Skocz do zawartości

The Last Guardian


czarek250885

Rekomendowane odpowiedzi

jak w premiere TLG nie dostanie  patcha dla zwyklych ps4, to to bedzie najwieksze kureztwo sony od lat, robia gre 10 lat i  jeszcze nie potrafia jej zoptymalizowac.

Jeszcze kumam ze w premiere na pro wyglada tak samo i  pro czeka na latke, ale w druga strone? jak strzal   wpysk, mam nadzieje ze te olaboga jak to kiepsko  chodzi to przesada.

 

Gra już wczoraj miała patcha 1.02, który zajmuje ciut ponad 1GB, ale nic to za bardzo nie zmieniło. Sama gra waży na dysku 13.95GB

 

15403668_1420905301253487_85083335820427

 

15304577_1420906114586739_56376191754723

Edytowane przez Graczdari
Odnośnik do komentarza

 

Kiedyś jak się grało w gry to człowiek w ogóle miał małe albo zerowe pojęcie o jakiś tam framerate w grach, liczyła się zabawa i frajda w każdych grach, Frimrejty to dopiero zaczęło od PS3 i plucie jadem na wszystko, co poniżej 30 fps to kiła i mogiła.

 W sensie: tylko grales, w ogole nic nie czytales, a koledzy byli takimi samymi ignorantami?

Bo ja pamietam spusty nad 60fps w pierwszym tekkenie (i narzekanie na PALowskie 50).

 

 

ale stary człowiek :o

dobrze ze biore PROsiaka, jednak tylko on gwarantuje zabawe na najwyzszym poziomie

Odnośnik do komentarza

Kiedyś jak się grało w gry to człowiek w ogóle miał małe albo zerowe pojęcie o jakiś tam framerate w grach, liczyła się zabawa i frajda w każdych grach, Frimrejty to dopiero zaczęło od PS3 i plucie jadem na wszystko, co poniżej 30 fps to kiła i mogiła.

Wyjatkiem byl Tekken gdzie mialem do wyboru 60 klatek w czarno bialym albo 30 w kolorze( z czego grywale bylo tylko 60 XD)

Ale taka prawda, ze dopuki gra nie dropi jak stroboskop to nie jest to dla mnie wlasciwie zadna przeszkoda, tak samo jak gorsza grafîka nie swiadczy o rdzeniu gry. Liczy sie ta magia, momenty, historia. (pipi)a podobno muzyka tez daje rade a przeciez ta  z TSoC to jeden z moich uluionych soundtrackow ever!!!

9 dlugich lat by przeczytac takie recenzje, 9 dlugich lat by moc pokazac to swojemu gowniakowi i powiedziec gdzie jest piekno. Bylo warto

Odnośnik do komentarza

Oho widze ze jednak wczesniej niz myslalem sony robi w chu.ja zwyklych posiadaczy ps4 xD

 

Jednak kupuje prosiaka mimo ze nie mam tv 4k. Wiedzialem ze tak bedzie ale nie wiedzialem ze az tak szybko :)

Czyli kupujesz pro i dajesz pieniądze sony bo robią cię w (pipi)a :D ?

Odnośnik do komentarza

 

Oho widze ze jednak wczesniej niz myslalem sony robi w chu.ja zwyklych posiadaczy ps4 xD

Jednak kupuje prosiaka mimo ze nie mam tv 4k. Wiedzialem ze tak bedzie ale nie wiedzialem ze az tak szybko :)

 

Czyli kupujesz pro i dajesz pieniądze sony bo robią cię w (pipi)a :D ?

No a co mam zrobic?

 

Kupic komputer albo xboxa? Tfu. Przeciez jak wyjdzie skorpio to bedzie jeszcze gorsze ruchanie niz teraz w przypadku ps4 i pro.

 

A obstawiam ze jak wiktor z ostroleki nie kupi ps pro bo sony to kur.wy nie odbije sie jakims szczegolnym echem w branzy i nie zmieni jednak polityki sony.

