Skocz do zawartości

The Last Guardian


czarek250885

Rekomendowane odpowiedzi

Ale czemu miałby ktoś umrzeć?

 

Nie pamietam już końcówki Ico i czy ktos tam umarł, ale przecież zarówno koń, Wanderer jak i jego laska przeżyli SotC

 

 

 

Patrząc na to, że cała gra to retrospekcja to śmierć zwierzaka wydaje się być najbardziej logiczną opcją. Aczkolwiek wydaje mi się, że to jest zbyt łatwe do przewidzenia.

 

Odnośnik do komentarza

 

  • Fumito Ueda jest bardzo skromny i bardzo zły na siebie, że nie poświęcił grze jeszcze więcej czasu. To samo czuł przy Ico i Shadow of the Colossus;
  • Trico jest bazowany na wspomnieniach Uedy z dzieciństwa. Miał zawsze w domu wiele zwierząt i wspomnienia z nimi są jednymi z najpiękniejszych, jakie posiada;
  • Ueda sugeruje, że akcja The Last Guardian dzieje się w tym samym uniwersum co Ico i Shadow of the Colossus, ale zwraca uwagę, że to nie ma znaczenia, bo to wyobraźnia gracza nadaje temu wszystkiemu sens;
  • Ueda jest dumny, że jeśli coś udało się osiągnąć, to spełnić wszystkie założenia związane z Trico. SI naszego „zwierza” jest jednym z bardziej imponujących, jakie przyjdzie nam ujrzeć w grach wideo;
  • Za inspiracje służyły mu gry takie jak Another World, Prince of Persia, Virtua Fighter… co je wszystkie łączy? Wspaniałość animacji. Nie musimy obawiać się boksowania z Trico;
  • Ueda będzie szczęśliwy, jeśli gracze w trakcie gry naprawdę zaprzyjaźnią się z Trico.

http://www.pssite.com/news/53573/the-last-guardian-z-nowym-zwiastunem-i-seria-odpowiedzi-tworcy-w-ramach-sesji-q-a.html

Odnośnik do komentarza

No ja też się szarpnę. Narazie każde info i odczucia wstępne grających (min duch ico, czy te niby "negatywne" archaizmy, czy niektóre elementy mechaniki jak za czasów PS2), w 100% są tym czego oczekuję. Tak jak wcześniej pisałem. Boję się jedynie czasu przejścia żeby to nie było jakieś 5h :/

Odnośnik do komentarza

Lepsze 5 godzin rozgrywki upchniete w pięciu godzinach, niż rozwleczone do 15, bo ma się opylić. Najwyżej sie odsprzeda po pierwszym miesiącu, by devi cokolwiek zarobili i sony z góry ich nie zamknęło (w co wątpię, no ale...). Trochę martwi mnie kamera i controls w starym stylu team ICO, ale jeśli game i level design będzie tak dobry jak z VI generacji, to gierka z automatu pokaże środkowy palec "nowoczesnemu" game designowi pod opóźnionego "gracza".

 

A i tak obstawiam czas zblizony do ICO i drobne ułatwienia dla niedzielnych graczy (może choć opcjonalne)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Lepsze 5 godzin rozgrywki upchniete w pięciu godzinach, niż rozwleczone do 15, bo ma się opylić. Najwyżej sie odsprzeda po pierwszym miesiącu, by devi cokolwiek zarobili i sony z góry ich nie zamknęło (w co wątpię, no ale...). Trochę martwi mnie kamera i controls w starym stylu team ICO, ale jeśli game i level design będzie tak dobry jak z VI generacji, to gierka z automatu pokaże środkowy palec "nowoczesnemu" game designowi pod opóźnionego "gracza".

 

A i tak obstawiam czas zblizony do ICO i drobne ułatwienia dla niedzielnych graczy (może choć opcjonalne)

Z tym czasem to się zgadzam ale żeby to chociaż było 8h w 8h :)

 

Co do sprzedania to wiadomo, że można ale akurat w przyladku LG tytuł z taką "historią" zostanie w kolekcji.

Odnośnik do komentarza

Sony nikogo nie zamknie, bo Gen Design jest niezależne, a TLG to tylko jedna z kilku gier tworzonych w Japan Studio ;)

 

Dokładnie, zresztą Japan Studio, to zdecydowanie największa grupa w Sony (ponad 400 pracowników) i była długi czas na specjalnych zasadach. Przed przyjściem Beckera, który zreorganizował studio, w pewnym momencie mieli 40 różnych projektów i była totalna samowolka i bałagan, dlatego długi czas nic nie wychodziło od nich.

 

Generalnie jestem ciekaw tego co wyjdzie od nich po skończeniu prac nad TLG i GR2, może wreszcie jakiś wysokobudżetowy tytuł? To byłoby ciekawe doświadczenie, dawno takiej szansy SJ nie dostało.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...