Skocz do zawartości

Jaką kontynuację chcesz ujrzeć na nowej konsoli Sony?


kasuro

Rekomendowane odpowiedzi

Kontynuacja The Mark of Kri z PS2. Mrzonka jak mało która, ale byłoby sweetaśnie. Prócz tego chcę przynajmniej jednego duchowego następcę Dark Souls 2 oraz przygody pozostałej dwójki Jeźdźców Apokalipsy w Darksiders 3 i 4, albo upchniętych w ostatniej odsłonie wieńczącej trylogię.

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie na PS4 powinni zrobic nowe Medievil - na PS1 byly dwie czesci, pozniej ich zlepek na PSP, a tak to nic poza tym, troche sie dziwie, ze na PS2 nic nie bylo bo przeciez to swietna gra.

 

Ponadto koniecznie Shenmue 3 bo na ta generacje juz raczej sie nie ukaze, a przeciez ta gra musi miec swoja kontynuacje !

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dino Crisis (bardziej w stylu 2)

Onimusha (Samonouske return)

Tenchu 

Bully (The College :D)

The Warriors (tu to bardziej remake jakiś, wystarczyłoby mi samo podciągnięcie grafy)

Marc Ecko Getting Up ( z edytorem własnych prac)

Soul Reaver

Blood Will Tell

 

Marne szanse że coś z tego wyjdzie ale zawsze można pomarzyć.

Odnośnik do komentarza

lezka kreci mi sie w oku, kiedy przypominam sobie imienia perelek z psone, ktore po dzis dzien prosza sie o kontynuacje:

 

Medievil - nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazic zachwytu oficialnej zapowiedzi, bezcenne :) juz chcialbym zlozyc pre-order, ale nie wiem gdzie podpisac ? :(

 

Rollcage - nie zapomniana jazda bez trzymanki po scianach, czy suficie przy predkosci wiekszej od 500km/h. co wazniejsze pojazdy te byly wyposazone w dwie kieszenie na dodakowy arsenal broni, ktory dyktowal i przesadzal o przebiegu walki na polu bitwy (tego sie poprostu nie da tak zapomniec ;().

 

poza tym jakis mega kozacki horror ala stare silenty, z ciezkim klimatem i naprawe trudnymi zagadkami w super grafie.

 

Edit.

z tego, co wiadomo to jeszcze gt6 ma wyjsc na obecna platforme, wiec sobie jeszcze poczekacie na gt7 ;)

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Medievil 3, nowa gra z serii Red Dead,  nowy Dragon Quest, Kingdom Hearts 3, nowy Breath of Fire, Crash od ND lub Jak od ND(ale tylko w stylu Jaka 1).  Z tej mojej listy jest chyba tylko szansa na Red dead, szkoda trochę. Dlatego przede wszystkim liczę na jakieś nowe ip, które skopie dupę, najlepiej z gatunku jRPG albo platformówka.

Odnośnik do komentarza

Dino Crisis (bardziej w stylu 2)

Onimusha (Samonouske return)

Tenchu 

Bully (The College :D)

The Warriors (tu to bardziej remake jakiś, wystarczyłoby mi samo podciągnięcie grafy)

Marc Ecko Getting Up ( z edytorem własnych prac)

Soul Reaver

Blood Will Tell

 

Marne szanse że coś z tego wyjdzie ale zawsze można pomarzyć.

 

O stary same mistrzowskie gry wymieniasz. 

 

 

to zrobić w nextgenowej grafice to byłaby kosa. Za brak onimushy na tej generacji faki dla capcom. Jedynie na Soul Reaver można liczyć bo jakieś ploty są, że Square-Enix chce wskrzesić uniwersum.

Odnośnik do komentarza

Chrono Break (podobno kiedyś taką domenę zarejestrowało SE jako tytuł kontynuacji CC/CT)

Xenogears 2 lub nowa trylogia Xenosaga

nowe Tenchu

Outcast 2 (taka gierka przygodowa z widokiem z 3 osoby w stylu gwiezdnych wrót z wielkimi i fajnymi światami i niewiarygodną muzyką, kiedyś robili dwójkę na ps2, ale tytuł skasowali)

Shenmue 3

Onimusha

Odnośnik do komentarza

Civilization.

 

Do dziś pamietam godziny spędzone nad Civ2 na psx :(

Civ2 do dziś u mnie wymiata ( w zamieszłych czasach męczyłem wersję Ntsc na  TV bez wsparcia tego formatu. Czysto szaro - bury Hardcore. No ale wtedy byłem młody i głu.... :)

Dorzucam do listy Vigilante , Crasha B , Dave Mirra, Music, Constructor, Them Hospital, Tresure from the Deep, Bushido Blade,Medievil,Road Rash Jailbreak, Kula world, Kururshi.

Wiem wiem jestem sentymentalny , lecz PSX u mnie wciąż leży pod telewizorem :)

Odnośnik do komentarza

 

Civilization.

 

Do dziś pamietam godziny spędzone nad Civ2 na psx :(

Civ2 do dziś u mnie wymiata ( w zamieszłych czasach męczyłem wersję Ntsc na  TV bez wsparcia tego formatu. Czysto szaro - bury Hardcore. No ale wtedy byłem młody i głu.... :)

Dorzucam do listy Vigilante , Crasha B , Dave Mirra, Music, Constructor, Them Hospital, Tresure from the Deep, Bushido Blade,Medievil,Road Rash Jailbreak, Kula world, Kururshi.

Wiem wiem jestem sentymentalny , lecz PSX u mnie wciąż leży pod telewizorem :)

dlatego zalatwilem sobie Civ2 na PC :> na windows7 smiga bez problemów.

Odnośnik do komentarza

ooo tak, Vagrant Story to by było coś. Ostatnio nawet sprawdzałem czy pod moją nieobecność nie wyszło coś na PS3 ale niestety... Co do innych tytułów nie będę zbyt oryginalny:

 

- Tenchu - może w sanboxie? Ninja do wynajęcia przemierzający feudalną Japonię w poszukiwaniu zadań? Shut up and take my money!

- Soul Reaver - gdyby tylko udało się odtworzyć klimat z psxa przy nowej oprawie i zanurzyć w nim nowe pomysły i historię, oj pięknie by było.

- Nowa gra od Kojimy, z jego rozmachem i pomysłami nie będąca Metal Gearem? Mogłoby być ciekawie.

- miażdżący Silent Hill, godny następca Dwójki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...