Skocz do zawartości

Trudne sprawy administracyjne i regulamin


Rekomendowane odpowiedzi

Ja napisałem dwa posty:

 

Pierwszy wyśmiewający, że co niektórzy płakali, bo ktoś kogoś zminusował jak sobie obrażał horizon, a później te same osoby zminusowały gościa co napisał kilka złych słów o nier automata

Drugi skierowany do Wezyra w którym go upomniałem żeby sobie śmieszkował w statusach, albo cw.

 

I dostałem warna :dunno:

 

No, ale się nie obrażam jak coś. Z 0% ostrzeżeń czułem się jakbym bez majtek chodził, teraz jest ox.

Odnośnik do komentarza

Nikt nie jest bez winy raven tez , dlatego to mnie troche smieszy. A juz naprawde smieszy ze chce powaznej dyskusji walki na powazne argumemty na forum gier wideo gdzie pewnie polowa piszacych w tematach o grach to 16 latkowie. Tym bardziej w najglosniejszych tytulach skierowanych do naprawde masowego odbiorcy.

Odnośnik do komentarza

ja lubilem moderke w wykonaniu mendrka, wielu by zylka pekla i dupa zapiekla po tylu wciepkach na swoja osobe, a ten nigdy praktycznie swojego statusu nie wykorzystal do zemsty

 

moderka w rekach ravena, ragusa, blubera, rayosa itp to przeciez by byla patologia kolesiostwa i wyzycia sie na tych ktorzy podpadli w przeszlosci

 

temat zeldy syf i malaria jak pisalem o gierce to samo co pisze teraz tytlko nie przyznalem sie, ze mam switcha, temat scorpio czy horizona to samo, jak pisze Kasias - syf zawsze robi sie z reguly w tematach gierek eksluzywnych jako niejako przeniesienie CW

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

moderka w rekach ravena, ragusa, blubera, rayosa itp to przeciez by byla patologia kolesiostwa i wyzycia sie na tych ktorzy podpadli w przeszlosci

 

 

nie wiem jak rejwen czy blaber, ale ja nigdy bym nie wykorzystal dodatkowych praw w celach zemsty na kims. dorosli jestesmy, bez przesady :cool: 

 

no ale fakt faktem, doopy pekaja zawsze najglosniej tam gdzie jest jakas grupa oddanych fanow i przyjdzie ktos "zzewnatrz" i smie negatywniej sie wypowiedziec o grze. Sam nie jestem swiety i sam na Ficka najezdzalem

Odnośnik do komentarza

np wiesiek3 jakby byl exem na ps4 lub xone to by przeciez jego psychofani zabijali za post ze system walki drewniany albo sterowanie czolgiem

 

takie teksty sie pojawialy ale reakcja na nie i dyskusja jest calkowicie inna z racji tego, ze multiplatforma i opada ta metka cw - "hejtujesz bo nie lubisz konsoli itp"

 

kolejna sprawa co powoduje syf w tematach - to juz personalnie, czyli kto napisze jakiegos posta w danym temacie, np u mnie - kazdy moj post poza tematami o konsolach playstation i multiplatformach to po chwili juz wiadoma riposta, jakby to samo slowo w slowo napisal ktos inny to by post przeszedl bez echa, takich osob jest sporo

Odnośnik do komentarza

Chyba chorzy jesteście z tym rozważaniem mnie jako moderatora. Nie ma jednego miejsca na tym forum gdzie bym wyrażał takie chęci i nigdy takie coś w mojej głowie się nie zrodziło, na ch,uj mi to. Co ja nie mam co robić ze swoim życiem? I jeszcze te teksty o wyżywaniu się, bo nie mam co robić tylko dawać komuś warny bo się z nim nie zgadzam xD. Potem jeszcze bym musiał czytać jakieś magisterki na ten temat, fuck no.

Odnośnik do komentarza

No faktycznie nie raz ostatnio złapałem się za tym, że szukałem przycisk dodawania ostrzeżenia, chcąc komuś walnąć warna z blokadą na 3 dni z podglądem forum by miał ból d*py że inni piszą a on nie może :] Niestety też ostatnio zauważyłem jakiś duży napływ spamu, offtopu i prywat. No ale dobrze mi odpoczywać od moderki, a i nie jestem pewien czy administracja chciałaby mnie widzieć w swoich szeregach. Chyba niezbyt nadawaliśmy na tych samych falach :P

Choć do Square'a nic nigdy nie miałem. Z moderatorów kiedyś proponowałem Siarę (dostał się), Ficusia i jeszcze kogoś kogo już nie pamiętam. Widziałbym w sumie Bizona (bo kiedyś modem był w swoim poprzednim wcieleniu nawet chyba) lub Helę (gość jest na forum od ponad dekady) ;)

Odnośnik do komentarza

Ja tam nic nie napiszę na Mendrka, Colina czy Kyo, ale Square z tą swoją wytutowaną podobizna Kaza na czole powinien już dawno polecieć. To, co ten człowiek robi i jak się zachowuje wykracza poza jakiekolwiek granice dobrego smaku. Nie miał nawet odwagi napisać tutaj postu w odpowiedzi na magisterkę napsianą przez mgr. Kruka.

 

Ja rozumiem, że można mieć przysłowiowy ból dupy o jakiś posty czy dyskuje i coś tam napomknąć, pouczyć, ale dawać od razu bana za to, że ktoś wrzucił screena podsumowującego debatę w temacie... Jeszcze zrozumiałym gdyby to jakoś uzasadnił, ale on niczym urzędnik wrzucił zwykłą formułkę, kalke "spam".

 

Warny poleciały, ale tak patrząc na forum to ten człowiek musi mnie bardzo nie lubić lub jest po prostu niekonsekwenty. Nie zauważyłem aby inne "zdrowe wariaty również otrzymały jakąś banicje.

 

Nie wspomnę nawet, że w wiadomym temacie małpi cyrk dział się już od wielu tygodni i żaden z moderatorów nie reagował dając tym samym wolną rękę i przyzwolenie na wzajemne wyzwiska i spam. Co tak. Cię poruszyło Square, że aż "zainterweniowaleś"? Czy faktycznie chodziło o wszelki spam, smród wylewający się z tematu, a może to obraza ulubionej gierki tak bardzo zabolała i zakuła serducho?

 

Wiele jest tematów na forum, które zasługują na porządne czyszczenie. Tak samo jak wielu userow powinno mieć od dawna zakaz pisania. Najpierw wskrzeszacie pewnych typów spod ciemnej latarni, pozwalacie im szczuć userow w wiadomych tematach, a następnie karzecie bogu ducha winnych ludzi.

 

Jeżeli przestrzegacie tak zasad, to najpierw spójrzcie na siebie i tak mówię to do Ciebie Panie Square, bo sam ad hoc powinieneś sobie wylepić tygodniowego bana za swoją postawę.

Edytowane przez Starh
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Starh przypominam, że próbujesz nawiązać kontakt z typem, który rozdaje blokady za spoilery z 30 letnich komiksów :ragus:

 

Jeżeli chcesz żeby go zabolało, to możesz obrazić mu Borderlands.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...