Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to wiem jednak jakoś większą frajdę sprawiają mi nf czy inne formy strików niż sam raid. Z resztą dwa razy na nim do tej pory byłem i max co zrobiliśmy to Golgo. Oczywiście na normal. Zabawa przednia jednak jak się nie ogarnia to taka zabawa potrafi trwać 3-4h. 

 

Wczoraj za to z IB wypadła mi Mida na którą polowałem. Bardzo dobrze mi się gra scoutami i razez z Bad Juju będą się świetnie uzupełniać. 

Odnośnik do komentarza

Ja odpuszczam sobie IB na razie. Średnia lighta z ludźmi przeciw którym gram nie spada poniżej 310, a często spotykam silniejszych graczy. Do tego rift i pipy stalkujące ze snajpą. Czy też rumble, gdzie gość leci na kamikaze i kładzie Cię na strzał z shotguna. Mogliby popracować nad balansem postaci.

 

Co do rajdów to chętnie się nań piszę. Załatwię wolny wieczór, powiedzcie tylko kiedy.

Edytowane przez WezyrBiałegostoku
Odnośnik do komentarza

Mida jest koksiarska, ja się załapałem jak była u Xura na szczęście:), rajdy fajne, ale ekipa właśnie musi być zgrana bo nie lubie powtarzać jednego bossa 50 razy ; ) bo np.: ktoś nie czai co to znaczy "przeciwnie do ruchu wskazówek zegara" :D

 

No nad balansem powinni popracować: dla mnie w 1szej kolejności shoty i special stormcallera :/

 

Jak jakoś dużej różnicy w IB nie odczuwam (w sensie przewagi przeciwnika bo ma więcej lighta) - czy w IB czy normalnym PvP czy tu czy tam - jadą mnie jak chcą :D.

 

Najgorszy jest Osiris tam mnie jadą podwójnie i bez mydła.

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

To IB z riftem było moim pierwszym spotkaniem z tym trybem na poważnie. Zacząłem na 296 a skończyłem na 302 lighta. Ogólnie gra z randomami to porażka. Koleś bierze sparka i leci na pałę zamiast zaczekać na ekipę. To samo z obroną gdzie nagle się okazuje że nikogo na rifcie nie ma. 

 

Co do poziomu postaci to bym nie przesadzał. Oczywiście jak wejdziesz tam na takim 240 (jak ja pierwszy raz) to dużo nie zwojujesz. Jednak mając jakąś małą ekipę z mniejszym lightem można spokojnie coś ugrać. 

 

Balans jak dla mnie może być. Też się kiedyś wkurzałem na shoty ale przecież o to w nich chodzi. Na dystans się nie nadają za to z bliska jeden strzał z brzuch i padasz. Tak jak w normalnym życiu ;)

Odnośnik do komentarza

Czesc, niedawno kupilem Destiny i mam pare pytan do ogarnietych graczy :)

 

1. Rozumiem, ze wiekszosc questow musze robic ze swoimi znajomymi lub spotkanymi w grze bo "autowyszukiwanie" jest dostepne tylko tam gdzie przy Q wyswietla sie matchmaking?

2. Mam 11lvl i w wiezy moge wziac boost do 25. Uzyc czy grac spokojnie swoim tempem robic Q i sie uczyc?

3. PVP - Dostaje ostry... No sami wiecie co. Losuje mi graczy 39-40lvl, czy jest mi ich tak ciezko zabic bo maja wyzszy lvl i lepszy sprzet? Mam wrazenie ze ja musze trafic z 10 razy a im starcza po 2-3.

4. Ktoś siedzi moze w jakims klanie gdzie też są nowi gracze i chce jeszcze mnie? :)

5. Rozumiem, ze jak w innych mmo gra zaczyna sie na 40lvl?

Odnośnik do komentarza

1. W strike'ach masz autowyszukiwanie, w normalnych questach nie - natomiast możesz zaprosić do fireteamtu (drużyny) do 2 osób (razem z Tobą 3) i grać questy z ekipą.

2. Nie używaj jak już masz 11, lepiej sobie zostaw na kolejną postać

3. Normalne, niewielu jest graczy z 11 poziomiem co się loguje do pvp i będzie Ci wyszukiwać najczęściej znacznie wyższe levele. W normalnych trybach PVP różnice levelowe/lightowe nie mają znacznia. Tylko w specjalnych trybach: Iron Banner , Trials of Osiris jest odczuwalna różnica. Jednak wiadomo, że gracze bardziej doświadczeni będą mieli lepsze bronie z lepszymi perkami, często grają hand cannonami lub scoutami - więc najczęściej przeciwnik pada po 3-4 strzałach, zależy też gdzie się trafi ;) albo np: snajperka 2 bodyshoty bądź 1 head.

4. Możesz popytać na grupach FB lub na bungie net - ale najpierw lepiej dobić level ;)

5. Tak, a nawet później, level to jedno, ale jak już ma się 40 to liczy się light, a gra zaczyna się od momentu kiedy zaczynasz latać na raidy, grasz z ekipą iron banner lub trialsy itd. Czyli tak od 290 lighta się powinno zacząć dziać ;).

Edytowane przez michu86-
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...