Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Taki sam, jak zawsze. Płacisz nam od razu za oba? Spoko, masz 5 dolców taniej. I różnica nie jest tak duża, jak napisałeś (20$ od sztuki, 35$ za Pass).

sorry wrogu, ale ch.j a nie expansion. Expansion to to jest Burning Crusade albo Cataclysm do WoWa to co Bungie wydaje to zwykle DLC. Moim zdaniem jak na content wyciety z podstawki to $20, to troche duzo spiewaja. Nie interesuje mnie, ze im sie rok temu ekipa posypala i czesc dewelopingu musieli zaczac od nowa. Dodatkowo jakby gra chociaz byla tym czym miala byc to inaczej bym na to patrzyl. Contentu w podstawce wydali malo i teraz za 3 misje fabularne, 1 strike i 1 raid spiewaja $20.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

sorry wrogu, ale ch.j a nie expansion. Expansion to to jest Burning Crusade albo Cataclysm do WoWa to co Bungie wydaje to zwykle DLC. Moim zdaniem jak na content wyciety z podstawki to $20, to troche duzo spiewaja. Nie interesuje mnie, ze im sie rok temu ekipa posypala i czesc dewelopingu musieli zaczac od nowa. Dodatkowo jakby gra chociaz byla tym czym miala byc to inaczej bym na to patrzyl. Contentu w podstawce wydali malo i teraz za 3 misje fabularne, 1 strike i 1 raid spiewaja $20.

Taki sam, jak zawsze. Płacisz nam od razu za oba? Spoko, masz 5 dolców taniej. I różnica nie jest tak duża, jak napisałeś (20$ od sztuki, 35$ za Pass).

 

O semantyce nie mam zamiaru dyskutować, a moje zdanie o zawartości podstawki znasz. 17,5 czy 20$ za to DLC to nie jest jednak jakaś wygórowana kwota, patrząc na obecne standardy cenowe.

 

 

 

Kolejne waluty i materiały OLO Możliwość podbicia dotychczasowych egzotyków fajna, ale realizacja tego pomysłu taka sobie. Weź licz na Xura, wydawaj kasę i leveluj od nowa.

Odnośnik do komentarza

Nikt do tej pory nie życzył sobie za DLC z mapkami do multiplayera 80 zł, (dla porównania w BF czy COD trzeba zapłacić około 60 zł za podobny content), to jest przesuwanie pewnej granicy, testowanie graczy ile są w stanie zapłacić za dodatek. Tak jak pisałem, dobrze się bawię przy tym tytule, nie widzę żadnego ciekawego tytułu w najbliższej przyszłości do ogrania i dlatego zakupiłem passa na dwa dodatki. Zresztą z kuponami z allegro zestaw dwóch dodatków można kupić poniżej 100 zł, co nie robi już takiej tragedii.

Odnośnik do komentarza

Nikt do tej pory nie życzył sobie za DLC z mapkami do multiplayera 80 zł, (dla porównania w BF czy COD trzeba zapłacić około 60 zł za podobny content), to jest przesuwanie pewnej granicy, testowanie graczy ile są w stanie zapłacić za dodatek.

 

Faktycznie, cztery do mapy do multi i ewentualnie broń/pojazd (CoD/BF4), to podobna zawartość do tego DLC do Destiny, gdzie trzy mapy do multi to w sumie bonus...

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

dzisiaj biore destiny. jak wyglada sprawa z lootem poprawilo sie cos? katuje diablo wiec uwielbiam sobie farmic, lapac lepsze elementy wyposazenia wiec mysle ze gra dla mnie. a ze na rynku nie ma i nie bedzie chwilowo zadnej strzelanki to wybor chyba prosty. jest w ogole sznasa ze destiny zostanie wrzucobe do tych 12deals czy raczej mala szansa?

Odnośnik do komentarza

Rób Bounty albo te z frakcji Prę np: Vanguard i ta by była najlepsza na początek aż wbijesz 3 lvl, chyba że chcesz nabijać reputację w innej frakcji to ok ważne żeby póki co nabijać ja w jednej a nie w każdej po trochu bo skończysz z lvlem 1 w każdej frakcji i u nikogo niczego nie będziesz mógł kupić :P a jeżeli nie frakcja PvE tylko pvp to nabijać tylko crucible, nie musisz upgradować sprzętu bo bardzo szybko go wymienisz do tego podnoś każdy surowiec jaki napotkasz i otwieraj każdą skrzynkę, opłaca się też brać udział w eventach no i oczywiście spróbuj nie zrazić się fabułą do której przejścia ja się zmuszałem :) generalnie gra zaczyna się po 20 lvlu jak dla mnie jeżeli będziesz chciał pograć w teamie wysyłaj inv. Pozdrawiam

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zakupiłem destiny dziś na allegro, więc pewnie jutro będę miał.

Jakieś rady macie na początek ? (demo ograne i pierwsze jakieś tam itemy już mam). Może jest ktoś, kto by chciał pograć od samego początku praktycznie.

Na razie po prostu przejdź grę i dobij do 20 poziomu. Jak będziesz znajdował lepszy gear po drodze, to od razu zakładaj, a stary psuj, bo i tak do niczego nie będzie potrzebny. W pewnym momencie zaczniesz dostawać niebieskie engramy, nie oddawaj ich do Cryptarcha dopóki nie wbijesz 20 poziomu. Jak dojdziesz do 20, to wbijaj reputację Vanguarda/Crucible i zbieraj marki. Kup sprzęt, wbij dzięki niemu wysoki poziom (28 najlepiej), a następnie poszukaj sobie ekipy do Raidu Vault of Glass. W tzw. międzyczasie oczywiście robisz Vanguard Strike, Weekly, Nightfall, Daily Missions.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

To diablo miało fabułę?! Dlaczego wcześniej nikt mi nie powiedział :).. Nie no joke, 1 i 2 miały fabułę :) jeżeli odnalazłeś się w farmieniu w Diablo 3 to i tu będzie ok nastaw się jednak na kompletny random jak w D3 pre Lost 2.0. Ja mam za sobą 12 godzin farmieniu strike i na początku poleciały 3 stronie coin i legendarne buty dla warlocka po czym nic co było by przydatne w endgame. Z dobrych rzeczy tylko tyle że z 20 wbiłem 25 lvl :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...