Skocz do zawartości

Trudne sprawy administracyjne i regulamin


Rekomendowane odpowiedzi

No nie przypominam sobie Anal Wake był również w multiplatformach :/

alan to 2010. pamiętaj że taki podział jest w sumie od niedawna. stare tematy zostały po staremu, nowe są już na obecnych zasadach.

 

Praktyka pokazuje co innego bo w dziale PC nie ma tematu ani o Titanfallu, ani nawet o czyms tak waznym jak F4.

Jak ktos chce pogadac o grze na pc i stricte funkcjach w wersji pc, ktorych nie ma na konsoli to po co ma sie przepychac z konsolowcami i tworzyc dwa fronty dyskusji w jednym temacie ?

widocznie nikt nie czuł potrzeby zakładania tematów ale nic nie stoi na przeszkodzie. właśnie dlatego uznaliśmy że xbox/ps + pc. konsolowe wersje są zbliżone, pc to już inny grajdołek. nikt nie chce czytać o problemach ze sterownikami między postami o fabule :Coolface:

Odnośnik do komentarza

&

właśnie dlatego uznaliśmy że xbox/ps + pc. konsolowe wersje są zbliżone, pc to już inny grajdołek. nikt nie chce czytać o problemach ze sterownikami między postami o fabule :Coolface:

Mimo wszystko przyjęliśmy, by nie robić zbytniego bałaganu, że PC będzie mógł mieć swoje tematy dotyczące gier, natomiast dział multiplatformy tyczy się konsolowych. Działa to już od dłuższego czasu, dlatego np. Ori czy Titanfall są na forum Xboxa One, mimo iż wyszły na PC. Nie widzę powodu by to nagle miało się zmieniać...

 

szkoda, że nie wiedzą o tym wszyscy w moderacji, a wie np szary użytkownik jak ja zamiast osoby, która powinna pilnować by nie robił się balagan na forum, kulturalnie napisalem by temat przywrocic tam "gdzie wg zasady ma byc" by uniknac balganu z dublowaniem tematow co czesto ma miejsce...ok uzylem sformulowania blachoboty...w podziece dostalem dwu dniowy ban i ostrzezenie.

 

Na proby dogadania sie jak osoby dorosle (a nie naleze do recydywy forumkowej i staram sie wypowiadac komunikatywnie przez moje 11lat stazu) - mozna bylo tak jak w 99% przypadkow usunac niepotrzebne wpisy i napisac zasade, dostalem odpowiedz:

ze to robienie CW poza CW - pomimo, ze wielokrotnie apeluje i jestem oredownikiem by tego nie robic

ze rzekomo piec razy napisalem to w tym temacie - klamstwo, z tego co pamietam napisalem raz w S3 i raz w CW

ze rzekomo nikogo to nie interesuje - klamstwo, widac ze temat wraca caly czas miedzy uzytkownikami

nadmienie, ze gdyby temat ktos nie przeniosl do dzialu multiplatform nie napisalbym nigdy tego co napisalem - wiec punkt zaczepny poszedl od administracji, gdyby ktos nie zapomnial/znal przytoczona zasade nie byloby w ogole sprawy

 

prosilbym o anulowanie mi ostrzezenia i mam nadzieje, ze dalej wszyscy beda pamietac ze forumek jest dla ludzi

Odnośnik do komentarza

Nie czaję tej dyskusji o PC. Od lat PC-towcy żeby unikać dyskusji po prostu dyskutują o grze w jej konsolowym temacie. Widzieliście jakieś posty o sterownikach, crashach i liczenie klatek przez blacharzy w takich tematach? Bo ja nie, to są tylko jakieś ciągle powielane bzdury. Prędzej już konsolowcy po premierze W3 licytowali się ile klatek kto ma na jakim patchu.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Co się stało, ze za prawie 700 plusikow jestem nierandomem? Pozmienialiscie cos, czy przez tyle lat tego nie zauwazylem? XD jakie są inne rangi i ile trzeba plusikow zebrac?

 

Troche to lipne bo diamentowy pies ma 2000 plusow 4000 plusów 6000 plusów. Żadnej mobilizacji do bycia smiesznym  :/

Co 1k powinna byc inna ranga moim zdaniem

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Użytkownik WERA rozsyła przez PM-ki spoilery z MGS V. Nie otwierajcie, chociaż w tytule jest już wszystko niestety. Nie wiem, czy administracja może usunąć ludziom takie rzeczy, żeby nie mieli szansy na to spojrzeć.

 

BTW: od ilu postów można słać PM-ki?

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Da się wprowadzić opcję zamykania tematów przez ich autorów w Pchlim targu? Obecnie działa to nędznie. Trzeba prosić w swoim temacie o jego zaknięcie, co skutkuje tym, że może 1 z 4, o które prosiłem został zamknięty:( Reszta nadal otwarta.

Poza tym oszczędziłoby to dużo czasu użytkownikom, którzy nie wiedząc, że temat jest już nieaktualny, klikają na niego tylko po to, by sie przekonać, że jest nieaktualny:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...