Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam przepraszam. Warlockiem udało mi się dwa razy samemu. Ale jak już przechodzi się lampy w 6 osób jest większa frajda ;) Wczoraj nie udało mi się powtórzyć wyczynu na lampach. Dziś spróbuję Hunterem to zrobić. Odnośnie Tytana to uważam że jest niewykonalne. No chyba że naprawdę masz bardzo duże umiejętności.

Odnośnik do komentarza

Co z tego że tyle narzekamy, i tak wszyscy dalej gramy. ;) Co tydzień czekamy na Cygana który w piątek nic ciekawego nie przynosi. Co tydzień gramy we wtorek strajki wszystkimi postaciami. :)

Ano i grał będę do czasu Destiny 2 :P Nic na to nie poradzę, po prostu lubię narzekać.

 

Dzisiaj za to z randomami z lfg ukończyliśmy w godzinkę całą Crotę. Poza shardami dostałem klatę. Jeszcze tylko papcie i mam 32 lvl.

Odnośnik do komentarza

To i ja się piszę na raida... :D Raz VoG połączonego z nauką przechodzenia udało mi się skończyć w 1g 41m. Najbardziej dał mi w kość etap skakania przez przepaść... wszyscy czekali tylko na mnie... uhhh... reszta nie była taka trudna, a robiłem go mając poziom 28 i niewymaksowane bronie. Teraz poziom 31 titan obie podklasy wymaksowane. Mam też legendarny auto rifle, który podobno lepiej rozwala oracle w VoG.

Proponuję zacząć któregoś dnia w okolicach 22giej, żeby dało się skończyć maksymalnie do 2... no i może warto byłoby zrobić przy okazji trofeum za przejście 6 osób z jednego klanu? Ja należę do PPElite 2nd, ale można zawsze stworzyć nowy...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj z randomami zaliczyłem raida w 25minut. Jak zaczęliśmy to się nie zatrzymaliśmy ani na sekundę... cały czas się leciało do przodu. Każdy wiedział co ma robić.Żałuję bardzo, że tego nie nagrałem bo to był przykład idealnego gameplayu całej drużyny. Jeden koleś co chwilę tylko gadał jacy to jesteśmy za(pipi)iści i że nigdy z tak dobrą ekipą nie grał. Nawet błąd miecznika który zakończył się jego śmiercią nie przeszkodził nam w kontynuowaniu rozkurffu. Szybko odpaliłem horna, pozbyliśmy się oversoula... podniosłem kolesia... ogry nawet nie zdążyły strzelić... dokonaliśmy dzieła zniszczenia.

 

Wszcześniej hunterem jeszcze przeleciałem pierwszy etap solo... ten raid na normalu naprawdę nie stanowi żadnego wyzwania jak się trafia na ekipę która wie co robi. Przydałoby się, żeby te partacze z Bungie w końcu Hard uruchomili, bo nie mam już co zbierać.

Odnośnik do komentarza

Po wczorajszym raidzie na VoG stwierdzam że wypadają lepsze itemki. 

A ja niestety nie mogę tego stwierdzić... :( Wczoraj dostałem jakiegoś Rocket Launcher w wersji do 300, gdzie sam używam One Way Ticket 000 wymaksowanej na 331... :( Pisali, że po poprawce mają wpadać legendarne bronie w wersji 331... :(

 

No to co panowie? Forumkowy raid w sobotę o 21-22?

Jeżeli sobota, to ja dopiero 22-23, o ile nie później... :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...