 

Takze dak, RUCHAJ MNIE W OCZY SOOOOONYYYY

Najzabawniejsze ze teraz przeceny na xone, ludzie zaczna kupowac bo tanio a za rok gry na to nie beda wychodzic xD

Odnośnik do komentarza

 

@Kyo 

To co gry śmigające w 25-30 fpsach to teraz mamy wszyscy skazywać na porażkę bo jest rok 2016? To właśnie przez takie typowo pececiarskie pierdu pierdu ludzie zamiast cieszyć się z gry jęczą na temat czegoś czego praktycznie nie zauważają albo w rzeczywistości nawet im to nie przeszkadza ale skoro takie Digital Foundry piętnuje nawet spadek 1/2 klatek jako "jeszcze w miarę płynne wrażenia z grania" przy tytułach śmigających w 60fpsach to nie wiem czy się śmiać z buraków brandzlujących się przy cyferkach czy płakać że ludzkość po prostu sięga dna i wszystko im nie pasuje nawet jak nie mają zielonego pojęcia o co się burzą. 

 

No stary prosze cie. 25-30fps to sa czasy pierwszego psxa. Nawet snes mial wiecej klatek. Jak ktos robi tytul domyslnie w 30 klatkach i mu dropuje to nie potrafi w kodowanie. Co nie znaczy wcale, ze nalezy takie gry olewac czy stygmatyzowac. Nie powinno sie tylko bronic i usprawiedliwiac tworcow, ja ty to robisz. SotC dropilo jak poje.bane ale czlowiek zaciskal zeby i gral bo gameplay wynagradzal wszystko. Ale w zyciu bym nie poklepal team ico po plecach za optymalizacje i powiedzial, ze nic sie nie stalo.

 

Tylko, że seria Dark Souls robiła progres z części na cześć. Na PC optymalizacja jest mistrzowska biorąc pod uwagę, jak gra działał na starszych maszynkach. Ekipa Uedy stoi pod tym względem w miejscu. No ale mniejsza z tym.

Jest mistrzowska bo wzieli sie za nia fani i naprawili modami. Podstawowe DS na pc wyglada i chodzi co najwyzej dostatecznie.

Odnośnik do komentarza

Przecież to było wiadome od początku. Gra zbyt długo powstawała. Na szczęście nie o to w niej chodzi. Liczy się jej zawartość a oceny mówią same za siebie. Chociaż coś czuję że jak odpale na swojej Bravii to i tak będzie pięknie wyglądać. Taki Bloodborne też ma słabe tekstury a kosi grywalnoscia. Jak widać nie każdy to ogarnia.

 

Przeciez Edge specjalnie zaniża noty, żeby być na topie serwisów.

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza

Nemesis - tutaj już nie chodzi nawet o grafikę, bo na 50 calach z 3 metrów gra wygląda znośnie, oświetlenie i cieniowanie ma spoko, Trico wygląda kozacko, a nawet duża część słabych tekstur jest maskowana przez takie lekkie rozmycie. Wizualia od strony technicznej da się wybaczyć, bo gra nadrabia całą resztą z genialnym designem na czele.

 

Ale na litość boską, na zwykłym PS4 to chodzi fatalnie :D Naprawdę, 30 klatek to luksus a zwykle jest w graniach 25-27, a jak się więcej dzieje i pojawia się bardziej złożona fizyka to i 20 nie jest problemem. To jest kurde niewybaczalne, bo nawet na standardowym PS4 powinno to działać jak złoto.

 

Ten kod pamięta jeszcze PS3 i nie wydaje mi się ,by wiele od tego czasu zmieniono. 

Edytowane przez Graczdari
Odnośnik do komentarza

To, ze technicznie bedzie niewypal bylo wiadomo juz od jakiego roku i kto teraz sie nagle oburza na ten fakt ma chyba lekkie niedo(pipi)anie.

Wszyscy wiedzielismy doskonale, ze 9 lat musialo odbic sie czkawka a target gry to klimat i grywalnosc wiec skonczmy to ujadanie jak zbite psy

 

Jak 50 raz nie trafisz na łańcuch bo Ci pad zareagował po 0,5 sekundy to pogadamy :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...