Skocz do zawartości

Call Of Duty: Ghosts


Janush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 436
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

single jest choć trochę nieliniowy jak black ops 2?

 

W 100% liniowy, zero wyborów. Zgodzę się z wszystkimi zarzutami poszczególnych recenzji. Najtrafniej chyba ujęli to wszystko na GT. 

 

Trzeba przyznać, że to nadal ta sama gra a jednak od nowej generacji oczekuje się czegoś więcej. Osobiście wolę jednak Ghosts od BO2, mimo wszystko po produkcji Treyarch miałem wrażenie, że nie udało im się wszystkiego dopracować. Tutaj już jest o wiele lepiej. Pierwsze misje są strasznie biedne, nie dziwię, się że ludzie rezygnują na starcie. Dopiero od połowy gra się rozkręca i podaje nam interesujące zadania. 

 

Aaa i odnośnie psa:

 

 

Zapowiadany jako rewolucja, okazał się niewypałem który pojawia się tylko w paru nielicznych misjach ... i jego działanie sprowadza się do roli gadżetu którego i tak właściwie nie używamy.

 

Odnośnik do komentarza

Ghost niestety dużo słabszy od BO2  w tym roku na koncówke roku jedynie AC4 i być moze NFS bedzie dało sie pograć , ghost i bf4 są duzo słabsze niz bo2 i bf3;/  http://www.metacritic.com/game/playstation-3/call-of-duty-ghosts tylko 73% PS3

Jak dla mnie Bf4 lepszy od Bf3 ze względu ma brak możliwości skoku i strzelania i lepsze wielopoziomowe mapy,ale nie przy 24 graczach,tylko wersja next gen.

Odnośnik do komentarza

BF4 o wieele lepszy od bf3. Przede wszystkim mapy są fajniejsze. Myślę, że gdyby ghost wyszedł rok temu tylko na currentgeny to miałbym oceny 9/10, a tak to ma niższe przez to, że większość osób uważa tego coda za grę "nextgenową". No cóż w tym roku może jeszcze można im wybaczyć, ale bez jaj jak za rok wyjdzie nowy cod na starym silniku to to już jaja będą.

 



EDIT. Dobra grę jednak kupiłem i jestem naprawdę zadowolony. Singiel to coś w stylu poprzednich części, jest dobry, ale też bez zachwytów chociaż u mnie. Z kolei multi to cudo jest, jak dla mnie. Stawiam na równi z modern warfare 1 i black ops 1 na chwilę obecną. Mapy są wieksze, wszystkie animacje zostały zmienione, inaczej się strzela, troszkę ciężej niż w mw3 i łatwiej niż w bo2, szybciej się ginie, killstreaky są bardzo wyważone, cały kod sieciowy to jest jakaś mała rewolucja, bo w żadnej innej grze nie ma takich hitboxów, nie ma żadnych lagów i innych problemów z poprzednich części, w dodatku balans gry jest naprawdę świetny. Cieszy fakt, że nie trzeba mieć określonego levelu, żeby odblokować broń, perk lub cokolwiek innego tylko kupujemy to za punkty, które dostajemy za mecze. Fajną atrakcją jest też możliwość zmieniania wyglądu naszego wojaka tak, że jest on dosyć oryginalny w multi :) To co mi się troszkę nie podoba to rozdzieczolść gry na ps3 oraz killstreak z psem (jak mają go 3 osoby z naszego teamu i parę z przeciwnego to dosyć komicznie to wygląda). Fanom poprzednich części coda oczywiście polecam ghosta, a niezdecydowanym zagrać u znajomego albo pożyczyć i spróbować. Grając w ghosta wiem, że gram w call of duty, ale wyraźnie odczuwam zmiany i to, że to już jednak inna seria, a nie modern warfare. Edytowane przez terror
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

może na S&D sa inne ich warianty, bo z zwykłym death matchu możesz biegac czasami minute i nikogo nie znaleźć...Mapy takie jak zamek sa o wiele za duże.

