Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Prawda, zależy dla kogo.

 

Wczoraj usiadlem o 17, to skończyłem o 21. Gameplay jest bardzo miodny, do tego dochodzi to całe poszukiwanie lepszego uzbrojenia, polepszenia go itp. Ja przy tej grze sie nie nudze.

 

Słaby singiel, bardzo dobry pvp i tryby typu strike czy raid.

PvP jest mocno srednie, ba rzadzi sie jakimis dziwnymi randomowymi regulami. Gdzie jak ktos laguje (lub standby zrobi nawet) to go nie mozesz zabic, a potem on moze wrocic i ciebie ukatrupic.

Nie wiem co ostatnio sie stalo (moze lag?), ale ludzie z dystansu moga kosic shotgunem dosc efektywnie.

 

Na Xbone Destiny zostanie mocno ograniczone (czyt. praktycznie zdechnie) jak tylko wyjdzie Halo. Na PS4 sie utrzyma bo tam nie ma wypasionych shooterow, a ludzie zmeczyli sie CODem.

Idealny zapychacz czasu podczas kiedy nie ma mocnych tytulow na ktore sie czeka do Q4.

Odnośnik do komentarza

Grałem wczoraj wieczorem multi a dokładnie skirmish 3vs3 z ziomkami i nie zauważyłem tego o czym mówisz. Ze zgranym teamem panujesz na mapie i nie ma nic randomowego szczególnie w meczach gdy o wygranej decyduje ostatni kill bo wynik max wyrównany. Obecnie na PS4 dla mnie najlepsze multi. Denerwuje mnie tylko brak głosowania na mapy i OP bronie ale to bardzo rzadko na szczęście. Jest troche rzeczy fo poprawki ale i tak bawię się świetnie czy to strikach czy pvp bo mam z kim i to jest istotne bo nie jest to gra dla singlowcow szukających świetnej fabuły ale to chyba już dawno zostało ustalone. Będę grał jeszcze długo w Destiny :-)

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Wieczorem poszukam filmiku z gosciem co "zlagowal" (reszta normalnie sie ruszalo i wszystko ok) i nie dalo sie go zabic i ci wrzuce - mam nagrane.

Poszukam rowniez dlugo dystansowych shotgunow (ja z takiej odleglosci nikogo nigdy nie zabijam - obstawiam lag, ale wczesniej takich jazd nie uswiadczylem, a lacza 60/6 nie dziele z nikim).

Odnośnik do komentarza

No nie wiem Raptor - moze w Twoich kregach Destiny zdechnie, ja raczej nie wiedze tlumow rzucajacych nagle BFa,nowego CODa, Destiny po to, by znowu grac w kilkunastoletnia pozycje, ktora i tak rozumieja wylacznie posiadacze pierwszych Xboxow (pomijajac juz fakt, ze scena HALO nawet w latach swietnosci na naszym forum nie byla jakas duza)

 Halo-Combat-Evolved-Screenshot-2.jpg

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Wieczorem poszukam filmiku z gosciem co "zlagowal" (reszta normalnie sie ruszalo i wszystko ok) i nie dalo sie go zabic i ci wrzuce - mam nagrane.

Poszukam rowniez dlugo dystansowych shotgunow (ja z takiej odleglosci nikogo nigdy nie zabijam - obstawiam lag, ale wczesniej takich jazd nie uswiadczylem, a lacza 60/6 nie dziele z nikim).

No i wuj, mam przestać grać, bo w jednym meczu na sto ktoś laguje.

 

Ed.

 

Przeglądałem sobie te kary Grimoire na stronie bungie i ciekawi mnie to, że w zakładce Tower Allies jeszcze jedna karta jest nieodsłonięta. Czyżby czekał nas jakiś nowy event w przyszłości?

Edytowane przez McDrive
Odnośnik do komentarza

 

Prawda, zależy dla kogo.

 

Wczoraj usiadlem o 17, to skończyłem o 21. Gameplay jest bardzo miodny, do tego dochodzi to całe poszukiwanie lepszego uzbrojenia, polepszenia go itp. Ja przy tej grze sie nie nudze.

 

Słaby singiel, bardzo dobry pvp i tryby typu strike czy raid.

PvP jest mocno srednie, ba rzadzi sie jakimis dziwnymi randomowymi regulami. Gdzie jak ktos laguje (lub standby zrobi nawet) to go nie mozesz zabic, a potem on moze wrocic i ciebie ukatrupic.

Nie wiem co ostatnio sie stalo (moze lag?), ale ludzie z dystansu moga kosic shotgunem dosc efektywnie.

 

Na Xbone Destiny zostanie mocno ograniczone (czyt. praktycznie zdechnie) jak tylko wyjdzie Halo. Na PS4 sie utrzyma bo tam nie ma wypasionych shooterow, a ludzie zmeczyli sie CODem.

