Skocz do zawartości

Lords of the Fallen


Rekomendowane odpowiedzi

Zanim przeszedłem LotF nauczyłem się całej mapy na pamięć po prostu grając, co do przeciwników z tarczą ja robiłem charge że swoją tarcza dostawali hita odsłaniają się wtedy i drugim ciosem poprawiasz. Koniec walki można szarżowac na kolejnego. Też dziwi mnie jak niektórych taka ilość bugów ja napotkałem dwa które w dodatku mogły by mi tylko ułatwić grę gdybym je wykorzystał

Odnośnik do komentarza

Moze jeszcze niech dodadza sledzenie questa jak np w Oblivionie.

 

Hehe, tego właśnie też mi brakowało. 

 

Uświadomiłem sobie po prostu, że takie gry nie są dla mnie. Gra nie jest zła, chciałbym ją skończyć, ale mnie osobiście ona męczy. Z drugiej strony czy naprawdę tak ciężko twórcom dodać w opcjach zmianę poziomu trudności czy właśnie śledzenie questa (skoro nie ma już mapy). Nie chcesz - wyłączasz, chcesz - włączasz, proste. A tak przez brak możliwości wyboru gra dla niektórych jest męcząca/niegrywalna.

  • Plusik 1
  • Smutny 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

od 18.02 na XO   LOFT będzie za jakieś 36zł  warto to brać jak ktoś lubi Darksaidersy itp. gry, czy to jakiś średniak ?

 

To jest bardziej gra ktora swoja mechanika jest podobna do Dark Souls, z Darksiders to tu raczej nic wspolnego nie ma, wiec jesli lubisz Soulsy, za 36zl warto, jesli nie, trzymaj sie z daleka.

Odnośnik do komentarza

Kolega Bansai ma racje. LotF to stuprocentowy klon Dark Souls. Z Darksiders to na sile mozna odnalezc jakies elementy graficzno-designerskie, ale rozwiazania gameplayowe sa czysto soulsowe. Za 36 zl moim zdaniem bardzo oplaca sie brac ta gre. Gram w tej chwili na pozyczonym egzemplarzu od kumpla, ale za taka cene to sie zastanawiam czy nie kupic. Przeszedlem juz ponad polowe gry i musze powiedziec, ze bardzo dobrze sie bawie. Poczatek byl malo zachecajacy. Jak mialem podchodzic do tych pudzianow z tarczami i walczyc po kilka minut z kazdym z nich to dostawalem raka z przerzutami, ale traf chcial, ze znalazlem gdzies tam jakis kluczyk, ktory umozliwil mi dostanie sie do ukrytej lokacji, skad wyciagnalem fajny toporek, ktory walke z olbrzymimi rycerzami uczynil znacznie przyjemniejsza, do tego troche podlevelowalem postac i...okrutnie sie w gre wciagnalem.

Innymi slowy brac i nie zastanawiac sie, no chyba ze z calego serca nienawidzimy Soulsow...

 

Aha...i wcale nie zgodze sie z twierdzeniem, ze LotF jest smiesznie latwy. Oj nie jest! Oczywiscie o Soulsach i ich poziomie trudnosci nie mozna mowic, ale wyzwanie z pewnoscia jest...

Edytowane przez Czezare
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

wczoraj chwile pograłem i o ile seria souls mi nie podeszła, tak lordsy mnie juz zaciekawiły, są prostsze napewno od DS, gra więcej wybacza, ale mimo to można dostać po (pipi)e :F do sterowania trzeba sie przyzwyczaić.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ta gra przez cały czas ma takie problemy z animacją? Momentami czuję się jakbym grał na swoim laptopie. Zapłaciłem za nią tylko 10 funtów ( promocja w Game - drugi tytuł za pół ceny).Więc specjalnie płakać nie będę, ale szkoda, bo liczyłem na przyzwoitą produkcje . Chociaż to 8 w PE powinno mi dać do myślenia :D

Tak czy siak pewnie to przejdę  w jakieś nudne lipcowe noce. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...