Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

No ale szczerze po co wam polski język w kosmicznym pif paf?

Widać, że nie masz pojęcia czym będzie Destiny. Już w alphie w samym Tower było ogrom przedmiotów szczegółowo opisanych. Tekstu jest naprawdę dużo, a jeżeli weźmiemy pod uwagę, że ta gra będzie ogromna, to tłumaczenia byłoby bardzo dużo jak na fps, tylko że Destiny, to takie Halo+WoW.

 

Mapy z bety, nie wiadomo czy będą tylko dwie (pvp).

k00hoDGl.jpg

 

qh2mdXPl.jpg

 

Co do limitki, przed betą ma się wyjaśni czy w ogóle będzie, a jeśli tak, to co będzie zawierała.

 

Niemal pełna mapa, brakuje Merkurego.

vQHvzXwl.png

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

W Halo 4 dało rade walić heady, tu też można bez problemów. Oczywiście wolałbym 60fps w pvp, ale gracze przeżyli to w Halo, to i przeżyją w Destiny. Mimo, że ta gra chodzi w 30fps, to i tak wymaga od gracza znacznie więcej niż najpopularniejsze obecnie fps w 60fps.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Ja bym chetnie rzucil w kat Bf4, i kupil te szumnie zapowiadajace sie Destiny, ale ta gra jawi mi sie jako "duchowy" spadkobierca HALO. Dlaczego "ale"? Bo fanem pukawek na wode nie jestem. Mialem doswiedczenie z HALO 2, dosc kiepski-. jak to mowia anglicy "It's not my cup of tea". I dlatego mam pytanie do osob grajacych w alphe. Czy w aspekcie mechaniki gry, "feeling'u" strzelania, cos sie zmienilo? Czuc, ze dzierzymi w dloni realna bron, majaca swoja wage i moc? Mozna ta gre nazwac next-gen?

 

Odnośnik do komentarza

ja chyba 2 tyg

Niestety kod, który otrzymałem nie działa...

 

This code has already been redeemed on another account. Please verify the code you’ve entered is correct. If you continue to see this error, please contact Activision Customer Support.(2002)

 

Czy ktoś może pomóc, gdzie złożyć preorder, aby dostać działający kod? Lub może jest ktoś, kto się podzieli takim kodem, to proszę o info na PW.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...