Skocz do zawartości

Call Of Duty: Ghosts


Janush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 436
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja pier.dole. Ludzie to totalnie debile.

Przeszedłem dwie misje i jest mega słabo, gra jest BRZYDKA w ch.uj, totalny rzyg. Nie wiem czy nawet będę w to grał.

P.S News wprowadza w błąd, bo to kasa z gier dostarczonych do sklepów, a nie sprzedana graczom jak przy GTA V.

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

gra ukonczona, zdecydowanie nie polecam. Multi niemal identyczne, nawet niektóre levele sa zywcem wyciagniete z MW2.

Singiel zas miejscami to kopiuj wklej. Nie chce spoilerowac, ale nawet koniec zerznęli z poprzedniego MW. Ogolnie wspolczuje ludziom, którzy wydali na to 170/260 zl.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem bodajże w 10 misji i gra się troszkę rozkręciła, aczkolwiek nadal jest to poniżej oczekiwań.

Przede wszystkim wkurza mnie ta żałosna historia, ona nawet nie zachęca aby ją śledzić. W trylogii MW miałeś chociaż klimatyczne misje(Prypeć), fajnych bohaterów, zaje.biste twisty(Ghost), a tutaj fabuła gówniana, bohaterowie nijacy, pies, który pojawia się w 3 misjach i jest średni.

Odnośnik do komentarza

gra ukonczona, zdecydowanie nie polecam. Multi niemal identyczne, nawet niektóre levele sa zywcem wyciagniete z MW2.

Singiel zas miejscami to kopiuj wklej. Nie chce spoilerowac, ale nawet koniec zerznęli z poprzedniego MW. Ogolnie wspolczuje ludziom, którzy wydali na to 170/260 zl.

Z całym szacunkiem stary, ale piszesz głupoty utrzymując, że MW2 i Ghosts są niemal identyczne w multi ( wiadomo...singiel nikogo) .Te dwa multiplayery różnią się od siebie bardzo istotnie. Proszę zatem,abyś nie wprowadzał czytelników tego forum w błąd.

 

 

Odnośnik do komentarza

pewnie masz racje, bardziej porownywalem do BO2, w multi zas chodzilo mi o mapy, które sa mega podobne.

No i z całym szacunkiem, ale jak ktoś nagral się w BO2, MW3 itp.,  i nagle dostanie to, to możliwość wychylana, skakanie przez murki i pies to wciąż za mało innowacji, by pisać ze tryb wieloosobowy jest zupełnie inny !.

Odnośnik do komentarza

 

gra ukonczona, zdecydowanie nie polecam. Multi niemal identyczne, nawet niektóre levele sa zywcem wyciagniete z MW2.

Singiel zas miejscami to kopiuj wklej. Nie chce spoilerowac, ale nawet koniec zerznęli z poprzedniego MW. Ogolnie wspolczuje ludziom, którzy wydali na to 170/260 zl.

Z całym szacunkiem stary, ale piszesz głupoty utrzymując, że MW2 i Ghosts są niemal identyczne w multi ( wiadomo...singiel nikogo) .Te dwa multiplayery różnią się od siebie bardzo istotnie. Proszę zatem,abyś nie wprowadzał czytelników tego forum w błąd.

 

 

A tobie co za różnica? To samo (pipi) sprzed 3 lat by zawinęli w papierek to od razu byś poleciał do sklepu. Nieważne czy wychylanie zza ścian (pipi)li i czy lag comensation nadal istnieje.

 

o boże pojechali po kał of djuti STRASZNE

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

 

albo graja zamiast udzielac sie w tematach o grach ktorych najwyrazniej nie lubia

Ale że gier nie lubią czy tych tematów?Bo nie skumałem.

