Skocz do zawartości

Call Of Duty: Ghosts


Janush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 436
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dostalem ta gierke na swieta na ps4 i takiej (pipi)ozy nie widzialem juz dawno.

Jest to wrecz najgorszy call of duty jaki gralem.No za(pipi)iscie paskudny,czy oni wykorzystali chociaz 50% mocy ps4? Animacje to istna kaszana z gier f2p.Postac zapieryala jak uposledzona z tym karabinem.

Serwery dedykowane w (pipi)e chyba,lagi jak zawsze,kill cam pokazuje,ci ze grasz w inna gre i nawet nie strzelales.Na ps4 przy tej kaszanie potrafia spadac fpsy,to juz jest kompletnie nie do pomyslenia.Nie za czesto,ale sa momenty w ktorych nic sie nie dzieje i spada fps,wiec brawa dla downow pracujacym przy tym gownie.Obnizyli poziom hp,teraz sie ginie jak na HC moim zdaniem.Czyli ludzie potrafia kampic  w jednym mmiejscu i napierdzielac R2,bo aim assist jest tak duzy.

Jak sie wspomni o mapach to ma sie lzy w oczach.Oczywiscie musza byc jakies poyebane killstriki,no bo jak inaczej.Wypierdzialsz typowi tyle srutu przybiega pies i cie zabija.Kolo w jakims armorze z betonu kosy wbija i zapierdziela jak sprniter.

 

Jak lubilem sobie postrzelac w BO2,MW3,WAW,MW to to (pipi),stwo przechodzi wszytsko.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Pytanie do tych co przeszli grę. Warto brać ghosta (PS4)  jesli MW1 i MW3 bardzo mi się podobało, MW2 i BO takie sobie a BO2 nigdy mnie nie wciągnęło żeby przejśc całe? do kturej częśći jest najbardizej podobne?

oł fak.

 

może inaczej, cod jak cod, jak chcesz wydac ponad 200zł za gre na 5h w singlu i średnim multi (i tak teraz najlepszym imo chyba na ps4 w porównaniu z zabugowanym b4 i martwym killzonem) najblizej to chyba do mw2 do rozgrywki, mamy kosmos, pościgi, zawalającą sie mapę, ciche misje, wybuchy, to co zwykle. a patent z psem to taki bajer którego mogło by nie być.

Odnośnik do komentarza

Mam do wykorzystania bon na 50e w sklepie więc wpadłem na pomysł żeby kupić ghosta przejść w wolny weekend i po niedzieli zamienić może nawet bez dopłąty na nową zelde 3ds. Po prostu w niekturych częściach cod czegoś mi brakuje, nie ma takiej przyjemności ze strzelania i nie wciaga mnie tak jak np mw3 które zaliczyłem w dwa wieczory i bardzo mi się podobało , a np BO przechodziłem rok , a BO 2 przeszedłem połowe i raczej już nie wruce.

EDIT: Na edycjach od IW jeszcze się nie zawiodłem jesli chodzi o gameplay więc biore . Dzięki

Edytowane przez Suboshi
Odnośnik do komentarza

Veteran to jedyny słuszny poziom trudności dla CoD, inne to jest śmiech na sali i jakie to nudne musi być. Obecny Veteran to taki Normal+ z czasów gier początku generacji i czasów PS2. Kampania na Veteranie ok. 8-9 godzin. Trochę słabsza niż zawsze. Ta z jedynki Black Ops jest dalej niedoścignionym wzorem, zaraz za nią ta z CoD 4: Modern Warfare :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...