Skocz do zawartości

Call Of Duty: Ghosts


Janush

Rekomendowane odpowiedzi

 Dziwicie sie ze ludzie sie nie wypowaidaja w tym temacie inaczej niz hate ( przynajmniej wieszosc ) . A po co maja sie wypowiadac skoro ta gre hejtuja ludzie ktorzy nawet nie sa fanami serii tylko ogrywaja gre od czasu do czasu . Jak widze przyrownanie multi do BO2 to mnie to boli , bo dla mnie multi w BO2 bylo najgorsze ze wszystkich czesci ( nawet WaW byl lepszy )

 Natomiast nie bede wdawal sie w szczegoly singla , bo go mam w (pipi)e .

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 436
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 Dziwicie sie ze ludzie sie nie wypowaidaja w tym temacie inaczej niz hate ( przynajmniej wieszosc ) . A po co maja sie wypowiadac skoro ta gre hejtuja ludzie ktorzy nawet nie sa fanami serii tylko ogrywaja gre od czasu do czasu . Jak widze przyrownanie multi do BO2 to mnie to boli , bo dla mnie multi w BO2 bylo najgorsze ze wszystkich czesci ( nawet WaW byl lepszy )

 Natomiast nie bede wdawal sie w szczegoly singla , bo go mam w (pipi)e .

Mi tam singiel w każdej części się podobał. Takie typowe kino akcji które lubię :)

Odnośnik do komentarza

WaW mi się podobał,na dwóch mapach  był nawet czołg :P

 No i mozna bylo z flamethrowerem wejsc do bunkra

 

 

 Dziwicie sie ze ludzie sie nie wypowaidaja w tym temacie inaczej niz hate ( przynajmniej wieszosc ) . A po co maja sie wypowiadac skoro ta gre hejtuja ludzie ktorzy nawet nie sa fanami serii tylko ogrywaja gre od czasu do czasu . Jak widze przyrownanie multi do BO2 to mnie to boli , bo dla mnie multi w BO2 bylo najgorsze ze wszystkich czesci ( nawet WaW byl lepszy )

 Natomiast nie bede wdawal sie w szczegoly singla , bo go mam w (pipi)e .

Mi tam singiel w każdej części się podobał. Takie typowe kino akcji które lubię :)

 

 Nie mowie ze nie , natomiast CoD nigdy mnie historia na przyciagnal ( w przeciwienstwie do np Halo )

Odnośnik do komentarza

W nocy skończyłem singla. Powiem, że bawiłem się całkiem dobrze, nawet bardzo. Szczególnie od połowy singiel się rozkręca i idą takie akcje, że chyba nigdzie tego nie było. Poza tym widać, że parę rzeczy jest podobnych w poprzednich częściach(chociażby tutaj też sterujemy helką jak w BO1 bodajże), ale jest to fajne urozmaicenie gameplayu.

Mimo hejtów, mimo chu.jowej grafiki (chociaż dwa momenty zrobiły na mnie wrażenie: dno oceanu, które było hejtowane przez rybki, ale kurde w niektórych miejscach wygląda naprawdę super, powiedziałbym, że lepiej jak w GTA V, a druga to moment gdy idziemy w nocy, widzimy światło przed nami i roślinność i całość fajnie faluje pod wpływem wiatru) to jest jednak dobry rollercoaster, tego oczekiwałem i to dostałem. Sam singiel jeśli chodzi o fun, akcję, dynamizm, niestworzone rzeczy i to co wyrabia się na ekranie dostaje ode mnie 8. Ocena nie uwzględnia grafiki i innych elementów technicznych tylko to co wypisałem.

Odnośnik do komentarza

Na PC jak widać też na razie jest 

 

borat_great_success.jpg

 

Current Players Peak Today Game
432,598 513,296 Dota 2
40,511 54,621 Team Fortress 2
29,656 59,905 Football Manager 2014
23,460 46,592 Counter-Strike: Global Offensive
19,768 35,314 Counter-Strike
18,675 33,315 Sid Meier's Civilization V
15,096 35,365 Call of Duty: Ghosts - Multiplayer
14,994 25,844 Counter-Strike: Source
Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

 

pewnie masz racje, bardziej porownywalem do BO2, w multi zas chodzilo mi o mapy, które sa mega podobne.

!.

 

 

Stary,bardzo mi przykro, ale znów przywaliłeś jak kulą w płot i brniesz dalej w zaparte licząc chyba na to, że wszyscy przejdą nad tym do porządku dziennego i nie skomentują tych oczywistych bredni. Jedźmy zatem po konkretach. Która wg Ciebie mapa w MW2 jest podobna do swojego odpowiednika w Ghosts i w czym?

 

Nope, dziwi mnie ze fan, który spedzil znacznie więcej pewnie h w multi niż ja nie widzi podobienst niektórych map.

Wypisalem je na poprzedniej stronie, tutaj masz film jednego z fanow.

Nawet te, które graficznie mało przypominają swoje odpowiedniki z poprzednich części sa tak naprawdę ta sama wariacja.

http://www.youtube.com/watch?v=Kq-z10w2FRw#t=25

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

tak jak pislaem, nie poswiecam wiele godzin na CODa nigdy, grając w singlu, pykając w multi zas miałem wrazenie ze już gdzies widziałem ten układ, ta czesc mapy, ta misje itp., to ze nie podam dokładnie nazw mapy i części to inna sprawa. W ilu częściach już chowaliśmy się w trawie na cm od naszych przeciwnikow, gdy Ci szli ze swoim oddzialem ? Tutaj co 10 minut ma się takie wrazenie.

Podziwiam ludzi, którzy lyna ta gre na Next Genach...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

no pograłem trochę w singla u kumpla, i faktycznie, dvpy nie urywa.

 

co prawda kilka ciekawych momentów jest (jak w każdym codzie), ale nie ma mowy o takiej zajawce jak

 

 

 

atomówka z MW1, czy poziom w Czarnobylu 

albo chociaż misje w których sterowaliśmy tym Ramirezem, razem z Dunnem i Foleyem - mega mi się one podobały, dla mnie lepsze niż te podstawowe misje popychające fabułę w przód, bo to były wiadomo takie zapychacze byle więcej misji. IMO były genialne, głównie ze względu na klimat - to zniszczone USA, wszędzie ciemnopomarańczowe barwy, strzały, albo spadające meteoryty (?). świetne

 

Odnośnik do komentarza

 

 

Zaraz ci zarzuci, że to kopiuj-wklej nie z MW2 tylko z MW3 ergo nadal bzdurzysz!

 

XDDD

Te zarzuty sa dosc zabawne i zglaszaja je ludzie ktorzy nie graja w multi albo nie sledza community. To calkiem normalna praktyka ze w nastepnej czesci wykorzystuje sie layouty najpopularniejszych map po to zeby fani gry byli zadowoleni, zeby nie szukac daleko Counter Strike od lat jedzie na tych samych layoutach :) a dodatkowe mapy do Black Ops 2 wykorzystywaly layouty tych z Black Ops bo tak chcieli fani. Edytowane przez Xymek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...