Idealny zapychacz czasu podczas kiedy nie ma mocnych tytulow na ktore sie czeka do Q4.

 

 

PVP jest bardzo dobre. Ludzie zmęczyli się CODem ale zmęczyli się też Halo. 

 

Destiny jest imho bardzo dobre i muszę się zgodzić z Yetim: słaby singiel, b. dobre PVP świetne striki & rajdy. 

 

Ale najmocniejszą stroną gry jest sam gameplay: tu się po prostu świetnie strzela!

Edytowane przez Maiden
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Wieczorem poszukam filmiku z gosciem co "zlagowal" (reszta normalnie sie ruszalo i wszystko ok) i nie dalo sie go zabic i ci wrzuce - mam nagrane.

Poszukam rowniez dlugo dystansowych shotgunow (ja z takiej odleglosci nikogo nigdy nie zabijam - obstawiam lag, ale wczesniej takich jazd nie uswiadczylem, a lacza 60/6 nie dziele z nikim).

No i wuj, mam przestać grać, bo w jednym meczu na sto ktoś laguje.

 

Ed.

 

Przeglądałem sobie te kary Grimoire na stronie bungie i ciekawi mnie to, że w zakładce Tower Allies jeszcze jedna karta jest nieodsłonięta. Czyżby czekał nas jakiś nowy event w przyszłości?

 

 

od wtorku jest iron baner

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Wieczorem poszukam filmiku z gosciem co "zlagowal" (reszta normalnie sie ruszalo i wszystko ok) i nie dalo sie go zabic i ci wrzuce - mam nagrane.

Poszukam rowniez dlugo dystansowych shotgunow (ja z takiej odleglosci nikogo nigdy nie zabijam - obstawiam lag, ale wczesniej takich jazd nie uswiadczylem, a lacza 60/6 nie dziele z nikim).

No i wuj, mam przestać grać, bo w jednym meczu na sto ktoś laguje.

 

Ed.

 

Przeglądałem sobie te kary Grimoire na stronie bungie i ciekawi mnie to, że w zakładce Tower Allies jeszcze jedna karta jest nieodsłonięta. Czyżby czekał nas jakiś nowy event w przyszłości?

 

 

od wtorku jest iron baner

 

Kufa, a ja akurat na popo do roboty, to se pograłem. Może dobiję chociaż do pierwszego rankingu -_-

Odnośnik do komentarza

No nie wiem Raptor - moze w Twoich kregach Destiny zdechnie, ja raczej nie wiedze tlumow rzucajacych nagle BFa,nowego CODa, Destiny po to, by znowu grac w kilkunastoletnia pozycje, ktora i tak rozumieja wylacznie posiadacze pierwszych Xboxow (pomijajac juz fakt, ze scena HALO nawet w latach swietnosci na naszym forum nie byla jakas duza)

 Halo-Combat-Evolved-Screenshot-2.jpg

 

Ty specjalnie to robisz czy jak? Bo MCC to oczywiście tylko Halo 1 Multiplayer. Co chciałeś wnieść wrzucając screen to nie wiem. Ludzie będą grać w Halo 2 Anniversary, Halo 3 a potem w Halo 5 jak wyjdzie beta i to na dedykowanych serverach.

 

Nic dziwnego że jedyni którzy zachwalają ten multiplayer to posiadacze sprzętów Sony, na XBL ludzie codziennie grają w Destiny i jak ktoś rzuca pomysłem by wejść na Crucible porobić bounty to się pukają w głowę i wszyscy wolą robić nawet misje patrolowe niż wbijać na pvp. Brak balansu, czerstwe chwyty, kompletny random, duża ilość zdolności i perków, ten multiplayer jest co najwyżej do popykania i nic więcej. Ludzie wbiją legendarne pancerze i bronie i się okaże że ta gra nic więcej sobą nie reprezentuje bo po co robić kolejny raz te same misje by zdobywać te same bronie i pancerze? Ostatnio robiliśmy misje królowej 4 razy to mi za każdym razem wypadała ta sama legenda, to jest strata czasu. Z resztą tych rzeczy i tak mało jest, raptem 3 rodzaje karabinków, 2 shotguny, snajperka, rakietnica i rewolwer, reszta (poza egzotykami) nie różni się od siebie niczym poza kolorem i statsami. Nawet legendy wyglądają tak samo jak niebieskie itemy, więc po ch.uj je zdobywać dalej?

 

Strike'i i misje to w zasadzie tylko śmieszne warianty hordy, więc nie widzę sensu w robieniu ich kolejny raz. Ludzie wbiją endgame i odpłyną do Coda, BFa i mam nadzieję że do Halo, a Bungie niech ginie barany yebane.

