Skocz do zawartości

Lords of the Fallen


Rekomendowane odpowiedzi

Spoko zginąłem wreszcie dziś i to nie na jakimś bosie a na zwykłym mobku. Wszedłem do piwnicy a tam TAAAAAKI  duży pająk i po wszystkim. Plus za to że są rejony które lepiej odwiedzić później. No doszedłem do 

przeciwnika na cmentarzu i to jakimś dziwnym skrótem. Nie spodziewałem się Bosa więc walka była na hardkorze bez żadnej mikstury. Myślałem że go mam a skurczybyk one shotował mnie dziwną niebieską poświatą. Najlepsze jest to że miałem mnośnik 2x bo naklepałem expa bez save'a. Wróciło mnie do save'a przy drugim Lordsie. Hehe nie odpuszcze jutro zamierzam zrobić speed run do miejsca śmierci ale dziś tv został mi przez kobitkę odebrany :)

 

 

 

 

Naprawdę podoba mi się taka soulsowa konstrukcja świata. Skróty, zakamarki i nie wkurzający backtracking :)

Odnośnik do komentarza

To co mi się nie podoba w tej grze, to sceny przerywnikowe. Niby na silniku gry, a bohater zmienia ekwipunek co rusz. Kiepsko to wygląda. Harkyna gestykuluje przy dialogu, jak wywołany do tablicy gimba z ADHD, taki co to się nie przygotował do odpowiedzi, rzecz jasna. Ale najgorsze jest to, że ruch warg kompletnie nie odpowiada temu co postaci wypowiadają. Żadne słowo nie jest zsynchronizowane. Fuszerka, a powinno być co najmniej jak w L.A. Noire. Kurde, przecież to nowa generacja.

Odnośnik do komentarza

Gra ma sporo błędów (to niestety ostatnio dość częsta przypadłość przy premierach). Walcząc z drugim bossem nie wyświetliły mu się tarcze ochronne. Stał w bezruchu, aż sprzedałem mu kilkadziesiąt strzałów ostrzegawczych w tył pleców. Niezbyt honorowe, ale sam zaczął - nie dość, że bydle silniejsze, kilka razy bardziej żywotne, to z pomagierami przyszedł na spotkanie.

Szkoda też, że choć gra pod względem ilości detali, tekstur, jak i efektów wszelakich to bardzo wysoka liga, ledwie wyciąga te biedne 30 k/s. Jak już combo fHD + 60 k/s nie jest standardem, to niech się twórcy nie wygłupiają i nie wypuszczają gry mającej problem z trzydziestoma klatkami, MAŁO TEGO czasami zwalniającej.

Odnośnik do komentarza

No i gierka skończona, na liczniku 10:47 a grałem naprawdę powoli. Spodziewałem się mimo wszystko nieco większego świata jeśli chodzi o tą kwestię, ale tak nie mam nic do zarzucenia tej grze, oprawa graficzna pierwsza klasa no i do tego ta muza która po prostu miażdzyła jaja, chyba każdy kawałek wpadł mi w ucho ( mialem wrazenie ze podobna do tej z LOTR'a ). Generalnie z jednej strony nie dziwię się że ludzie tą grę porównują do DkS, ale z drugiej strony przecież to całkiem inny tytuł - sam Gop mówił że dużo będzie zaczerpnięte, ale żeby patrzeć na ten tytuł nie jak na DkS, tylko jak na osobną grę i to mnie troche denerwuję że wiekszość ludzi nie potrafiła docenić nowego IP tylko oczekiwała od tej gry czegoś podobnego do serii Soulsów. Ja jestem naprawdę zadowolony i fakt nie był to ideał, ale myślę że z tego tytułu może wyjść jakiś dobry sequel. 

 

Dla mnie 8/10

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

I to w dniu premiery. ładnie z ich strony, że na naprawy nie trzeba tyle czekać, jak przy BF4 i DC.

W przyszłym tygodniu pobawię się nią na PC z maksymalnymi ustawieniami i zdam relację.

Zasadniczo na konsolach to konkretnie prezentująca się gra. Szkoda tylko, że nie trzyma tych minimalnych choć trzydziestu k/s.

Opcja ultra detali, dodatkowe atrakcje, 60 k/s, fHD może zrodzić mocnego konkurenta do grafiki roku.

Odnośnik do komentarza

heh 14h na liczniku i zabitych 6 bossów więc chyba taka krótka nie jest jak starsza się wszystko znależć. Na razie back tracking mi nie przeszkadza ale niestety powierzchnia tej gry to jakieś 10 % dark souls. Mało urozmaicone ale za to grafa za(pipi)ista. Wydaje mi się że coś za coś. Rozmach albo ostrość:)

Odnośnik do komentarza

18 h i chyba już pod koniec jestem. Po 6 bossie jestem tak przypakowany że ginę tylko eksperymentując.      Najlepsza zabawa zabicie pewnego bossa z włócznią na golasa :D Odkryłem że jak rzuca swoją buławą trzeba podbiec ale w zbroi za ciężki byłem to stwierdziłem spróbujemy po Soulsowemu. Boss padł w 4 min :D  Latałem jak szalony po arenie i chyba zepsułem grę ;)

 

 

Giera kozak na pewno new game plus skończę. Oczywiście od jutra będę czas dzielić między ją a nowe Call of Duty (tak też jestem Januszem gejmingu) . A w weekendzik dojdzie BAyonetta 2. KOCHAM JESIEŃ :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...