Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Ten update to bedzie :banderas: a od miesiaca prawie nie gram - Bungie wie jak mnie dotknac w czule miejsce. Do tego dochodzi najwieksza ksiazka do tej pory z nagrodami za wszystko - np 5k grimoira, granie w Y1, granie poszczegolnymi klasami czy Trialsy :banderas: 28.03 widzimy sie na Crocie

 

 

Juz myslalem ze uwolnilem sie z nalogu ale bedzie jednak grane do jesieni :obama: ciekawe tylko ile z tego przejdzie do D2 :/

 

E: o ktorej dzis gracie?

Edytowane przez froncz piotrewski
Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, to potrzebujemy jeszcze jednego. Piotros? Mazz? Macie znajomych których możemy zwerbować? Jeśli nie wyrobimy się do 23 to za Vessa wskoczy wtedy froncz, jeśli będzie miał ochotę (zakładam, że będziemy na Aksisie do tej pory).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Panowie wyżej - gratsy :thumbsup:

 

A teraz kolejna porcja niusów:

 

 

Ok, moja Tytanica dostanie zbroję z Vault of Glass, Warlock z King's Fall'a, a Hunter z Crota's End. Ewentualnie z tytanicą i łowcą będzie na odwrót. Ale te egzotyczne wersje primary weapons to będzie czysta masakra. Ile razy będę musiał podejść do wszystkich raidów, żeby je skompletować? Zdobędę je wszystkie, tutaj nie ma żadnego gadania, ale będę zmuszony znów grać z hamburgerami i mlecznymi herbaciarzami, żeby zdobyć zarówno wszystkie "nowe" egzotyki jak i ornamenty do zestawów zbroi. Jakieś zapisy na sesje? Chętni? Ktokolwiek?

Odnośnik do komentarza

Kurcze, mam mieszane uczucia odnośnie zakończenia Destiny. Niby fajnie, że wracają stare raidy i stare bronie, ale ile już razy przechodziłem VoG'a, Crotę i Oryx'a na obu konsolach... no i czy mi się chce, co tydzień znowu robić wszystkie raidy?

Wspomnienia z raidów zostaną, ale po ponad 2 latach grania mam już chyba dosyć. Na pewno zagram w "nowe" raidy, ale z ekipą, żeby było zabawnie. :) Wszystkie bronie z VoG'a i Croty mam w Vault, a zdobywać ich nowe wydania mi się raczej już nie chce... jak wpadną, to dobrze, a jak nie to trudno :) No i jeszcze te egzotyczne wersje primary z raidów. Gdzie ja pomieszczę 2 wersje broni. Oczywiście o powiększeniu vault'a nie było mowy i pewnie już nic z tym w D1 nie zrobią.

 

A nowe wersje uzbrojenia, niby fajne ale nie wyobrażam sobie w nich grać w PvP :) Od razu by mnie było widać :)

 

Yap, jakbyś potrzebował doświadczonego gracza do "nowych" raidów, to pisz PM lub na X1. Z chęcią pogram :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...