Odnośnik do komentarza

 

No nie wiem Raptor - moze w Twoich kregach Destiny zdechnie, ja raczej nie wiedze tlumow rzucajacych nagle BFa,nowego CODa, Destiny po to, by znowu grac w kilkunastoletnia pozycje, ktora i tak rozumieja wylacznie posiadacze pierwszych Xboxow (pomijajac juz fakt, ze scena HALO nawet w latach swietnosci na naszym forum nie byla jakas duza)

 Halo-Combat-Evolved-Screenshot-2.jpg

 

Ty specjalnie to robisz czy jak? Bo MCC to oczywiście tylko Halo 1 Multiplayer. Co chciałeś wnieść wrzucając screen to nie wiem. Ludzie będą grać w Halo 2 Anniversary, Halo 3 a potem w Halo 5 jak wyjdzie beta i to na dedykowanych serverach.

 

Nic dziwnego że jedyni którzy zachwalają ten multiplayer to posiadacze sprzętów Sony, na XBL ludzie codziennie grają w Destiny i jak ktoś rzuca pomysłem by wejść na Crucible porobić bounty to się pukają w głowę i wszyscy wolą robić nawet misje patrolowe niż wbijać na pvp. Brak balansu, czerstwe chwyty, kompletny random, duża ilość zdolności i perków, ten multiplayer jest co najwyżej do popykania i nic więcej. Ludzie wbiją legendarne pancerze i bronie i się okaże że ta gra nic więcej sobą nie reprezentuje bo po co robić kolejny raz te same misje by zdobywać te same bronie i pancerze? Ostatnio robiliśmy misje królowej 4 razy to mi za każdym razem wypadała ta sama legenda, to jest strata czasu. Z resztą tych rzeczy i tak mało jest, raptem 3 rodzaje karabinków, 2 shotguny, snajperka, rakietnica i rewolwer, reszta (poza egzotykami) nie różni się od siebie niczym poza kolorem i statsami. Nawet legendy wyglądają tak samo jak niebieskie itemy, więc po ch.uj je zdobywać dalej?

 

Strike'i i misje to w zasadzie tylko śmieszne warianty hordy, więc nie widzę sensu w robieniu ich kolejny raz. Ludzie wbiją endgame i odpłyną do Coda, BFa i mam nadzieję że do Halo, a Bungie niech ginie barany yebane.

 

 

@Easy - ale ja przeciez wyraznie napisalem, ze TO WSZYSTKO DOTYCZY TYLKO XBOX ONE, a nie PS4Tak bedzie na Xbox One i nie trzeba byc jakims mega geniuszem czy wrozka by wiedziec, ze tak sie stanie. Slaba pozycja COD tylko umocni H2A.

 

Kazda gra jest "mala" w polsce.

 

Swoja wypowiedzia (ponownie - jak "za starych czasow") pokazujesz, ze nic nie wiesz co bedzie grane. Gadasz o HCE, a HCE bedzie (niestety) tylko dodatkiem, a calosc bedzie smigac w H2A.

W 3ke na 360 masa ludzi smigala i jeszcze wiecej wiary przybylo, a scena sie powiekszyla wlasnie przy 3ce, ktora tylko troche poprawiala 2ke.

 

Ludzie zmeczyli sie CODem - tak, dlatego wyraznie napisalem, ze tylko na xboxie sie posypie Destiny, a nie na PS4 - na ktorym bedzie dlugo jeszcze smigac.

Ludzie odpuszczali Reach i Halo4 bo wlasnie robilo sie jak COD, a nie jak typowe Halo co zaczelo wkurzac coraz bardziej ludzi wiernych serii.

 

Teraz na XBone jak pytam kogos czy ma ochote na PvP to wszyscy praktycznie (poza Cichym) kreca nosem i jezdza po nim. Skads to sie bierze.

Jest dokladnie tak jak MaZZeo pisze.

 

Jesli H5 pojdzie w strone H1-3 jesli chodzi o MP (bez tych wszystkich gownien i udziwnien ala COD) to bedzie kolejnym nr1 przez dlugi czas na XO.

 

A teraz juz w pelni na temat: Dobilem (meczac PvP) 26lvl, wiec juz moge wiekszosc raidow robic! :)

 

@Maiden: Tak, swietnie sie strzela. Tu sie zgodze - mimo tylu brakow w tej grze, naprawde przyjemnie sie naciska na spust.

Odnośnik do komentarza

Raid zrobiony w tym tygodniu na Normalu (dwa razy całość) i Hardzie (raz wszystkie cztery punkty, potem na drugiej postaci jeszcze sam finał), a nadal nie mogę butów dostać i dobić do 30 tytanem... Przynajmniej ten śmieszny hełm i sparrow wpadły.

Możesz drugiego Tytana założyć i robić rajd 2x. Wystarczy dobić do 20, przerzucasz sprzęt i masz. U nas w ekipie wczoraj jednemu padły ręce i już ma sprzęt na 30. Mi brakuje klaty i rąk, bo nic mi nie leci. Tylko buty mam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...