Jump to content

Trudne sprawy administracyjne i regulamin


Recommended Posts

Perez: To nie jest temat do dyskusji o warnach/banach. Tutaj bez zmian - zainteresowani niech dogadują się na PW. 

 

----

 

Perez weź zadziałaj z kontem Litwina,nie mogę się zalogować.Wyczyściłem ciastka,wchodzę na PPE ale nie mogę się zalogować.Inna sprawa że chciałem założyć nowe konto by móc to napisać,to do dzisiaj meila potwierdzającego nie dostałem.

Edited by Perez
Link to comment

Zostałem ukarany na swoją prośbę, gdyż uznałem że mi się należy za bycie surowym przez te wszystkie lata. Serio to jakiś wielki problem? Kiedyś stona zrobił to samo, ot takie samoumęczenie ;)

 

Proponuję wrócić do technicznych spraw.

  • Downvote 6
Link to comment

Mam problem ze zmiana hasła. Przy próbie zmiany wyskakuje mi komunikat: "Musisz wypełnić formularz w całości". 

 

CzyM może to być spowodowane? 

 

Zobacz czy autouzupełnianie nie wkleiło Ci czegoś do tych kwadracików do zmiany mejla.

Link to comment

Szanowni użytkownicy, po ostatnim audycie forum wróciło do pełni zdrowia :). Wiąże się z tym również powrót systemu ostrzeżeń, który przez dobrych kilka miesięcy nie działał jak należy (co pewnie niektórych cieszyło :)). W związku z tym bardzo prosimy o zapoznanie się z Regulaminem i zmianami w systemie warnów. Główna zmiana dotyczy dodania blokady na pisanie dla osób, które "kolekcjonują" kolejne ostrzeżenia. W skrócie:

 

1. ostrzeżenie + 2 dni blokady
2. ostrzeżenie + 4 dni blokady
3. ostrzeżenie + 8 dni blokady
4. ostrzeżenie + 16 dni blokady
5. ostrzeżenie jest równoznaczne z banem
 
Punktem wyjścia jest obecny stan punktów w profilu użytkownika. Żeby nie było, że same złe wieści - nowo dodane ostrzeżenia mają automatycznie ustawione kasowanie otrzymanego punktu po roku.
 
Nowy system wchodzi w życie z dniem dzisiejszym. Wszelkie wcześniejsze kary nie podlegają nowym ustaleniom. 
Link to comment

dostałem z tydzień temu od jakiegos raptora warna za bluzganie na szałcie (kuriozum) i od tego czasu nie mam szałta, proszę to naprawić

 

Perez: To nie jest temat do dyskusji o warnach/banach. Tutaj bez zmian - zainteresowani niech dogadują się na PW. 

Link to comment

Widzę w Twoim profilu, że wyjaśnienie masz, czemu jest blok na shouta. Tym samym kontakt na PW z moderatorem to nie kwestia proszenia o wyjaśnienie, a co najwyżej kwestia pogadania i przedstawienia swoich argumentów, jeśli uważasz, że kara jest niesłuszna. Nie widzę powodu dla zakładania otwartego tematu do dyskusji o warnach, gdzie nagle się zrobi 30 "sędziów" i zamiast wyjaśnić sprawę między modem a userem, to będzie tłumaczenie każdemu z osobna. 

Link to comment

Od tego są moderatorzy, żeby zrobili w takim temacie porządek i zostawili tylko treściwe posty, czyż nie? 

 

Nie chodzi tylko o dyskusję o warnach, ale ogólnie o zastrzeżeniach i sugestiach do moderatorów i ich pracy. 

 

Nie dostałem informacji czy to blokada na stałe, czy czasowa. Jeśli chciałbym wiedzieć musiałbym prosić o wyjaśnienia. A przedstawienie moderatorowi swoich racji może nic nie dać, bo ten może je zwyczajnie olać. Przydałoby się miejsce gdzie można o takich sprawach podyskutować otwarcie.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Regulamin forum został zaktualizowany na dzień dzisiejszy. Całość dostępna tutaj

W Regulaminie dodano punkty 18. i 19. w Części pierwszej - Obowiązki i ograniczenia użytkowników.

 

18. Podając link do zewnętrznej strony niebędącej bezpośrednim odnośnikiem do filmu (np. na You Tube) bądź grafiki, użytkownik zobowiązany jest wrzucić cały tekst do posta oraz podać informację odnośnie spoilerów (jeśli takie w treści występują). Link jest jako dodatek. W przypadku dłuższych tekstów zalecane jest użycie opcji

.

 
19. W celu zachowania przejrzystości, uprasza się o unikanie cytowania długich wpisów, postów zawierających grafiki lub inne media. Jeżeli chcesz użyć cytatu, by odpowiedzieć na post, skup się tylko na właściwym fragmencie, usuwając pozostałą część.
Link to comment

Chodzi o to, żeby nie robić drabinek z cytatów w każdym temacie. W szeczólności tyczy się to cytatu postu pod którym bezpośrednio piszemy. W PST zawsze można dać zdjęcie w spoiler w cytacie, a i tak nikt nie będzie się czepiał jak zacytujesz zdjęcie po kilku(nastu) napisanych odpowiedziach.

Link to comment

Chodzi o to, żeby nie robić drabinek z cytatów w każdym temacie. W szeczólności tyczy się to cytatu postu pod którym bezpośrednio piszemy. W PST zawsze można dać zdjęcie w spoiler w cytacie, a i tak nikt nie będzie się czepiał jak zacytujesz zdjęcie po kilku(nastu) napisanych odpowiedziach.

 

Z całym szacunkiem, ale to jest bez sensu. Weźmy przykład Twojej akcji Square w dziale Battlefield, gdzie chyba jest najbardziej zgrana i respektująca zasady forum ekipa. Cytowanie posta wyżej i odpowiadanie na niego jest jak najbardziej wskazane, bo użytkownik może potem edytować posta i wtedy kolejny post staje się śmieciowym zdaniem bez znaczenia. Więc takie pisanie "po kiego ten cytat, skoro odpisujesz bezpośrednio na post" uważam za przejaw nadgorliwości. Oczywiście jestem za walką z "drabinkami" ale serio - zalecam trochę luzu bo takie działanie z perspektywy zwykłych użytkowników widziane jest jako przejaw władzy i chęci moderowania na siłę.

 

Pryx pierwszy :D

Link to comment
Guest Kyo

Nikt nikomu nie broni i nie będzie bronił cytować. "Uprasza się się o unikanie" nie oznacza że jest to zabronione. Jeśli ktoś cytuje długiego posta lub drabinę to po prostu skupić się lub zacytować część do której się odnosicie.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.