Co do samej gry, singiel zdecydowanie lepszy niż BO2, tyle ze już większość rzeczy widzielismy w poprzednich czesciach, multi zresztą tak samo, ogolnie mam nadzieje, ze dostana po (pipi)e jezeli chodzi o sprzedaz, bo po tych wszystkich zapowiedziach robia z graczy idiotow.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Nie wiem, mi się podoba. Może dlatego, że mam ratio prawie 4.0 i to zazwyczaj ja jestem tym biegajàcym koksem z nożem xD

 

@easye

Na pewno trochę rzeczy zmienili w multi. System tworzenia klas (szczególnie perki), zdobywanie squad pointsow, poprawiony kod sieciowy, nowe animacje, killstreaki, które częściej są na ziemi niż w powietrzu, większe mapy na 18 graczy (dopiero na nextgenach, bo na ps3/x360 jest tylko 12), zmieniony feeling strzelania, grafika inna trochę (na ps3 na pewno z(pipi)ana przez kiepską rozdzielczość i brak AA), kolory są bardziej naturalne, możliwość wychylania się zza osłony. Do tego nowy tryb ze squadami i z obcymi. Zmian jak na serię jest odpowiednio dużo. Problem polega na tym, że nadal jadą na startym, zaj.ebanym silniku graficznym z quaka.

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

Nie mam zamiaru podbijac sprzedaży czemus takiemu, wiec nie kupiłem. Konsola zresztą już sprzedana i jutro jest wysylka.

Najlepsze jest to, ze sa preordery na nextgeny. Serously ? Przy BF4 i Killzonie ktoś będzie chciał ogrywać CODa ? :teehee:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Widocznie ludzia podoba sie ta seria.Niestety ale na current genach cod bedzie na topie,bo chodzi w 60fpsach jest mega latwy i aims assist pomaga niewidomym.

W to moze grac kazdy dlatego ta seria bedzie sie sprzedawac.Hejty nic nie pomoga

Moze na next genach sprzedaz widocznie spadnie,bo w kazdej strzelance bedzie 60fps

Odnośnik do komentarza

Dużo ludzi kupuje CoD-a dla singla, bo multi to kurde w okolicach premiery w poprzednich częściach liczba graczy była w ok. 1mln, a gra się sprzedawała w co najmniej kilku mln egzemplarzy.

Ale raz na 2-3 lata można kupić CoD-a(nie mówię, że nówkę) aby zobaczyć co tam w multi się zmieniło i w sumie trzeba przyznać, że ma świetny tryb zombie(ale to wiadomo tylko odsłony Treyarch).

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

 Serio - ludzie kupuja ta gre dla Singla ??  Po mega zrabanym BO2 w koncu ta czesc wraca na dobre tory jak chodzi o multi . Mega prosta ( nie zgodze sie do konca , ale niech bedzie - mozesz wejsc i strzelac )  - i dobrze entry level dla noobow jest niski ale zawsze powtarzam Easy to play hard to master . Widze natomiast zmiany :

1) Quick scopy nie wchodza jak dzikie

2) Wychylanie za scian - jest to plus . Ktos wyzej pisal o wallhacku . Swietne ogarniecie tematu . Na dzien dobry poszedl patch 100MB naprawiajacy ten problem

3 ) Mapy - niestety tu lekki minus . Na niektorych mapach po prostu czuje sie pustke . Natomiast mapy generalnie sa klimatyczne .

4) Feeling i balans gry jest lepszy ( nie ma 1 power broni z ktora lata 90 % graczy )

5) W porownaniu do BO2 wreszcie slychac kroki zawodnikow i na ich podstawie wiesz kto gdzie jest , a to juz spora zmiana  .

6 ) To juz minus - dzwiek upadku i "wykrecania " stopy ma sample jak z MW2 ..

7) 15 map na starcie

 

Wszystko to powoduje ze Season Pass po raz pierwszy w histori CoDa laduje u mnie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...