Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Może to mniej popularna opinia, ale kategoria R jest dla słabych akcyjniaków, które nie mają nic do zaoferowania, poza oblaniem aktorów czerwoną farbką ku ucieszy stulejarzy

 

Dobry film nie potrzebuje kategorii R, żeby być dobry. Tak uważam. Dziękuję za wysłuchanie. 

Odnośnik do komentarza

Nie pamiętam żadnych krwawych scen z Logana, więc może nie były aż takie wow? Deadpool mnie nie grzeje. 2 dobre teksty w 2 częściach słabych filmów. Gdyby nie kategoria R to sami twórcy by zapomnieli o tym, że to nakręcili. 

 

 

Odnośnik do komentarza

No tak. Stachu nie pamięta żadnych krwawych scen z Logana i Deadpooli, to można się rozejść i uznać, że ich przecież nie było :notbad:

W kategorii PG-13 można chyba co najwyżej plamę krwi na ubraniu pokazać. 

W pierdolonym filmie o wampirach :pawel:

To może Marvel planuje o Blejdzie jakiś dramat psychologiczny?

Odnośnik do komentarza

No serio mam wywalone na Dedpola. Logan mi się podobał z innych względów. Po prostu twierdzę, że film o superbohaterach nie potrzebuje kategorii R. W The Boys szczerze troszkę mi to nie pasi. 

 

Wierzę, że wiedzą co robią. Jak ma to wpasować się w uniwersum i postać pojawiać w kolejnych Avendzrers to dałbym im szansę, bo nie jest to ani kino lotne, ale obejrzeć miło tak po stulejarsku 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja rozumiem przecież, że dobre filmy nie potrzebują eRek, żeby być dobrymi. 

Jednak do niektórych po prostu pasuje ta kategoria, np Dunkierka mi się BARDZO podobała po niechętnym jej oglądaniu, ale po seansie stwierdziłem, że to jest zbyt wygładzone. To jest wojna do cholery.

Tak samo z nowym Blade'em, to jest przecież film o wampirach. Jak on tam nie będzie mógł nikomu ręki uciąć, krwi się napić, to o czym ma być ten film? A jeżeli zrobią tak chujowe montaże jak np w Niezniszczalni 3 (gdzie poprzednie części miały R a ta nagle pg-13) to ja pierdzielę taką rozrywkę.

R-ka również nie oznacza, że mamy mieć tam takie sceny jak ta:

 

:pawel:

Na marginesie, dla mnie to jedna z najlepszych scen w historii kinematografii.

Odnośnik do komentarza

a czy ja wiem, mój ulubiony film ostatnich lat, mad max fury rołd, ma pg13 a i tak to jest mój ulubiony film ostatnich lat

 

też wiem do czego Pijesz. Tylko, że mam trochę inne zdanie. To nie będzie już film o wampirze, a o superbohaterze. A facetów w rajtuzach wolę oglądać z poczuciem niewinności. 

 

No kurczę serio nie żałuję. Wolę takie podejście i chociażby średniaka niż gówniane jajco 2/10, któremu dam 3/10 bo typ zajarał szluga i obciął komuś rękę w telewizorze. No zostawmy już lata 80. w latach 80. 

 

Z drugiej strony ruszają mulitiversa chyba nie po to, żeby dawać 20 wersji Toniego Starka, tylko w innym kolorze? I ta brutalniejsza wersja Blejda w niczym by nie przeszkadzała.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeżeli Marvel chce się bawić w 13-stkę przy takich postaciach jak Blade to droga wolna. Można by zapytać po co ale wiadomo, że chodzi o pieniążki. Gdyby tak Punisher dostał "13" to troszkę kłóciłoby się to z charakterystyką postaci.

Skoro mamy multiversum to zostawmy "harcerzyków" na kolejne fazy, a zawodowcom dajmy szansę w np. shortach jak przy bootleg universe szanowanego pana Shankara

Srogi jest tym potencjał i żałuję, że pomysł nie popłynął na szersze wody (pewnie przez aferę z muzyczką z Power Rangers, swoją drogą też sztosiwo xD)

Oj chyba zaraz sobie odpalę z animację Dredda :banderas:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Kraboburger_SpongeBoba

Dla tych szczególnie podjaranych MCU fanów; również dla tych konkretnie nastawionych na wprawne i uważne oglądanie filmów tego Uniwersum, mam coś, 

przed czego wstawieniem na forum, do tego działu, nie mogłem się powstrzymać. "Captain Marvel" widziałem łącznie cztery razy (wczoraj odbyłem właśnie mój 

czwarty seans), i jeśli równie w skupieniu i uwadze śledziliście ten film, jak ja, i znacie inne dzieła MCU z "Infinity Saga" spójrzcie na pewną fotografię, która wstawiona poniżej da wam wgląd na ,,ewentualną" teorię, której mało kto porusza, i która to praktycznie nigdy nie została wyjaśniona. Łączy ona wydarzenia z filmów "Captain Marvel" i "Avengers: Infinity War":

