Skocz do zawartości

Jaką kontynuację chcesz ujrzeć na nowej konsoli Sony?


kasuro

Rekomendowane odpowiedzi

ooo tak, Vagrant Story to by było coś. Ostatnio nawet sprawdzałem czy pod moją nieobecność nie wyszło coś na PS3 ale niestety... Co do innych tytułów nie będę zbyt oryginalny:

 

- Tenchu - może w sanboxie? Ninja do wynajęcia przemierzający feudalną Japonię w poszukiwaniu zadań? Shut up and take my money!

- Soul Reaver - gdyby tylko udało się odtworzyć klimat z psxa przy nowej oprawie i zanurzyć w nim nowe pomysły i historię, oj pięknie by było.

- Nowa gra od Kojimy, z jego rozmachem i pomysłami nie będąca Metal Gearem? Mogłoby być ciekawie.

- miażdżący Silent Hill, godny następca Dwójki.

do swojej listy dopisuję:

Red Read Revenge

Chrono Chronicles

(tytuły robocze;)

Dark Souls 3 :D

Fallout

Legend of Mana

jakikolwiek jRPG z odschoolowymi, turowymi walkami, ogólnie mocno osadzony w PSXowej/snesowej tradycji ale z bohaterami nie wyglądającymi jak kreskówki na mini-mini. Może Suikoden?

Edytowane przez ds
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tenchu(najlepiej zrobione przez From Software).

C&C Generals(tytuł pecetowy, ale mi w rts-y na padzie gra sie spoko[Red Alert 3] no i touchpad może coś tchnie w kierunku strategii.

Remake pierwszego Killzona z grafą godną Ps4 i aby seria szła gameplayowo bardziej w stylu pierwszej części, ofkoz bez archaizmów:-)

Odnośnik do komentarza

Chętnie bym zagrał w sikłele gier od R, czyli kolejne:

Grand Theft Auto

Red Dead Redemption

Max Payne 

Manhunt

 

Z exów od Sony to: 

Infamous 

Killzone

Last of US

 

Do postrzelania po sieci nowy Battlefield i CoD

 

Czekam też na next genowego Tekkena i Street Fightera.

 

no i kolejny Batman Arkham.

Edytowane przez Jeez_PS
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Byłbym zachwycony Crash Bandicootem w nowym dozajnie z możliwością grania online z innymi. Chciałbym tam znaleźć wszystkie pomysły serii plus trudność plus mieszankę oryginalnego Crasha z CTR (niektóre etapy jezdzone a jakże). Takie Crash B. Ultimate Edition 2014. Pogralbym z ziomami, Pogralbym z córka. Pogralbym nawet Lucek i jego córka kontra Ja i moja córka :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...