Skocz do zawartości

FIFA 14


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

Duże zaskoczenie. (demo na x360)

 

-Gra się inaczej niż w 13, trzeba się na nowo uczyć gry, stare schematy nie przejdą.

-Czuć, że mecz trzeba wybiegać i wywalczyć, piłka nie odbija się od zawodników i ma odpowiednią prędkość np. przy przenoszeniu ciężaru gry.

-Czuć też zmieniony strzał, moim zdaniem na lepsze, piłka nie sprawia wrażenia balonowatej.

-Co jeszcze zauważyłem w grze bramkarzy to teraz np. wychodząc do kopniętej na tzw. "wyjazd" piłki przez przeciwnika bramkarz może popełnić błąd i źle obliczyć tor lotu piłki i by chronić się przed przelobowaniem wybja piłkę na rożny (nie ma trzymania Y lub trójkąta na pałę w niektórych sytuacjach, teraz trzeba robić to z odpowiednim wyczuciem).

- Piszczek w końcu z normalną facjatą, Kuba niestety z fryzurą sprzed 4 lat

-Menu jest bardziej przejrzyste i dobrze się po nim porusza

 

Czekam na pełną wersję, demo mnie przekonało jeszcze bardziej do zakupu.

Edytowane przez Rafael0089
Odnośnik do komentarza

po wg mnie totalnie spie.rdolonej fifie 13 szykuje się ponownie świetna część o ile oczywiście full znowu nie będzie odbiegać od dema, na wielki plus:

- wreszcie wolne tempo gry

- fizyka piłki wreszcie obecna a nie balonik

- wreszcie czuć choć trochę masę piłkarzy

 

pozytywnie zaskoczyło mnie demko, zobaczymy czym jutro odpowie Konami

Odnośnik do komentarza

jestem pod dużym wrażeniem jak kilka aspektów zmieniło grę :D kontrola zawodników - no coś pięknego, czuć ich ciężar, zwykły obrót z piłką może czymś zaskoczyć i nie jest taki banalny. schematy poszły się kochać, nie ogarniam tej gry po prostu. gra w obronie - pressing nie jest już taki skuteczny. WOLNIEJSZE TEMPO GRY !! W końcu.

 

fizyka piłki, czuć różnicę na plus, strzały bardziej soczyste. i to wrażenia po 4 meczach z demka, a ile rzeczy jeszcze wyjdzie w praniu. do tego menu jak dla mnie świetnie odświeżone.

 

CZEKAM !!!

Odnośnik do komentarza

Pilka wkoncu ma swoja fizyke,nie przykleja sie do pilkarzy.Tylko gracze,ktorzy dobrze graja technicznie latwo opanuja pilke.

Bramkarze wkoncu brania jak ludzie.Zarypalem szczura bramkarz tylko pilke oprowadzil wzrokiem.Nareszcie bronia tylko to,co logicznie da sie wybronic.Zadnych wybranianych sweet goli i samych okienek.

Myslalem,ze to bedzie kopiuj wklej,ale jest fajnie.Przyjemnie sie gra i pre order na wersja next genowa leci.Na current genie zostaje przy Pesie.

Tempo swietne,zeby tylko nie spierdzieli koncowej wersji

Edytowane przez KarolFanbojSony
Odnośnik do komentarza

Po mocno negatywnych wrażeniach z dema Fify 13 jestem ABSOLUTNIE OCZAROWANY demem 14tki. Po kilkunastu rozegranych meczach nie mam się nawet czego przyczepić ;) -strzały są wreszcie poprawione - jak wiele osób wspominało czuć ciężar zawodników -nie jest schematycznie -piłka zachowuje się tak jak powinna i mógłbym wymieniać dalej ;) Wady też pewnie jakieś z czasem wyjdą ale nic nie zmieni faktu że FIFA wreszcie od edycji 11 wróciła na bardzo pasujące mi tory.

 

Gdyby nie nadchodzące GTA V to brałbym na premierę :) Cieszę się że znalałem z FIFA znowu wspólny język ;P

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś z was już myślał nad pre-orderem? Na amazonie jest za 35 funtów (180zł), taniej u nas się nie kupi, mocno rozważam bo mam dość tych polskich debili w komentarzu.

Nie rozumiem czemu na Xboxie w Fifie 13 nie można zmienić języka komentarza na angielski, wersja na PS3 ma tą opcję a tu niestety, jest się skazanym na polski komentarz. Chyba, że w tym roku to zmienią, wiadomo coś? Też myślałem by zamawiać na amazonie..

Edytowane przez Rafael0089
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...