Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Patch juz do sciagniecia. Uwaga na zawrotne predkosci pobierania

10397285_1501412500111891_82367838319938

 

Patch Notes duzo tego: http://www.bungie.net/7_Destiny-Update--11172014/en/News/News?aid=12398

 
Na PS3 jest 1.11GB i nie da rady ściągnąć.
"Expansion content appears to be damaged or missing and cannot be loaded"
error code: boar
Fanta-koorva-stycznie
Czyżby Sony robiło im tą łatkę? :P
Edytowane przez WrednyPL
Odnośnik do komentarza

 

Patch juz do sciagniecia. Uwaga na zawrotne predkosci pobierania

10397285_1501412500111891_82367838319938

 

Patch Notes duzo tego: http://www.bungie.net/7_Destiny-Update--11172014/en/News/News?aid=12398

Na PS3 jest 1.11GB i nie da rady ściągnąć.

"Expansion content appears to be damaged or missing and cannot be loaded"

error code: boar

Fanta-koorva-stycznie

Czyżby Sony robiło im tą łatkę? :P

Mam to samo wiecie moze o co chodzi?
Odnośnik do komentarza

@Kalinho

gra skuteczna, dobre k/d ratio ale strasznie statycznie i nudno :)

Do tego chyba cala druzyna wlaczyla przez przypadek nie ten tryb, ktory chcieli. Takie mecze moze przyjemnie by sie ogladalo przy Clashu, a nie w Control,gdzie widze tylko 3 goscin probowalo przejac punkty. Pozytek dla druzyny jak widac skromny, skoro przez caly mecz zdobyliscie 1 punkt ^^ Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

@Kalinho

gra skuteczna, dobre k/d ratio ale strasznie statycznie i nudno :)

Do tego chyba cala druzyna wlaczyla przez przypadek nie ten tryb, ktory chcieli. Takie mecze moze przyjemnie by sie ogladalo przy Clashu, a nie w Control,gdzie widze tylko 3 goscin probowalo przejac punkty. Pozytek dla druzyny jak widac skromny, skoro przez caly mecz zdobyliscie 1 punkt ^^

 

Przecież ja broniłem tego jednego zdobytego punktu  :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

Sporo zmian po tym najnowszym patchu - aż szkoda, że od początku tego wszystkiego nie było w grze.

W końcu pokazuje, do jakiej maksymalnej wartości można rozwinąć daną część zbroi (dzięki temu dowiedziałem się, że te zdobyte w Iron Banner mają aż 30 light po wymaksowaniu).

Większość zmian to kosmetyka, zmiana okrągłych meterów postępu na romby, wizualne zmiany w inventory (surowce itp), na jednej z  map (Mars) zmienili położenie punktów A, B i C i w sumie tyle, ale gra się jakoś przyjemniej :)

 

Teraz trzeba wykorzystać Iron Banner póki trwa :)

Edytowane przez WrednyPL
Odnośnik do komentarza

Chcialem popykac w trajala na One. Zassalem go, a tu niemila niespodzianka. Pojawia sie komunikat:
"Jesli masz dysk z gra, wloz go teraz.Jesli nie, upewnij sie, ze osoba, ktora dokonala zakupu jest zalogowana w usludze Xbox Live, a nastepnie wybierz Zakoncz".
Łotdefak, ze sie tak grzecznie zapytam?
Trial juz nieczynny?

 

Edyta Górniak: Dodam tylko, ze gra nie zniknela mi z kolejki pobierania. Tkwi tam nadal, a w momencie wybrania z menu "Wznow instalacje" pokazuje mi, ze Instalacja 100% i dalej powiadomienie u dolu, ze "Zatrzymano instalacje".

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza
Edyta Górniak: Dodam tylko, ze gra nie zniknela mi z kolejki pobierania. Tkwi tam nadal, a w momencie wybrania z menu "Wznow instalacje" pokazuje mi, ze Instalacja 100% i dalej powiadomienie u dolu, ze "Zatrzymano instalacje".

 

Wywal i ściągnij ponownie - jedyny ratunek :/

Mi się taki syf zrobił przy kolekcji Halo i chociaż gra działała, to co chwilę wyskakiwało powiadomienie, że zatrzymano instalacje. Pomogło dopiero usunięcie i ponowne zainstalowanie gry :/

 

Co do powyższego problemu - nie mam pojęcia, czy to kwestia jakiegoś babola ze strony M$ czy Bungie, czy Acti, ale reinstalacja tak czy siak nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza

 

Edyta Górniak: Dodam tylko, ze gra nie zniknela mi z kolejki pobierania. Tkwi tam nadal, a w momencie wybrania z menu "Wznow instalacje" pokazuje mi, ze Instalacja 100% i dalej powiadomienie u dolu, ze "Zatrzymano instalacje".

 

Wywal i ściągnij ponownie - jedyny ratunek :/

Mi się taki syf zrobił przy kolekcji Halo i chociaż gra działała, to co chwilę wyskakiwało powiadomienie, że zatrzymano instalacje. Pomogło dopiero usunięcie i ponowne zainstalowanie gry :/

 

Co do powyższego problemu - nie mam pojęcia, czy to kwestia jakiegoś babola ze strony M$ czy Bungie, czy Acti, ale reinstalacja tak czy siak nie zaszkodzi.

 

Probowalem zrobic jak poradziles a tu kolejny niemily zonk. Po odinstalowaniu i probie ponownej instalacji dostalem sztacheta przez morde napisem:

"Wersja probna ulegla wygasnieciu". To co...oni tego triala tylko na jeden dzien dali??

Odnośnik do komentarza

Pany ja tam janusz w takie gierki jestem. Mam se postać na 29 levelu, wszystkie części zbroi legendarne, tudzież egzotyczne, do tego maksymalnie upgrade'owane, no i stanąłem na tym 29 poziomie. Jak przeskoczyć na 30?

Potrzebujesz całej zbroi z Raidu, Ewentualnie: 1 egzotyk, 3 rzeczy z raidu lub 1 egzotyk 2 rzeczy z iron bannera i jedna pierdoła z raidu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...