 

 

 

nie udawaj greka (litwina?), dobrze wiesz o co chodzi

 

co roku ta sama spiewka, tematy o cod wypelnione po brzegi ludzmi ktorzy nawet w te gre nie graja

 

jak mi sie MW3 nie spodobalo to je sprzedalem po miesiacu, to nie jedyna gra na rynku i nikt nikogo nie zmusza do grania

Odnośnik do komentarza

Aby ta gra na nowo mnie wciągneła w multi tak jak czwórka 6 lat temu, potrzebny jest nowy silnik i nowa generacja. Za rok być może...

 

Teraz nasrali tych perków, broni, gadżetów, customizacji i punktacji że nie idzie się połapać. 

Teraz można pograć, ale nie ma mowy a zajawce jak w przypadku MW, MW2, czy nawet Black Ops, No bo ileż można grać wiecznie w to samo...

Odnośnik do komentarza

pewnie masz racje, bardziej porownywalem do BO2, w multi zas chodzilo mi o mapy, które sa mega podobne.

!.

 

 

Stary,bardzo mi przykro, ale znów przywaliłeś jak kulą w płot i brniesz dalej w zaparte licząc chyba na to, że wszyscy przejdą nad tym do porządku dziennego i nie skomentują tych oczywistych bredni. Jedźmy zatem po konkretach. Która wg Ciebie mapa w MW2 jest podobna do swojego odpowiednika w Ghosts i w czym?

Odnośnik do komentarza

stary, ja nie jestem fanem CODa, który lupal w te gry miesiącami, żeby jeszcze pamietac nazwy map z poprzednich części. Pisze o swoich odczuciach, jak dla Ciebie wszytsko jest brand new i warto za ta gre dac 260 to masz do tego prawo! Ja odpalając potyczki na takim Freight, Octane mam wrazenie, ze miejscami te mapy zostały przeniesione z poprzednich części, a niektóre ich fragmenty przypominaly mi dokładnie to co wcześniej widziałem w falach MW np. Dla mnie ta seria powinna dostać mocno po (pipi)e, tez zawsze lubiłem CODa, ale to co zrobili w BO2 i tytaj to szczyt lenistwa.

Jak ta gra ma się rozwijać, skoro i tak najbardziej zagorzali fani ja kupuja i jeszcze doszukują się na sile mega zmian w gameplayu.

Jeszcze mi napisz, ze Singiel jest rewalcyjny, bo w zadnej grze nie ma trzęsienia ziemi na taka skale :teehee:

 

Dlatego nie hejtujac polecam wstrzmac się z zakupem i nie wydawac więcej niż 60 zl z secondhandu. Tyle.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

 

 

albo graja zamiast udzielac sie w tematach o grach ktorych najwyrazniej nie lubia

Ale że gier nie lubią czy tych tematów?Bo nie skumałem.

 

 

 

nie udawaj greka (litwina?), dobrze wiesz o co chodzi

 

co roku ta sama spiewka, tematy o cod wypelnione po brzegi ludzmi ktorzy nawet w te gre nie graja

 

jak mi sie MW3 nie spodobalo to je sprzedalem po miesiacu, to nie jedyna gra na rynku i nikt nikogo nie zmusza do grania

 

To pisz po Polsku,chyba że masz tam ukryte przesłanie i dlatego nie zrozumiałem przesłania.Szczytem nadinterpretacji jest domniemywać że nie lubię COD,gdyż moje korzenie online się od tej serii wywodzą,no i nie napisałem nic by wyjść na hejtera tej serii,bo nabijanie się z wad serii to nie hejtowanie.

Odnośnik do komentarza

Aby ta gra na nowo mnie wciągneła w multi tak jak czwórka 6 lat temu, potrzebny jest nowy silnik i nowa generacja. Za rok być może...

 

Ten stary silnik w CoDzie jest zarówno błogosławieństwem jak i przekleństwem gry. Sporo osób nie kupi póki nie będzie lepsza grafika, ale z drugiej strony dzięki niemu gra ma taką a nie inną mechanikę.

 

Silnik w CoD jest jak Kaczyński w PiS - normalni nie zagłosują na tą partię póki on tam jest, a beton przestanie popierać PiS jak on odejdzie :D

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...