Skocz do zawartości

FIFA 14


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

 

Co roku w MM i saturnach sprzedaja kilka dni przed premierą w cenach 159-179.

 

CHyba rok temu Fify nie kupowałeś.

 

 

No wydaje mi się, że była droższa niż zwykle, ale wystarczy poczekać do okresu przed świątecznego (chyba sam tak zrobie).

Odnośnik do komentarza

Rok temu w Saturnach sprzedawali 3-4 dni przed premiera zwykle wersje po 179.

 

Czy ktoś z was już myślał nad pre-orderem? Na amazonie jest za 35 funtów (180zł), taniej u nas się nie kupi, mocno rozważam bo mam dość tych polskich debili w komentarzu.

Nie rozumiem czemu na Xboxie w Fifie 13 nie można zmienić języka komentarza na angielski, wersja na PS3 ma tą opcję a tu niestety, jest się skazanym na polski komentarz. Chyba, że w tym roku to zmienią, wiadomo coś? Też myślałem by zamawiać na amazonie..

 

pewnie pliki językowe nie mieszcza się na 1 DVD, BR ma chyba wszystkie.

 

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś sprawdzał tryb arcade (Ultimate Team)? Ja sobie odpaliłem aplikację w necie, dostałem kilka dużych paczek za wierność, w sumie nie jest źle, nawet Mascherano mam, więc jest jakiś fundament pod skład, przy okazji zauważyłem, że w końcu piłkarze nie mają przypisanej na stałe formacji, więc można się bardziej bawić w zmianę taktyki, powinny też spaść ceny na rynku, a nie, że piłkarze pod 4-1-2-1-2 potrafili być nawet kilkukrotnie drożsi, niż ten sam gość na inną formację. Co nowego - mamy teraz karty na stałe zmieniające rolę/styl piłkarza, tzn. robimy z niego np. gościa, który ma lepsze podania + cośtam, wydając na to kartę jednorazową i kolesiowi zwiększają się odpowiednie statystyki, proporcjonalnie do zgrania. Jakaś ciekawostka, ale zobaczymy, jak to wyjdzie w praniu, powinno trochę zróżnicować rozgrywkę, więc jestem dobrej myśli.

Odnośnik do komentarza

no to wkońcu miałem okazje ograć u kumpla demo. Jest czad, trzeba będzie się chwile znów podszkolić, bo znów o co innego w nowej odsłonie chodzi. Gra spowarzniała, akcje stały się wywarzone, animacje jeszcze lepsze niż ostatnio. Troche system kolizji mi nie podchodzi, super kamera pokazująca lepiej rozgrywkę, wolniejsze, dokładniejsze tempo. No już można stwierdzić, ze Fifa 14 jest liderem na current genach, PES niestety mimo nowych super animacji odstaje jeszcze gamplayem i zwyczajnym niedoróbstwem o smaczkach i licencjach nie wspominając. Czekam aż dostane w swoje łapy PS4 i Fife 14

Odnośnik do komentarza

To będzie moja pierwsza Fifa na Playstation 3 po przesiadce z Xbox360 stąd pytanie . Czy muszę wykupić plusa czy jak mu tam żeby grać meczyki online podobnie jak to było z goldem na konsolę Microsoftu ?

niema takie potrzeby, gra przez sieć jest darmowa na ps3

FIFA 14 wpłynęła do zatoki.  :whistling:

w orginale też już do ogarnięcia i to poniżej 2 stówek

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...