Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

No jak chcesz szybko to nic innego niż strike'i i booster do reputacji nie wymyślisz. Engramy dekodujesz z jak najwyższym lightem i odbierasz paczki z boostera, do tego jak masz jakieś materiały (Mote of Light lub Heavy Ammo Synthesis) to możesz podbijać rangę u frakcji. Cały czas wrzucaj Three of Coins. Jak jesteś cierpliwy i masz w sobie trochę z masochisty to możesz próbować zrobić normala z randomami, też szybko wbijesz lighta.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie ok. Już sobie termin zarezerwowałem, więc środa i czwartek będę :)

Ja też się postaram - jakoś 19-20 będę. W ogóle mało grałem raidów bo mi się nie chciało/nie było ekipy (HM challenge zrobiłem oba po razie) ale teraz WotM/KF bym w sumie pograł.

 

PS: wczoraj pierwszy lighthouse. I od razu ze skrzyni Blind Perdition Adept :banderas: A potem poszedłem potestować w cruciblu i po 3 meczach wyleciał god roll Matadora :banderas::obama:

Edytowane przez froncz piotrewski
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

wczoraj wyszedl update:

 

Sparrow Racing League, zmiany w strajkach, parę nowych questów (i broni), trochę kosmetycznego śmiecia, nowa książka do wypełnienia. Ogólnie spory i bardzo dobry update, sporo kontentu na ładnych parę dni-tygodni.

 

Ciekawe co dalej bo następny event to walentynki a Iron Bannerami mam wrażenie, że wszyscy trochę rzygają. Zwłaszcza że wszystkie dobre bronie już były. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na revamp starych raidów i Skolasa (strzelam że w tej kolejności, bo PoE już w kwietniu było odgrzewane). 

Odnośnik do komentarza

75% książki już rozwaliłem. Quest na Nova Mortis otwarty i mniemam, iż szybko tego całego IceBreakera dostanę. W SRL rzadko zdarzał mi się wyścig, w którym nie byłem drugi bądź pierwszy. Jeszcze tylko muszę zgładzić 9iu typków na i ta część księgi jest pozamiatana.

 

Ogólnie dodatek udany. Przynajmniej strike'i są już wszystkie na liście i można trochę mięsa przemielić. Na wszystkich postaciach będzie co robić.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja jestem spokojnym człowiekiem i lubię się relaksować przy WotM, ale ku#@a twoja niewyp^%$#ona mać gra z hamburgerami <dybbukmodeon> to jest jakaś abstrakcja <dybbukmodeoff>. Na pięć pokoi wszystkie rozpadają się w 15 minut. Zero cierpliwości, wszyscy pozjadali wszelkie rozumy, na hasło "395 light only" pojawia się trzech niedoświadczonych z lightem 385. Ja, który jest umownie zorientowany we wszystkim, drę papę non stop, żeby strzelać w monitory. Nikt prócz mnie tego nie robi po czym jęk zawodu sprawia, że mam ochotę wbić komuś śrubokręt w głowę. W dwa tygodnie nie jestem w stanie nawet Wąsika ubić do kroćset.

Ja wiem, że większość z Was ma już dość Destiny, ale ja nie mam nawet na chwilę. Więc jeśli się zbierzemy to razem ten cel uda nam się zrealizować. No to jak? Pomożecie?

Odnośnik do komentarza

Zróbmy raidowy tydzień. Te z pierwszego roku i KF jednego wieczoru, a na drugi WotM. I tym razem pokażmy olbrzymie e-cohones i zróbmy challenge. Bez ciśnienia na ten ostatni, ale miło by było.

 

Tak psioczyłem na amerynackie teamy, a wczoraj w końcu dostałem się do ekipy, w której trzech delikwentów miało full perfected ornament armor set. Challenge Wąsika zrobiliśmy za pierwszym razem, Zamboni za trzecim, ale więcej się wygłupialiśmy niż graliśmy, natomiast Aksis padł za drugim razem bo za pierwszym ja zginąłem zaraz na początku. Kolesie grali zdziebko inaczej, ale lekka korekta pozwoliła na ukończenia raidu w try miga. Nie musiałem nawet wychodzić z party czy fireteamu bo wy&ebali mnie zaraz po zebraniu lootu i otwarciu skrzyni <lol> . Jeszcze tylko ten śmieszny spliced płaszczyk dla huntera mi został do zdobycia i kilka perfected ornaments (4?). Hunter wygląda w nich chyba najlepiej.

Odnośnik do komentarza

Od dziś do niedzieli jestem dostępny więc proszę zgłaszać kandydatury na all-star game. Tak jak wspomniałem wcześniej możemy zrobić wszystkie raidy. Mnie najbardziej interesuje WotM na heroicu, ale chętnie zrobię wszystkie w chronologicznej kolejności. W końcu dostanę może brakujący achievement.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...