Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Za przejście misji "fabularnych" z dlc dostaniesz fusion rifle, coś tam jeszcze dostajesz za bounty od eris ale resztę trzeba kupić lub sobie wylosować.

 

Ja ukończyłem właśnie dwa bounty na thorn'a oraz bad juju - powiem tak: Nigdy więcej nie zagram w to ebes.rane multi. Trudno wyrazić słowami jak bardzo ono jest popsute. :pinch: 

Odnośnik do komentarza

No ale jak cię masakrują mythoclastem w każdym meczu Rumble albo gra  po 3 sekundach po udanym killu przypomina sobie że ofiara wcisnęła przycisk melee i teraz musisz zginąć to nie jest tak fajnie. Dobrze że kupiłem ostatnio u vaguarda MG z voidowym damagem bo tych 500 punktów to by mi pad nie wytrzymał. 

Reszty bounty do Thorna sam chyba nie zrobię bo ten strike też jest po(pipi)any...

Odnośnik do komentarza

pisalem pare stron wczesniej ze bog rng o mnie zapomnial... pocket zdobedziesz ze zlotego bounty "shattered memory fragment"

 

  • Obtain a Damaged Ghost from Venus' Shattered Coast
  • Kill a Vex Gate Lord in a heroic story mission
  • Dismantle 10 rare or higher quality Fusion Rifles
  • Kill 200 enemies in Weekly Nightfall Strike activities using any Fusion Rifle

 

 

moje hiehie, no matter how far you are :P

mam jeszcze jedno jak znajde to dodam, po tamtej akcji dostalem 3 hate msg

Edytowane przez dApo
Odnośnik do komentarza

Urzoka idzie ubić... :) Gdzieś wyczytałem, że najlepsza jest broń z amunicją Arc i faktycznie tak jest... najtrudniej zniszczyć mu opancerzenie, bo potem idzie już szybko.

Najlepiej zrobić to w kilka osób, bo samemu jest to praktycznie nie wykonalne. Mi się udało za pierwszym razem... :) Jakby co, mogę pomóc, mam tytana poziom 30... :)

Tutaj jest poradnik na forum bungie jak zrobić wszystkie misje związane z Urną od Eris

Odnośnik do komentarza

Gierka jest genialna, z każdym dniem wkręcam się coraz bardziej. Pobiegałem dzisiaj trochę po planetach, porobiłem patrole. Wpadły fajne buty, które pozwoliły mi wbić 24 poziom. Rewelacyjny szpil. Wieczorem będę sobie grał Crucible i może jakieś Strike'i porobię. Dodawajcie orion92PL, w ekipie zawsze raźniej ;) gram na PS4, klasa Warlock. 

Odnośnik do komentarza

Wkufia mnie przechodzenie Croty na tych bugach. Wszystko od d.upy strony ludzie chcą robić, do tego pierdyliard razy trzeba się zabijać i kombinować z wyciąganiem wtyczek. Miękkie faje boją się jednego durnia z mieczykiem. Niech bungie to wreszcie naprawią, bo dla mnie nie ma sensu grania w ten raid. Prawie godzinę ludzie sprawdzali kto ma save na ostatnim etapie.

Edytowane przez McDrive
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A'propos Croty...

Odpalam Destiny lekko przybity, że nie mam z kim robić Raidów, bo co nie odpalę to zawsze znajomi mają już kompletną ekipę i znów tak właśnie było.

Zobaczyłem jednak "lukę w systemie" i dołączyłem do niekompletnej drużyny znajomego.

Okazało się, że część ekipy jest gdzieś daleko z przodu (i chyba tłucze jakiegoś bossa - nie wiem, nie znam się, bo tego Raidu praktycznie nie robiłem :P), a dwóch ziomków stoi na samym początku, więc im towarzyszyłem przez chwilkę (tańczyłem, machałem i gadałem:p) po czym tamta druga ekipa najwyraźniej musiała czegoś dokonać, bo dostałem shardy i raidowe rękawice dla Titana - Willbreaker's Fists.

 
Stwierdziłem, że fajnie, przeteleportowało mnie dalej, do mostu, znów ktoś coś robił, ja stałem na jednej z kolumn i po chwili dostałem do kompletu nogi - Willbreaker's Greaves.
Wiem, przeginam :D
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Uff. Pograłem sobie jak na razie 4-5 godzin dzisiaj. Trochę się rozczarowałem. Myślałem, że po wbiciu 1 levelu dla frakcji dostanę jakiś gift a tu dupa.. no nic. Trzeba walczyć dalej. Pocisnąłem trochę więcej PvP i bardzo mi się podoba. Wkurza tylko dość powolny matchmaking i przydługie loadingi, ale gameplay jest git i wciąga jak cholera. Zrobiłem Heroic Strike i w końcu wypadł mi Legendarny Shotgun. Trochę szkoda, ale i tak bardzo się cieszę, bo w końcu mam coś fioletowego w Eq. Genialna gra. 

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie za wcześnie, chyba że chcesz robić za maskotkę całego przedsięwzięcia i sprawiać problemy wyższolevelowym "opiekunom".

Choć w sumie... ja swój pierwszy Raid zaliczyłem na levelu 25. Jak więc widać - da się, ale w sekrecie Ci powiem, że za bardzo przydatny to ja nie byłem :)

 

@dApo - nie płacz :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...