Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Bez komentarza   :facepalmz:

 

Sprawy z Destiny (PS4) przypominają coraz częściej niekończącą się epopeję. W tym odcinku każdy kto nie kupi najnowszego DLC, straci dostęp do najważniejszych końcowych aktywności. Mowa tutaj o rzeczach, które już były w grze przed pojawieniem się rozszerzenia.
Nightfall, misja typu „strike” zostanie zablokowana dla graczy nie posiadających najnowszego rozszerzenia. Nie ma tutaj żadnej alternatywy dla osób, które chcą jeszcze poczekać z zakupem. Albo kupicie DLC, albo zapomnijcie o dotychczas pozyskiwanych egzotycznych łupach w Destiny (PS4).
Mało? Jeśli nie posiadacie DLC, to na „strike playlist” przestaną się także pojawiać łupy z różnych poziomów trudności. Do tej pory dało się zgarnąć wszystko, teraz jednak nie będzie to możliwe.
W praktyce oznacza to, że zdobywanie poziomów i wyposażenia bez posiadania DLC będzie znacznie bardziej utrudnione. Głębiej się zastanawiając, Bungie zrobiło coś kiedyś podobnego z Halo 3, gdzie także bez posiadania najnowszych DLC gra była znacznie bardziej utrudniona. Niezależnie od tego niesmak pozostaje, kiedy zawartość w grze zostaje zablokowana, choć przecież była dostępna w momencie zakupu.
Źródło: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=948499

Odnośnik do komentarza

Ktos wczoraj tlumaczyl, ze te zadania Weekly/Nightfall  mozna jednak odblokowac.

Ci co kupili dodatek tez na poczatku maja klodke, bo trzeba coś najpierw zrobić, a z opisu niby wynika, że będzie dostępny dla wszystkich tylko trzeba wykonać jakieś zadania....

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Gram z DLC. Weekly i nightfall są na nowych mapach. Ale bardzo przyjemny jest ten strajk. Jest się gdzie schować ;p Wiec nie powinno być problemów z jego przejściem ;) Jeszcze pytanie czy Legendarną broń oraz zbroją mogę zwiększyć do poziomu 33 light czy sie nie da u misi stara zostać na poziomie 27 ??

Edytowane przez Frredy
Odnośnik do komentarza

Większość rzeczy w dodatku to śmiech na sali i gunwno obesrane, ale Raid... Mój Padziku jakże to jest fajne biegać z ziomkami w totalnych ciemnościach, asekuracja, wędrówka w nieznane, genialna muza, design lokacji, no po prostu dla Raidu płaci się te kosmiczne pieniądze za DLC i tyle. Całą reszta to jawne plucie w twarz. Ze strikeami i nightfallem będzie teraz tak jak z trybem salvage? Raz na jakiś czas będzie można tylko odpalić strike, a jedynie ludzie, którzy mają DLC mogą grac bez problemów w każdej chwili? Strasznie namieszali też z ekwipunkiem - na chwilę obecną wydaje mi się, że wszystko co zdobyłem stanie się totalnie bezużyteczne i trzeba będzie farmić marksy i poziom frakcji aby jak najszybciej zakupić nowy gear. No chyba, że nowe rzeczy będą mogły dropnąc ze strikeu lub po prostu randomowo jako loot. Dzieje się, a chyba o to chodziło, aby było co robić. 

Edytowane przez Kalinho_PL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bez komentarza   :facepalmz:

 

Sprawy z Destiny (PS4) przypominają coraz częściej niekończącą się epopeję. W tym odcinku każdy kto nie kupi najnowszego DLC, straci dostęp do najważniejszych końcowych aktywności. Mowa tutaj o rzeczach, które już były w grze przed pojawieniem się rozszerzenia.

Nightfall, misja typu „strike” zostanie zablokowana dla graczy nie posiadających najnowszego rozszerzenia. Nie ma tutaj żadnej alternatywy dla osób, które chcą jeszcze poczekać z zakupem. Albo kupicie DLC, albo zapomnijcie o dotychczas pozyskiwanych egzotycznych łupach w Destiny (PS4).

Mało? Jeśli nie posiadacie DLC, to na „strike playlist” przestaną się także pojawiać łupy z różnych poziomów trudności. Do tej pory dało się zgarnąć wszystko, teraz jednak nie będzie to możliwe.

W praktyce oznacza to, że zdobywanie poziomów i wyposażenia bez posiadania DLC będzie znacznie bardziej utrudnione. Głębiej się zastanawiając, Bungie zrobiło coś kiedyś podobnego z Halo 3, gdzie także bez posiadania najnowszych DLC gra była znacznie bardziej utrudniona. Niezależnie od tego niesmak pozostaje, kiedy zawartość w grze zostaje zablokowana, choć przecież była dostępna w momencie zakupu.

Źródło: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=948499

ty chyba nie umiesz czytać

za tydzien bedzie wszystko po staremu dla tych co nie mają dlc.

Edytowane przez masta_g
Odnośnik do komentarza

Psn nie pozwala mi kupic zadnej promocyjnej wersjii, jedynie demo i dodatki, poza tym kazda gre moge kupic/dodac do koszyka, a tak to wyskakuje ze juz mam lub error. Fajna promocja... Nie jest mi dane cyfrowe Destiny pomimo tego, ze demko mi sie mega spodobalo, jakos tak fajnie sie strzela i ten klimat za(pipi)isty.

Na oficjalnym fb sony ps4 pisali, że wiedzą o tym błędzie i starają się naprawić bo na przykład niektórzy nawet w demo nie pograją bo mają je do kupienia za 289 pln :) poza tym lepiej byś pewnie wyszedł z kasą jak byś kupiłem ił pudełko gdzie nowe za 99 pln można kupić i expansion pass za 138 na przykład.

 

Uwaga! :)

Mam dzisiaj mega dużo czasu na grę, chciał bym zrobić rajd ale najprawdopodobniej będę ją i jeszcze jeden znajomy więc szukam chętnych na VoG 4 osoby, godzina do ustalenia ale pewnie po 17-18. Piszcie inv na PSN ID PrometherioN6sic z info, ze w sprawie VoG, headset jak dla mnie obowiązkowy :) tak w ogóle to nie robiliśmy jeszcze rajdu i ile w ogóle on trwa? :)

 

Pozdrawiam, Radek

Odnośnik do komentarza

 

Uwaga! :)

Mam dzisiaj mega dużo czasu na grę, chciał bym zrobić rajd ale najprawdopodobniej będę ją i jeszcze jeden znajomy więc szukam chętnych na VoG 4 osoby, godzina do ustalenia ale pewnie po 17-18. Piszcie inv na PSN ID PrometherioN6sic z info, ze w sprawie VoG, headset jak dla mnie obowiązkowy :) tak w ogóle to nie robiliśmy jeszcze rajdu i ile w ogóle on trwa? :)

 

Pozdrawiam, Radek

 

 

Hmm... jeśli ani Ty, ani Twój znajomek nie graliście jeszcze VoG to chyba zbyt optymistycznie podchodzisz do tematu, planując to ogarnąć w cztery osoby, nawet na Normalu :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...