Skocz do zawartości

Jaką kontynuację chcesz ujrzeć na nowej konsoli Sony?


kasuro

Rekomendowane odpowiedzi

Shenmue 3 i Star Wars Kotor. I gwiazdkę z nieba...

 

A z realnych to Deus Ex. Poza tym życzyłbym sobie śmierci Codów i innych tego typu płytkich oraz pustych gówien a w zamian powrotu gier przywołujących wspomnienia z ery amigi.

 

ps. To nie ja jestem już stary a po prostu 99,9% obecnych gier to śmieci. TLOU przywróciło mi ostatnio nadzieję.

Edytowane przez konsolopececiarz
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

MDK3 takie jak buk przykazał i jest mesjasz gamingu.

Drugi mesjasz, tak samo z ręki samego bożyszka ale jako gra z PC, Severance: Blade of Darkness 2.

Jeszcze czeci mesjasz, sam buk we własnej osobie: Dark Messiah of Might and Magic 2. Tym razem z pełną możliwością wyboru własnego stylu gry i jeszcze większą interkakcją z otoczeniem. To wstyd, że taki grywalny szpil nie doczekał się kontynuacji.

Edytowane przez Marian446
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Z ogromną przyjemnością zagrałbym w kolejną cześć Front Mission, a najlepiej (byłby to pewniak) reedycję fenomenalnej części trzeciej.

Nie obraziłbym się na powrót w pięknym stylu takiego Twisted Metal, bądź kultowego z czasów PSX Vigilante 8.

Bez wahania kupiłbym nową Castlevanię, ale nie kontynuację LoS, ale coś w deseń mojej ulubionej Symfonii Nocy, tyle, że na silniku takiego nowego Guilty Gear.

Chętnie powróciłbym do podwodnego Rapture by zmierzyć się potraktowanym przez taki UE4 Big Daddym. Bio bedący kontynuatorem w prostej linii tego co przyniosły dwie pierwsze części.

Cenię serię GTA. Szósta odsłona to naturalna kolej rzeczy, jednakże po głowie chodzi mi Mafia kolejna, gdyż przy drugiej odsłonie cyklu bawiłem się wprost rewelacyjnie.

WarCraft 4, to także byłoby coś. Brak mi wybornego przedstawiciela gatunku RTS.

Demon's Souls to moja ulubiona gra poprzedniej generacji, uwielbiam także Dark Souls, zatem kolejny Souls mile widziany i to w zamówieniu przedpremierowym u mnie jest.

Red Faction był nieco niedoceniany. Chętnie zagrałbym w niego, podobnie jak w Fallout 4.

Nie obrażę się na zwieńczenie trylogii Prototype, ale niech w końcu ta gra prezentuje się równie fantastycznie co seria inFamous.

Burnout nowej generacji też by się przydał i niech pozamiata jak Paradise.

Z mordobić to z pewnością nowa Virtua i SF, ponieważ mam już dość tych kolejnych wersji (to samo tyczy się BlazBlue).

Jeżeli Plants vs Zombie II ukaże się na PS4, też nie poczuję się źle z tego tytułu.

Resistance 4 tudzież Max Payne 4 to tez pozycje nie w kij dmuchał.

Szkoda tylko, że o Marvel vs Capcom 4 raczej możemy zapomnieć.

Army of Two kolejne także mają miejsce na mojej liście ewentualnych zakupów.

Ostatni, ale nie mniej ważny - Tenchu.

No i dawać tę Bayo na PS4.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Takie, które chce bardzo:

 

OKAMI 2

- Mafia III

- Red Dead .................

- Coś nowego z serii CRASH (od ND)

- Shemnue III

- Test Drive Unlimited III (jednak bliżej jedynki aniżeli dwójki)

- Alan Wake 2

- Max Payne IV (trójka to jedna z najlepszych i najbardziej niedocenionych gier zeszłęj generacji)

 

i choć zawiodły mnie obie, to THE FORCE UNLEASHED III (Lub coś opartego na mechanice GoW w świecie Star Wars)

 

Takie, których oczekuje, ale nie umrę jak nie będzie:

 

- Project Gotham Racing 5

- Darksiders III

- Hitman ?

- Homefront 2

- The Darkness III

 

I kilka innych by się znalazło ;)

Edytowane przez Graczdari
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

dwójka DC była już zupełnie innym gatunkiem gry. mi prócz rimejku RE2 marzy się dyptyk Parasite Eve 1&2 z utrzymaniem nacisku na elementy rpg i klasycznego survival horroru, zamiast (godnoł) shootera tpp z wbijaniem leveli jak miało to miejsce w w Third BirthDay na psp. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=ekbvXsZdMvQ

 

Cudeńko.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

dwójka DC była już zupełnie innym gatunkiem gry. mi prócz rimejku RE2 marzy się dyptyk Parasite Eve 1&2 z utrzymaniem nacisku na elementy rpg i klasycznego survival horroru, zamiast (godnoł) shootera tpp z wbijaniem leveli jak miało to miejsce w w Third BirthDay na psp. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=ekbvXsZdMvQ

 

Cudeńko.

Plus zarówno za RE Dwa, oraz obie PE. Szczególnie miło pierwszą odsłonę wspominam. Cóż to była za gra. :banderas:

Nie obraziłbym się, gdyby w planach wydawniczych widniało Ring of Red II. Milo pierwszą odsłonę z PS Drugiego wspominam. Takich gier brakuje, zdecydowanie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...