Skocz do zawartości

Marvel Cinematic Universe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mnie ostatnie wyczyny Marvela mocno nudziły, ale Spidey niezwykle podszedł mi do gustu. Doskonały Holland, prosta historia o mikroznaczniu (nikt tu nie chce przejąć władzy nad światem), fajnie ukazany konflikt głównego bohatera. Sceny akcji pomyślane trochę na przekór oczekiwaniom, co nadaje im świeżości - brak tu huśtania pomiędzy wielkimi drapaczami chmur. Film raczej stara się wrzucać Pająka z miejsca, w których manewrowanie za pomocą sieci byłoby większym wyzwaniem. Do tego humor i lekkość z jaką jest podany jakoś do mnie trafiły, podobnie jak zawiązanie intrygi głównego złego. Żałuję nieco, że film nie jest swoim własnym tworem i w dużej mierze opiera się na znajomości historii z innych Marveli, ale tutaj było to zgrabnie wplecione w historię skupioną przede wszystkim na Peterze. Ostatnim Marvelem, który tak mi się spodobał był Zimowy Żołnierz, więc Pająk przywrócił mi entuzjazm do tego filmo-serialu. Polecam.

Edytowane przez Wojtq
Odnośnik do komentarza

No ja nie wiedziałem że tak szybko dostaniemy Strażników 3. xd

 

Nie no, trailer robi, widać takie połączenie akcji z lekkim humorem wychodzi im najlepiej (mimo iż wg mnie ich najlepszym filmem nadal jest winter soldier). Fajnie przerobili Blanchett na Hele ale czuje, że to się skończy na fajnym wyglądzie.

Odnośnik do komentarza

gunwo jakość, ale wyciekł trailerek Avengers IW

 

https://streamable.com/9uwwp

 

Swoją drogą skoro pokazują to na konwencie, to czemu nie puszczą tego od razu w sieć :/

Bo Comic Con od zawsze uchodził za imprezę zamkniętą. Dlatego nie ma streamów z paneli itd. Większość materiałów pojawia się w sieci po jakimś czasie, a trailery to też inna bajka. Różne stacje czy studia, różnie podchodzą do upubliczniania materiałów z paneli. Marvel słynie z dość rygorystycznej polityki jeśli chodzi o ujawnianie "bomb prawdy". Wszystko to gry wojenne z innymi studiami. WB pokazało trailer JL ale nie teaser Aquamana, Marvel wypuścił Thora ale nie Avengersów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...