 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Gość Kraboburger_SpongeBoba
23 godziny temu, Luqat napisał:

Thanosowi pewnie nie było do śmiechu :notsure:

 

chewie-slurp_0.jpg

 

 

Patrząc się na tą całą niby głupią - no bo to w końcu Flerken, a raczej Kot-Flerken - sytuację związaną z, co by nie było, solidnymi mocami Goose'a alias flerkenokota i ich związku z hipotetycznym zadrapaniem ,,the greatest one" Thanosa, można by rzec... zaiste: nie można wykluczyć tego faktu, nie można nie nadpisać po trochu treści do MCU, że kiedyś potężny zdobywca światów Thanos z Tytana spotkał na swej drodze rasę Flerkenów, któregoś z przedstawicieli tych istot, i które niekoniecznie mogły wyglądać jak kot. Założmy, że takowe spotkanie Thanosa z Flerkenem mogło mieć miejsce w czasach, gdy Thanos podbijał Xandar i zdobywał Kamień Mocy na ileś tygodni przed czasem akcji początkowych minut filmu "Avengers: Infinity War". A wydarzyło się to w stolicy Imperium, Xandarze, gdzie ów artefakt do tego czasu przebywał. Dlatego ten obsazr mógł bronić Flerken - na przykładzie "Kapitan Marvel" wiemy, że mogą być to przyjazne inteligentnym istotom, dające się oswoić ,,zwierzęta", bez przeszkód mogące ,,na usługach" Xandarian etc. bronić miasta czy Imperium.  

 

 

A tym czasem, wychodzę z pewną fanowską teorią na temat tego, kto mógłby pojawić się w "Spider-Man: No Way Home", choćby i na trochę, w kontrowersyjnej, nadającej filmowi nieco napięcia podsycanego luźnym zachowaniem Spider-Mana, sekwencji., która miałaby z lekka komedyjnego charakteru. A byłby to Daredevil. A oto dlaczego według mnie, byłoby to nieco kontrowersyjna sytuacja dla filmu i dla MCU:

 

spacer.png

Edytowane przez Kraboburger_SpongeBoba
Odnośnik do komentarza

Ale o co halo? Przecież już dawno były przecieki, że Koks może pojawić się w SM choć większość obstawia, że jako Murdock adwokat, a nie DD. I ma to sens biorąc pod uwagę zakończenie FFH.

A co do teorii Thanosa i kota to pierdoły, które i tak marvel może przekuć na easter egg. Wbrew pozorom Marvel nie planuje tak szczegółowo na 10 lat do przodu. Przy projektowaniu mordy The Mad Titana nikt nie brał pod uwagę kota z prostego powodu: nikt o pani Kapitan nawet wtedy nie myślał. Pizgi to najzwyczajniej w świecie przedłużenie wzorku mosznobrody jak w komiksach. No i ma symetryczne kreski po drugiej stronie. Nie znaczy to, że nie mogą wykorzystać tego w jakiś sposób. To tak samo jak przy oku Furry'ego. Możesz mieć tysiące teorii, a i tak twórcy wyskoczą z jakimś pomysłem "because reasons".

Odnośnik do komentarza
Gość Kraboburger_SpongeBoba

Pamiętacie  NoobMaster69 - tego kogoś ,,odważnego", kto w "Avengers: Endgame" miał czelność wyzwać na pojedynek Thora, Boga Piorunów, gdzieś w chatce w Nowym Asgardzie, gdzie ,,było świetne Wi-Fi, lecz problem z kablówką wciąż... obowiązywał"? To było coś; to był ten mega komiczny element, którego nikt się nie spodziewał w tym filmie - zapachniało specyfiką "Guardiansów" Jamesa Gunna.

 

spacer.png

 

 

 

Dopiero wczoraj, 15 marca 2021 roku, oficjalnie ujawniono tożsamość "NoobMaster69".  Jak pisze portal " naekranie.pl": ,,(...)Wszystko za sprawą nowej reklamy Xboxa tworzonej we współpracy z Marvel Studios. W niej występuje Falcon grany przez Anthony'ego Mackiego, który chce nadrobić 5 lat w świecie gier. To ten czas, który minął po pstryknięciu palcami przez Thanosa. W sklepie z grami obsługuje go Aaron, który w trakcie rozmów wyjawia., że... jego ksywa w grach to NoobMaster69".

 

Cóż, tego się nie spodziewałem... Taki ruch ze strony Marvel Studios. Xbox a także "Disney/MarvelStudios" wyjdą na tym na dobre!

 

Oto dowód... Oglądajcie do końca:

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...