do 20 i czuję, że wystarczy na razie, a jestem Warriorem w połowie gry dopiero. Teraz pakuję w Magic. Mam już na 15lvl i wszystkie czaru dostępne dla tego poziomu odblokowane i zrobiony upgrade. Będę kontynuował Magic z Endurance 50/50.

 

Jaką broń lubicie używać ? Mi najbardziej siadł Lost Pike (polesword).

Edytowane przez zimzvm
Odnośnik do komentarza

miecz z tarczą  plus ciężka zbroja na zwykłych mobków na bossów dzida i lekka zbroja. PRzeszedłem grę warriorem i poza ostatnim bossem reszte łatwiej mi było rozwalić korzystając z szybkiej broni i masy uników. Mam wręcz wrażenie że tak developer tą grę skonstruował aby na bossach gibkość liczyła się bardziej od twardej skóry.

Odnośnik do komentarza

Gram od paru dni i mam okolo 8h za soba. Poziom trudnosci wydawal mi sie dosyc wysoki - do momentu jak z malego mieczyka zadajacego male obrazenia ale szybko "przenioslem" sie na dwureczna bron. Teraz przecinam sie przez wszystko jak przez maslo. 4 boss padl w jakies 3-4 minuty bez najmniejszego problemu (po 0.7 zobrowki). Nie jest to minus bo gra i tak wymaga zrecznosci i mozgu. Mam nadzieje, ze do konca jeszcze sporo zostalo bo nie chcialbym rozstawac sie z Lords of the Fallen za szybko. Pierwsza gra na next gena, ktora daje porownywalnie duzo radosci do najlepszych gier z poprzedniej generacji. Pewnie, ze gra ma swoje wady (a ktora nie ma...) ale liczy sie caloksztalt - i jak dla mnie calosc daje mocno rade. Wracam do pakowanie postaci i ruszam dalej na kolejnego bossa.

Edytowane przez decoyed
Odnośnik do komentarza

heh widzisz ten backtracking jest zauważalny dla tych co do Dark souls porównują grę.  Po prostu tak naprawdę lecisz w kółko po małej mapie nie ma urozmaicenia i wracasz się na koniec tam gdzie byłeś na początku.   W pewnym momencie brakuje nowych doznań wizualnych :)

Odnośnik do komentarza

Dzieki, a moglby ktos pomoc z dostaniem sie do niszczyciela ? Jestem juz w punkcie, gdzie rozdzielilem sie z Yetka i w dole widze bosa przywiazanego do lancuchow - rozumiem, ze mam sie dostac na 2 strone korytarza, ale nad przepascia nie daje rady przeskoczyc, a zadnej innej drogi nie widze...

(w tym momencie jestem)

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

to nie boss w tych łańcuchach. Jak rozmawialiśmy na ps4 i dałeś mi swoją grę na chwilkę to nie skumałem. Musisz cofnąć się teraz do bosa na dziedzińcu i zabić go a dopiero potem pójdziesz na bosa w środku. W między  czasie robiąc tego side questa. Nie potrzebnie siedzisz w środku bo fabuły nie ruszysz dopóki bosa nie zabijesz tu masz linki do poradnika dobrego . Ty jesteś tu :  http://www.primagames.com/games/lords-fallen/walkthrough/lords-fallen-find-chamber-lies-beat-guardian

 

a chcesz zrobić to http://www.primagames.com/games/lords-fallen/walkthrough/lords-fallen-discover-secrets-chamber-lies-find-annihilator  

 

IDż PO KOLEI A WSZYSTKO ZROBISZ.

 

 

Yetki quest pociągnąłeś jak daleko się dało ale bez zabicia tamtego bossa na dziedzińcu gra dalej cię nie przepuści :)

 

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O lol - no rzeczywiscie wydawalo mi sie, ze Yetka powiedziala, ze moge zatrzymac sobie sztylet. Dzieki za pomoc, bym tam jeszcze godzine biegal bez sensu ! 

EDIT: Naprawde tak daleko jeszcze do konca ? Jezeli tak to byloby super, bo az smutno mi sie zrobilo, gdy pomyslalem, ze jestem pod koniec ^^

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Tzn ja po bosie tym na dziedzińcu zwiedzałem każdą lokacje i starałem się odkryć sekrety. Po bosie masz jeszcze chyba 3 następnych i możesz grę skończyć w 1,5 h jak i w 7 h  . Zależy od ciebie.   Pamiętaj że na pewno dużo ominąłeś choćby patrząc na twoje osiągnięcia. Zdradzę ci też że powinieneś mieć o wiele fajniejszą dwuręczną broń na tym etapie :D ale gdzie jest nie powiem :D

Odnośnik do komentarza

musisz wyjść na zewnątrz w pobliżu drzewa gdzie było dwóch łuczników jeden grubas z dwoma psami, to coś plujące ogniem i tyran bez serca :)  Sorry nie pamiętam nazw. On tam się przenosi ale u mnie przeniósł się dopiero jak kilka czaszek mu dałem. Przy 25 chyba daje ci prezencik a potem.... heh to już sam odkryjesz ale UWAŻAJ:D

Odnośnik do komentarza

Tzn ja po bosie tym na dziedzińcu zwiedzałem każdą lokacje i starałem się odkryć sekrety. Po bosie masz jeszcze chyba 3 następnych i możesz grę skończyć w 1,5 h jak i w 7 h  . Zależy od ciebie.   Pamiętaj że na pewno dużo ominąłeś choćby patrząc na twoje osiągnięcia. Zdradzę ci też że powinieneś mieć o wiele fajniejszą dwuręczną broń na tym etapie :D ale gdzie jest nie powiem :D

Ale nie masz ich o wiele wiecej ^^

Moze skusze sie na New Game + i wtedy skupie sie na sekretach, o ile czas pozwoli. Mam tez inne bronie dwureczne, tym toporem z 2 czy 3 runami po prostu najlepiej mi sie bosow ubija  no i wiesz, przez 3/4 gry nie wiedzialem jak rozbic ukryte sciany :teehee:  Mimo wszytsko gra jest mega i nawet z technicznymi niedociaglosciami polecam kazdemu fanowu RPG !

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...