Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tego Kubę Koisza to kojarzę z kilku recenzji starszych Marveli (Avengers, IM3) i w sumie czegokolwiek by Marvel nie wysrał to jest podnieta.

 

Pewnie będzie solidny Marvel, tylko tym razem polany auto-ironicznym sosem, co jest dość żenujące gdyż to Myszka Miki sprowadziła całą żanrę do kolejnych odcinków  sit-comu z superhero.

 

No ale jeśli sami z siebie zaczną się śmiać jako pierwsi, to w sumie całkiem mądrze, prawda?

Odnośnik do komentarza

Wracam właśnie z Thor: Ragnarok i jestem zadowolony. Dostałem kolejny auto-parodyjny popcorner od Marvela w stylu GoTG, który często puszczał oko w stronę fanów Avengersów. Thor to tutaj mega luzak i żartowniś lepszy od Lokiego. Mamy także zabawne sceny z Hulkiem, fajną lasencję, a nawet side-bohaterowie mogliby tworzyćo osobny team :) Jako że więcej tu kosmitów niż Asgardczyków, to przez większość filmu mamy faktycznie takie GoTG. Do tego te dziwnie wplecione neony, tęczowe lasery i muzyka lat 80. Niby nie pasuje do klimatu Asgardu wcale a wcale, ale fajnie się to ogląda i słucha :) Generalnie widać że Marvelowi spodobała się konwencja komediowa i co jakiś czas wypuści taką luźną adaptację komiksu (bo nie przypuszczam aby Czarna Pantera czy kolejni Avengers byli tacy komedyjni). Także jak komuś niedosyt był po GoTG to niech zaczepi o nowego Thora. Zresztą jak szukacie efektownego i lekkiego kina ze strzleaniem i praniem się po mordach, to też polecam ;)

Odnośnik do komentarza

no też włalśnie wróciłem i

Dostałem kolejny auto-parodyjny popcorner od Marvela w stylu GoTG, który często puszczał oko w stronę fanów Avengersów. Thor to tutaj mega luzak i żartowniś lepszy od Lokiego. Mamy także zabawne sceny z Hulkiem, fajną lasencję, a nawet side-bohaterowie mogliby tworzyćo osobny team 

 

Początek całkiem zabawny, dalej gościnny występ pewnego pana też spoko ale dalej już trochę meh. Film to tacy GoTG tylko że z inną ekipą, jest mocne deja vu podczas seansu.

 

Ładne efekty, fajna muzyka, jak w trailerach...

 

ps. nie warto czekać na scenki po napisach, chu/jowszych nigdy nie widziałem

Odnośnik do komentarza

A moim zdaniem najlepszy film Marvela. Czuć rękę normalnego reżysera, a nie zera sterowanego przez Myszkę Miki. Zabawny, ale nie tak infantylnie jak Strażnicy, z dobrą ścieżką dźwiękową i kolorkami.

 

Jak komuś podszedł zwiastun to powinien być zadowolony.

 

Mocne 8/10

Odnośnik do komentarza

O kurde, ale to było dobre. 8/10 ląduje z miejsca. Dużo akcji, niewymuszony i naprawdę dobry humor, puszczanie oka do widza i świetna obsada (Hela <3, Grandmaster, a wplecenie Korga i Mieka to już w ogóle kosmos). Ragnarok >>> GotG.

 

Jedynie sceny po napisach niewarte czekania.

 

A osobne brawa należą się scenie "sztuki" z Lokim i Thorem. Te cameo aktorów były po prostu w pytkę :banderas:

 

PS No i zabrakło mi

betaraythor.gif

bo przecież hinty puszczali w trakcie filmu. No może się doczekamy.

Edytowane przez Rudiok
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...