Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Chyba niespecjalnie to interesuje kogokolwiek na forum ALE:

 

Wczoraj bungie ogłosiło nowy sandbox patch, który wywraca do góry nogami całe PvP. Wchodzi od wtorku wieczór. Moim skromnym zdaniem jest absolutnie obrzydliwy

 

-Nerf najlepszych obecnie primaries w grze (Clever Dragon z najlepszej broni którą chciał każdy trafia na śmietnik)

-Nerf shotgunów (Rangefinder na Matadorze pogarsza ADS)

-Nerf special ammo

 

Dodatkowo kilka mniejszych zmian:

-wzmocnione Auto Rifles, zmiany w Hand Cannonach, zmiany w pulsawkach

-kolejny nerf Bladedancera w tym nerf Shinobu ['] 

- z bekowych - po 2 latach kille nożem Gunslingera liczą się jako Solar xDDD

 

Sidearmy nagle stają się najlepszym secondary (przez resztę zmian)

 

Teraz meta będzie wyglądać tak: NLB + sidearm / hawksaw + Icebreaker.

 

Nie zmieniono kompletnie największego problemu z PvP czyli Skorri.

 

Z jednej strony spoko że w końcu zmiany, ale z drugiej są one kompletnie żenujące - z jednej skrajnej mety (Clever + Matador) zmiana na drugą przy kompletnym zaoraniu całych klas broni (szybkie pulsy, wszystkie speciale poza sidearmami). 

 

Ogólnie trochę rzyg, wygląda na to, że sandbox team naprawdę nie umie w PvP i nie wie co się dzieje. Dawać już to Destiny 2

Odnośnik do komentarza

Właśnie teraz w promocji na PSN widzę, że jest bundle ze wszystkim co do Destiny wyszło ;__;

 

Aż się zastanawiam czy nie brać. W B2 grało mi się niesamowicie przez wiele godzin z ekipą, czy tutaj znajdę to samo? Ogólnie nie lubię szuterków online, ale model rozgrywki z B2 bardzo mi spasował. Jak to jest grać w tą gierkę?


Brać, warto? Długo to pożyje, nie za późno na wejście?

Odnośnik do komentarza

Gra zmierza ku końcowi i co wymyśli Bungie z Destiny 1 jak wyjdzie Destiny 2, tego nie wiadomo.

Jak chcesz sprawdzić, to ściągnij demo na PS4, bo widzę, że nadal jest w sklepie, i zobacz czy Ci podpasuje.

Ekipę zawsze znajdowałem do grania i pewnie nadal bez większych problemów się da, bo są m.in. społeczności, strony LFG.

Kiedyś pełna ekipa (6 osób) była potrzebna, żeby zagrać raid, ale teraz da się dojść do maksymalnego poziomu nie grając raidu. Jest masa rzeczy do robienia w grze, że jeżeli Ci podpasuje, to będziesz miał zajęcie na długi okres czasu :)

Jedyny problem jaki możesz mieć, to znalezienie ekipy na robienie starych raidów.

A jakbyś potrzebował pomocy lub chciał pograć 4 fun, to mogę przypomnieć sobie Destiny :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie teraz w promocji na PSN widzę, że jest bundle ze wszystkim co do Destiny wyszło ;__;

 

Aż się zastanawiam czy nie brać. W B2 grało mi się niesamowicie przez wiele godzin z ekipą, czy tutaj znajdę to samo? Ogólnie nie lubię szuterków online, ale model rozgrywki z B2 bardzo mi spasował. Jak to jest grać w tą gierkę?

Brać, warto? Długo to pożyje, nie za późno na wejście?

Na One była dobra ekipa ale trochę się powykruszała, nie wiem jak na PS4

 

Ogólnie powiedzmy sobie szczerze - gra jest w fazie umierania - to są ostatnie podrygi przed D2 które będzie wychodziło pod koniec roku. Ale nadal wychodzi jakiś tam kontent (pewnie w kwietniu będzie duży patch) i gra masa ludzi.

 

Jak chcesz kupić to czeka cię następujące - męczenie się (ok. 10-20 godzin) przez nudną historię,  żeby dojść do rzeczy end of game.

 

Ale samo end of game jest dalej miodne i spokojnie daje wiele godzin rozrywki na poziomie - zwłaszcza jak znajdziesz ekipę. Moim zdaniem raidy w Destiny to jedna z fajniejszych rzeczy jakie przyniosła ta generacja

Odnośnik do komentarza

Brzmi fajnie w sumie, ale skoro na koniec roku ma być D2 to raczej się wstrzymam i zaczekam właśnie na dwójkę, bo zanim do D1 usiądę (jeśli w ogóle) to pewnie już jesień będzie ;D. Ale dziękuję za odpowiedzi. Nie sądziłem, że sequel za rogiem już.

Odnośnik do komentarza

Ja robie co tydzien na wszystkich postaciach z czelendzami, ale Polacy juz nie graja tak jak kiedys wiec ciezko zebrac szostke bez problemu. Ja jestem caly czas chetny. Jak znajdziesz jedego to ja, Froncz, Piotros i Paolo de Vesir na pewno sie pokazemy na polu bitwy.

 

A tak na marginesie to pobawię się w Cruciblu po wtorkowych zmianach. Trzeba będzie dorwać jakieś Questing Beast, Suros Regime czy inne auto rifle z niskim fire ratem (Kvostov?) i można próbować coś ugrać. IceBreakery i Invective'y będą wszechobecne mniemam, a do hand cannonów nawet ja będę musiał się przekonać. Zmiany ujowe, ale jeszcze mam to i owo do zrobienia w Destiny więc grać będę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...