Skocz do zawartości

Trudne sprawy administracyjne i regulamin


Rekomendowane odpowiedzi

Zapomniałem, że to internet.. yebać to, nie no spoko luz, przynajmniej tobie tez moge postawić minusa, wiec nie ma problemu

tez codziennie bede ci dawał dwa minusy. Ty mi pewno tez tyle ze ja na to sr.am :)

 

Kto sie zalozy ze chlopak usunie konto gdy dobije do 0 plusów?

Edytowane przez Croc
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

niby beka z Fanka ale to chyba nie jest normalne że jakiś typ loguje się od dwóch lat na forum tylko po to by sprzedać minusa wybranym osobom i nic więcej nie robi.

bo to alter, mi tez dawal minusy jak cos zlego o xboxie pisalem xd

 

 

sam minusowaleś dzien w dzień soula za to, że jest fanem xboxa xd

Odnośnik do komentarza

Może jakiś ban na miesiąc na ogarnięcie dla Winnera czy innego Fanka? Mają podobne objawy.

 

A ty wiatrak to się odpierwiastkuj ode mnie, bo chyba masz na moim punkcie jakiś kompleks, sam już nie wiem, bo ciągle mylisz fakty, menopauza czy inne zdziadzienie. To ten płaczek plugawy przed chwilą płakał, że go minusuję, tak, że aż musiał specjalnie skriny porobić i poskarżyć się tym na forum dla dzieci, bo nie wytrzymał tej presji (fakt faktem to sam zaczął mi swego czasu sypać minusikami tak z dupy więc retard pierwszej klasy). 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość Kasias

W temacie Targi: E3, GC, TGS napisałem długi post z podsumowaniem gier zapowiedzianych przez Sony i MS na wszystkich targach z ostatnich 12 miesięcy. Wyraźnie napisałem, że nie ma to na celu wywołania wojny fanbojów, tylko przegląd tego, co duże i w pudełku na wyłączność. Dlaczego ktoś skasował tamten post? Ból d.upy jakiegoś zielonego wariata, że zapowiedzi MS było o 3/4 mniej?

Odnośnik do komentarza

W temacie Targi: E3, GC, TGS napisałem długi post z podsumowaniem gier zapowiedzianych przez Sony i MS na wszystkich targach z ostatnich 12 miesięcy. Wyraźnie napisałem, że nie ma to na celu wywołania wojny fanbojów, tylko przegląd tego, co duże i w pudełku na wyłączność. Dlaczego ktoś skasował tamten post? Ból d.upy jakiegoś zielonego wariata, że zapowiedzi MS było o 3/4 mniej?

Takie posty to na ppe a nie sorry zapomnialem, że cie wyje.bali xD

Odnośnik do komentarza

Twój post był ok, ale że botów tradycyjnie zapiekło, że nie mają żadnych eksów to z płaczem przybiegli i się bałagan zrobił. Po każdym e3, gamescomie itp. przydałaby się taka lista zapowiedzi, no ale przecież nie będzie, bo jak napiszesz to zacznie się ryk, że xboksa obrażasz. Nie da się na tym forum poważnie o gierkach porozmawiać :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...