Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Robiłem bounty żeby wbić level frakcji na 2. Kupiłem rękawiczki i wypadł mi z engrama legendarny hełm, więc mam już 26 poziom :) Gra ktoś wieczorem Weekly Heroic Strike ? Gram na PS4

 

Próbowałem przed chwilą sam na Easy.. masakra. To trzeba robić w ekipie :D Przyznam szczerze, że chętnie bym spróbował jakoś przeczołgać się przez raid. Choćby dla lootu ;P 

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Witam jak jest z tymi coins , chyba dobrze napisałem?

Tzn jakiś limit w ciągu tygodnia?

od kiedy do kiedy i ile można zebrać.

A jak mi podpowie ktoś gdzie te coins można na zbierać w jskiej misji.

Pozdrawiam.

Strange Coins dostajesz za weekly heroic 3/6/9 w zależności od poziomu trudności możesz (ale nie musisz) dostać też około 7 za nightfall-a także losowo za niebieskie / fioletowe engramy, jako nagrodę za ukończenie public event ( bardzo rzadko bo najczęściej nic się nie dostaje :P) i to chyba tyle. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

W tym tygodniu w prezencie każdy grać dostanie jeden legendarny enagram 

Z którego wszyscy dostaną egzotyka, a ja pewnie ascendant energy -_-

 

 

Ja mam już 8 Strange Coinów, a jeszcze nie robiłem żadnego weekly challenge. Mam nadzieję, że w weekend będę już mógł coś kupić u Xura ;)

No jak zdobędziesz te 9 coinów to pewnie coś kupisz, ale radzę przeglądać destiny db i planet destiny. Tam dowiesz się co warto kupować.

Odnośnik do komentarza

 

Ja mam już 8 Strange Coinów, a jeszcze nie robiłem żadnego weekly challenge. Mam nadzieję, że w weekend będę już mógł coś kupić u Xura ;)

Co do cen u Xura za 17 kupisz broń, za 13 element zbroi. Warto też zbierać Mote of Light można też coś kupić za nie. Co tydzień coś innego.

 

Za to co kupiłem z tych engramów u Xura mógłbym dwie dodatkowe klasy wyposażyć, ale nie chce mi się bawić w dodatkowe postacie.

Odnośnik do komentarza

W tym tygodniu w prezencie każdy grać dostanie jeden legendarny enagram 

A gdzieś są potwierdzone te informacje? No i co trzeba będzie zrobić, żeby go dostać? Ostatnio można go było kupić za ileś tam mote of light. Zakupiłem sobie 2 sztuki, jedna przydała się drugiej postaci, a drugą rozmontowałem dla exotic shard do finalnego rozbudowania exotic armor.

A dzisiaj po przejściu weekly strike i ukończeniu tym samym bounty od Eris za jego ukończenie, dostałem nowy exotic bounty, w którym muszę ... przejść weekly strike lub nightfall strike... :( Ręce opadają... nie mogło to wpaść przed przejściem weekly... ehhh... jakby ktoś chciał przejść jeszcze raz weekly strike, to ja przejdę go jeszcze raz, żeby zaliczyć to bounty... ale znając taktykę bounty na egzotyki to będę musiał potem zrobić coś głupiego w cruciable, którego nie lubię... :( mam już inne 2 bounty na egzotyczne bronie, ale przez to cruciable nie mogę ich ukończyć... :(

Odnośnik do komentarza

 No ja mogę jeszcze raz, zostało ci 6 coinów do zgarnięcia.

 

Mi dzisiaj się poszczęściło, napisałem na forum bungie że chcę ukończyć bounty na thorna i po pięciu minutach miałem ekipę do ostatniego strike'a po tym jeszcze zrobiłem z nimi weekly i nightfalla z których wypadły exotic Mk. 44 Stand Asides - nóżki dla tytana i fioletowy engram. ^_^

Edytowane przez Krizz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To zgłoszę się jak się pojawię ponownie... :)

 

Tak popatrzyłem i mam 3 bounty na 3 egzotyki:

Exotic hand cannon Thorn
Exotic shotgun Invective
Exotic pulse rifle Bad Juju

No i w 2 pierwszych utknąłem na crucible, a ostatni właśnie zaczynam. Chyba poczekam z graniem w crucible, aż dojdę do tego samego momentu z ostatnim bounty, wtedy skupię się tylko na crucible.

Tylko kurcze są to bronie, których pewnie i tak nie będę używał, bo nie lubię hand cannon, shotgun ani pulse rifle... :( Jakby dawali scout rifle lub fusion rifle, to bym się skupił tylko na tych bounty... :D

Odnośnik do komentarza

Właśnie zrobiłem drugi raz weekly heroic strike z Kymelem i Piotrosem (dzięki chłopaki) no i co mogę powiedzieć. Nie poleciało mi nic.. został mi chyba tylko Xur żeby podbić level, bo wydałem wszystkie marki i zanim wbije na jakąś zbroje to trochę minie. Jak zdążę do weekendu podbić level to pyknę jeszcze raz ten strike na wyższych poziomach żeby coiny wbić. Kymelowi poleciały Legendarne butki tzn. engram, ciekawe co dostał z niego :) 

Odnośnik do komentarza

Marków możesz tygodniowo zebrać 100 sztuk. Najtańsza część uzbrojenia kosztuje 75 marków, a najdroższa 120. W przeciągu 2 tygodni jesteś w stanie kupić 2 części, chyba że wpadną Ci one przypadkiem za zrobienie jakichś rzeczy. Marki resetują się we wtorki o 10tej rano.

Tyczy się to vanguard marków jak i crucible marków, więc teoretycznie jak masz odpowiednie rangi vanguard i crucible, to jesteś w stanie w przeciągu 2 tygodni samemu kupić 4 części uzbrojenia... :) A jak masz 13 coinów, to w piątek u Xura kupisz jakieś uzbrojenie egzotyczne i dalej zostaje Ci już tylko grać, żeby upgrade'ować poszczególne części uzbrojenia.

 

A weekly jest sens robić drugi raz na wyższym, bo maksymalnie da się zdobyć 9 coinów, ale pewnie rzeź będzie nieziemska na 30 poziomie. Dzięki temu, że wpadłem na ostatnią walkę z bossem, udało mi się zaliczyć pierwszą część bounty i teraz muszę zrobić jeszcze 23 strike'i, bo 2 wczoraj udało się skończyć... :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trudny jest ten weekly. Grałem z dwoma 30stkami i było ciężko ;) dzisiaj po robocie walcze dalej

 

Info o legendarnym itemie potwierdzone, jest na stronie Bungie. Dostaniemy go 'later this week'. Cel na ten tydzień to dofarmic 2 strange coiny żeby było na zakup u Knura i wbicie 3 levelu frakcji.

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...