Skocz do zawartości

Call Of Duty: Ghosts


Janush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 436
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

kupiłem ghosta w MM na ps4 na pudełku piszę że gra jest PL ale w menu jest po ANG i nie ma opcji zmiany na PL ktoś się spotkał z takim czymś ?

Brak zgodności towaru z opisem :/ bodaj 14 dni na wymianę/zwrot...

Chociaż z drugiej strony to bundle...

Edytowane przez MAJOCHEY_PL
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

kupiłem ghosta w MM na ps4 na pudełku piszę że gra jest PL ale w menu jest po ANG i nie ma opcji zmiany na PL ktoś się spotkał z takim czymś ?

 

 

Kupiliście najnowsza odsłonę Call of Duty w polskiej dystrybucji na PlayStation 4 i dziwi Was, że w grze nie ma nawet polskich napisów? Wszystko wskazuje na to, że jest to dość kłopotliwa pomyłka. Na szczęście dystrybutor zna problem i prosi o kontakt.

W dziale pomocy na stronie Lem.com.pl możecie znaleźć następującą wiadomość:

Dostaliśmy informacje że w fazie produkcyjnej zostały pomylone wersję językowe, na dzień dzisiejszy wspólnie z wydawcą pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu. Bardzo przepraszamy za zaistniała sytuacje i prosimy o zgłaszanie tego problemu do naszego Centrum pomocy.

Zainteresowane osoby odsyłamy pod ten odnośnik.

W tej sytuacji gracze otrzymali pudełko z zapewnieniem o polskiej wersji językowej, ale niestety gra działa wyłącznie po angielsku. Nie wiemy w jaki sposób LEM wynagrodzi graczom ten błąd, ale postaramy się informować Was na bieżąco. 

Spotkaliście się z tym problemem?

http://www.ppe.pl/news-25639-problem_z_polska_wersja_jezykowa_w_call_of_duty__ghosts_na_playstation_4.html

Odnośnik do komentarza

Wersja na ps4 ma spliscreen z funkcją grania online z innymi graczami ?

Jeśli chodzi ci o ten splitscreen, gdzie masz ziomka obok i chcesz z nim pograć na multi to odpowiedź brzmi: tak. Jedyne co, to gość musi się zalogować na swoje konto PSN lub założyć nowe. Nie ma tak, jak np. w MW3, że masz nick i nick(1).

Edytowane przez Bojan_Zaw
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jakiś czas temu odbiło mi i sprzedałem Battlefielda 4 i zamieniłem go na ghosts (PS3) pograłem 1h w kampani (nie da sie patrzeć już na ten silnik , zważając ze to gra z 2013r) Kupiłem jedynie dla multi i jest dużo słabsze od MW2, BO, MW3, a nawet BOII i to duzo słabsze.

Jak patrze na gameplay'e z Call of Duty: Ghost to nie mam pojęcia co ludzie robią jeszcze przy tej grze. Battlefield 4 ją przebija w każdym aspekcie. COD nawet na PS4 wygląda jak gra z 2005 roku.

 

Mam wrażenie, że grają w to ludzie, którzy nie spróbowali Battlefielda.

Edytowane przez Drantzell
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

ja gram w coda ghosts na ps4, mam tez b4 tyle że na pc, pozwole sobie porównać obie gry, imo w tym roku cod vs b4 wygrywa cod,  ma lepszego IMO singla no i multi które sie nie (pipi) non stop, cod ma sprawdzoną formułę stąd popularność no i gra idealna dla niedzielnych graczy, b4 taki nie jest i odstawiłem go dla cod-a w tym roku, połatają b4 to dopiero będe grał, tak to szkoda czasu i nerwów. wiadomo graficznie to inna liga, ale i tak imo ghosts są lepsze od krapiastego black ops 2.

 

nadal czekam na coś co przebije misje snajperów z cod 4 mw [*]

Odnośnik do komentarza

Błędów nad którymi pracuje producent nie zaliczał bym w ogóle do ogólnej oceny gry. Duża część jest już załatana i błąd wyskoczy może raz na 5h.

 

Ja w Call of Duty grałem do póki nie zobaczyłem Battlefielda Bad Company 2. Od tego czasu nie mogę patrzyć na COD'a, który nic się nie zmienia. Już wizualnie odrzuca. Postacie biegają jak kukły, mapy wyglądają sztywnie jakby były odlane z jednej formy, broń strzela jak zabawki i grafika, która bardziej by przystawała do amatorskiego Counter Strike'a niż najlepiej sprzedającego się shootera.

 

Singla nie oceniam. Nie ma sensu oceniać gier multiplayer'owych po kampaniach dla jednego gracza. Natomiast multiplayer COD:G porównaniu do BF4 na PS4 jest okrojony i wręcz śmieszny. Multiplayer Battlefield jest przy COD'zie epicki.

 

Mam wrażenie że tą grę robią starzy ludzie, którym się już dawno nie chce robić niczego nowego, a firma nie chce ich zwalniać, bo mają jeszcze 3 lata do emerytury.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

wiadomo że hajs sie liczy, a cody co roku to chyba jakaś forma absurdalnego zakładu w postaci "jak długo uda nam sie sprzedać grę w najmniejszym nakładzie pracy" dajcie dubstep i fajerwerki samo sie sprzeda, aby było 60 klatek i karabinki by się faj "szczelało". zdaje sobie z tego sprawę. ale mimo to wolę formułe coda od b4 mimo że w b3 spędziłem kupe czasu. kwestia gustu, niestety jestem już casualem, jak odpale gierkę na 30 min wciągu dnia to sukces u mnie, musiałem odpuścić sobie takie tytuły jak dark souls mimo że uwielbiam takie klimaty, cod spełnia kryteria "30 minut dziennie" gra mało zza obowiązująca do b4 trzeba przysiąść i jest motyw "jeszcze jeden mecz więcej"  no i to uczucie gdy 7/10 meczy wypyerdoli ci błąd przy podliczaniu punktów i dostajesz fige z makiem. w codzie tego nie ma, jeden mecz i wszystko śmiga aż miło.

Odnośnik do komentarza

no ja chętnie bo mam w extinction już duży lvl.

 

PSN id pod obrazkiem :)

 

 

Co do rozmowy to dla mnie cod z bf4 wygrywa przy małej ilości czasu. Dziś na przykład miałem 30 min na granie przed snem i sobie CoD'a zapuściłem aby postrzelać w multi.  W BF4 może bym zdołał się do meczu dołączyć i może bym coś tam zagrał a w cod 3 mecze rozegrałem w jednym poległem po całości w innym miałem więcej zabójstw niż zgonów a w 3 znów tak sobie.

 

CoD to szybka odstresowująca sieczka a bf4 to gra w której bez drużyny nic nie zrobisz. A ekipa np tu z forum to w większości hardkory co grają przy jednej sesji po 3-4 h a ja na to czasu nie mam. O 22 mam ciszę nocną bo mi kobieta do pracy na 6 rano idzie. Niestety mam małe mieszkanie i nie schowam się na tyle aby móc przez headset rozmawiać a w bf4 bez tego ani rusz:) Dodatkowo w CoD'a mogę grać na razie bez dodatków a do BF4 już jakieś dodatki wyszły a nie chce mi się kasy bulić.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...