Skocz do zawartości

Lords of the Fallen


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko na jednym bossie zginąłem i to nawet 3 razy. Dopiero za 4 rozkminilem gdzie przed jego aoe trzeba się schować. Gra za łatwa i ng+ mało zróżnicowany. To nie dark souls gdzie na new game + to zupełnie nowi przeciwnicy i atrakcje.

 

Gra dobra na raz. I świetny trening przed soulsami dla początkujących.

Odnośnik do komentarza

ja pierd... ciagle siedze na tym 3 bossie z tarczą, wiem jak go rozpracować ale ciagle brakuje mi 0.5-1 kreski hp

na cała walke mam tylko 2 potiony, na filmikach na yt widziałem niektórzy mają tam 4, od czego to zależy?

mam już w tej chwili 28lvl

 

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Ten boss akurat nalezy moim zdaniem do jednych z latwiejszych w grze.

 

Wystarczy zalockowac sie na nim i go okrazac bedac bardzo blisko niego. Jak widac, ze za chwile (pipi)nie tarcza o ziemie odbiegamy na chwile i za sekunde walimy go z doskoku. Okazjonalnie wbije tarcze w ziemie - wystarczy wtedy sie raz przeturlac. Kilka powtorzen i po nim.

 

 

Ta gra tylko rozbudzila moj apetyt na Bloodborne. Cieszy tez informacja, ze tworcy pracuja juz nad kontynuacja. Niech podwoja dlugosc gry, dodadza wiecej wyposazenia i biore na premiere.

Odnośnik do komentarza

Ja też mam straszną ochotę na Bloodborne głównie po przejściu LotF co do tego bossa dla mnie był najtrudniejszy i sądzę, że sporo zależy tu od stylu gry ja nie mia/em na przykład problemu z ostatnim a co niektórzy męczyli się z nim strasznie podobnie bracia, dopiero jak ich ubiłem zauważyłem ze to nie są po prostu nowi przeciwnicy :). Wracając do tego bossa przy nim napotkałem jedynego bug-a w grze ( pisałem wcześniej ze jestem dzieckiem szczęścia jeżeli chodzi o Bugi w LotF) w momencie kiedy boss chciał wbić tarczę w ziemię i się obwarować przeturlałem się na niego i on wtedy się zablokował po prostu stał z tarczą i czekał aż go zabiję dopiero jak odszedłem animacja się dokończyła i otoczyli go tarcze, to wyglądało jakby boss zablokował się na mojej postaci :)

Odnośnik do komentarza

coraz bardziej zaczyna mnie irytować ta gra, jestem przy bossie który robi takie niebieskie plamy na cmentarzu

lekko 10 podejść już do niego, dobiłem do połowy hp

nie grałem wcześniej w żadne Soulsy i duży problem sprawiają mi bossowie

zaczynam mieć wątpliwości czy w pewnym momencie nie wyjme płyty, schowam do pudełka i na allegro :)

 

na tego bossa lekko sie zbroić i dużo biegać, jakieś rady?

przeglądałem juz yt

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

coraz bardziej zaczyna mnie irytować ta gra, jestem przy bossie który robi takie niebieskie plamy na cmentarzu

lekko 10 podejść już do niego, dobiłem do połowy hp

nie grałem wcześniej w żadne Soulsy i duży problem sprawiają mi bossowie

zaczynam mieć wątpliwości czy w pewnym momencie nie wyjme płyty, schowam do pudełka i na allegro :)

 

na tego bossa lekko sie zbroić i dużo biegać, jakieś rady?

przeglądałem juz yt

 

Z tego co pamietam to dobrym sposobem na niego to bron dwureczna i atakowanie go zaraz po tym jak wykona ten irytujacy atak "niebieskimi plamami". Jak zobaczysz, ze zbiera sie do tego ataku to biegnij i schowaj sie w "domku", "pod daszkiem" czy jak tego nie okreslic. Skonczy spamowac to biegnij do niego, zadaj jeden, moze dwa ciosy. Dokladnie nie pamietam ale dla mnie dobrym sposobem bylo unikanie jego atakow w tym "domku" - tam jego ataki cie nie dosiegna.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

w końcu mam dobry sposób, kończe go przy 3 kresce mając samemu full hp leczac sie z umiejetności

a teraz akcja nie wierze, prawie go ubiłem, kończe go je.but error i zrzut do dasha :D

i jak to nie je.bnąć ta gra

 

edit: ubiłem dziada :)

jak myślicie Bloodborne będzie pewnie sporo trudniejszy od Lorda?

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

23h, 43lvl :D  i jestem przy bossie Infiltrator ten co wyglada jak krab, skacze i puszcza takie bumerangi

 

nie wydaje sie trudny, ale na kilka prób póki co nawet 1/3hp mu nie zjechałem

rozumiem, że robić uniki i bić go gdy wyladuje po skoku tak?

próbowałem z odległości walić go z rekawicy, zadaje 43dmg ale to można z 40min przy nim w ten sposób spędzić i w końcu tymi bumerangami obrywam

 

ubrac sie lekko i szybka bron?

to dla mnie póki co najtrudniejsza gra na PS4 w jaką grałem, Alien był easy

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...