Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Może powalilem id dodam Cię potem :) tak jak myślałem, podpupcył mi się PSN ID, ale już wpisałem poprawiony. prawdopodobnie dzisiaj będę cisnął cały dzień i pół nocy, także ekhm.. ten tego :D

 

a co do raidu, to nie chcę grać dopóki nie przydam się drużynie, więc jeszcze podleveluje 

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Piotros i Bandi - jak szpilacie na PS3 to zapraszajcie do znajomych - 70% mojej friendlisty to gracze z Destiny, więc kolejni nie zaszkodzą :D

Akurat gram na PS4... :( Czasami żałuję, że nie kupiłem wersji cyfrowej na start, wtedy miałbym Destiny na PS3 i PS4, a tak zmuszony jestem grać tylko na PS4...

 

Odnośnie VoG, to ja robiłem mając 28 poziom, ale i tak było ciężko... najlepiej jest robić mając jeszcze wyższy poziom albo dobrze zgraną ekipę, która wie co robić...

Edytowane przez piotros
Odnośnik do komentarza

 

Po godzinie farmienia Blade of Crota w misji Fist of Crota udało mi się wreszcie zdobyć Husk of the pit. Na razie cienizna(problem z zabijaniem thrall-i celując w głowę), ale chcę z niej zrobić Necrochasm to się pomęczę :P

Mam nadzieję, że będzie warto bo mam ten sam plan.

 

Jak na razie wszystkie egzotyki z dodatku są do chrzanu, ale liczę, że z tym będzie inaczej. Tylko, kurczę nie chce mi się bawić z tymi rankami u Eris. Wolałbym ten czas przeznaczyć na PVP, no ale cóż...

Odnośnik do komentarza

to zacznij juz szukac dobrej ekipy na crote. mam nadzieje ze wyeliminuja wszystkie glitche z raidu, w innym wypadku ten raid nie bedzie mial juz sensu.

Ekipa w miarę jest, ale jak już pisałem chcę przejść ten raid od początku do końca, a nie najpierw koniec, potem latarnie, a na koniec most. I nic więcej tylko te trzy etapy.

Odnośnik do komentarza

Ja utknąłem. Od dwóch dni próbuje wbić level wyższy niż 24, ale nie mogę. Mam niebieski armor każda część daje po 15 light czyli w sumie 60. Wydaje mi się, że to maks co idzie wycisnąć z niebieskich rzeczy, ale wydropić legendę na strike'ach to chyba jakiś cud. Pewnie jeden legendarny przedmiot dałby mi poziom 26.. masakra :) 

Odnośnik do komentarza

Ja utknąłem. Od dwóch dni próbuje wbić level wyższy niż 24, ale nie mogę. Mam niebieski armor każda część daje po 15 light czyli w sumie 60. Wydaje mi się, że to maks co idzie wycisnąć z niebieskich rzeczy, ale wydropić legendę na strike'ach to chyba jakiś cud. Pewnie jeden legendarny przedmiot dałby mi poziom 26.. masakra :)

 

Kolego mi w ciągu jednego dnia wypadło 7 filetowych rzeczy :) więc wszystko jest możliwe 

Odnośnik do komentarza

Ja utknąłem. Od dwóch dni próbuje wbić level wyższy niż 24, ale nie mogę. Mam niebieski armor każda część daje po 15 light czyli w sumie 60. Wydaje mi się, że to maks co idzie wycisnąć z niebieskich rzeczy, ale wydropić legendę na strike'ach to chyba jakiś cud. Pewnie jeden legendarny przedmiot dałby mi poziom 26.. masakra :)

Kupuj u Vanguard i Crucible. Ja miałem podobnie. Teraz masz łatwiej, bo to co jest dostępne da ci 31 level. Ja jak chciałem 30 to musiałem się męczyć na VoG.

Odnośnik do komentarza

skasowalem postac, wiec dziekuje za gre

Rób od nowa :)

 

 

Pytanko.

Zacząłem robić exotic bounty (bad juju) przed dodatkiem i updatem.

Doszedłem do darkness-infused pulse rifle (czyli zostało tylko pograć crucible).

Jaką wersję broni otrzymam jeżeli teraz to dokończę ?

Edytowane przez giger_andrus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...