Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Eeee.. mam mieszane uczucia. Szczerze mówiąc, to filmik z coop do KZ:SF dla mnie wygląda ciekawiej z tym rozstawianiem sprzętu, upgradami itp. Dużo wolniej, ale jakoś czytelniej i bardziej teamplayowo. Tu tak jakoś chaotycznie. Nie czuję ducha drużyny. Chyba jestem za stary na takie gry. Prędzej czy później grę sprawdzę, ale już jestem pewien, że nie na premierę.

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

Gra wyglada bardzo dobrze - Borderlands w singlu i coopie na filmikach mnie odrzucalo, ale jak usiadlem z padem, to przez paredziesiat dobrych godzin sie oderwac nie moglem.Z HALO to samo - singiel na filmach dretwy i nudny, do poki nie dolaczyl kumpel online - i tutaj wierze ze bedzie podobnie. Destiny ma oferować olbrzymie możliwości w kwestii kreowania, rozwoju i modyfikacji bohatera - a to w takich grach zawsze wciaga, do tego tryb wieloosobowy zapowiada sie swietnie. Bungie to mega firma, ich multiplayerowe produkcje zawsze staly na wysokim poziomie i nie wierze, ze Destiny sie nie uda.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Don - jak jakis czas temu na targach zobaczylem HALO 4 i misje w jungli to ziewalem. W Borderlands nawet grajac sam spedzalem przy tej grze niemal kazda wolna chwile, choc gameplaye na YT w ogole nie robily zadnego wrazenia. Nowy Wolfstain - to samo - YT odrzucil i gdyby nie kumpel to ominalbym jednego z lepszych fpsow, jakie ostatnio wyszly. Caly fan z tej gry moze plynac z dobrego uniwersum, lokacji, rozwoju postacji, pukawek, ton ekwipunku. Tego typu tryby wrecz uzalezniaja - wystarczy tylko dobry gunplay, czucie broni i miodnosc. Do tego na tryb multiplayer poki co nikt nie narzeka, fanatycy HALO pisza o skillowym multi, wiec jak dla mnie szykuje sie porzadna szpila.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Don - jak jakis czas temu na targach zobaczylem HALO 4 i misje w jungli to ziewalem. W Borderlands nawet grajac sam spedzalem przy tej grze niemal kazda wolna chwile, choc gameplaye na YT w ogole nie robily zadnego wrazenia. Nowy Wolfstain - to samo - YT odrzucil i gdyby nie kumpel to ominalbym jednego z lepszych fpsow, jakie ostatnio wyszly. Caly fan z tej gry moze plynac z dobrego uniwersum, lokacji, rozwoju postacji, pukawek, ton ekwipunku. Tego typu tryby wrecz uzalezniaja - wystarczy tylko dobry gunplay, czucie broni i miodnosc. Do tego na tryb multiplayer poki co nikt nie narzeka, fanatycy HALO pisza o skillowym multi, wiec jak dla mnie szykuje sie porzadna szpila.

 

A jaki to ma związek z moim pytaniem?  :teehee:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Standard - ludzkość stanęła na krawędzi zagłady, ostatnia nadzieja w straznikach, w ktorych Ty sie wcielasz, ostatnie miasto na ziemi, planety Układu Słonecznego, dryfujące w przestrzeni wraki statków kosmicznych, masa wrogow.- sam, badz w kooperacji, otwarty swiat, mozliwosc wykonywania misji na rozne sposoby, rozwoj postaci jak Borderlands (postacia z Singla mozesz grac pozniej w multi). Szczegolami sie nie interesowalem, bo po co psuc sobie zabawe - nowe uniwersum od Bungie, w planach minimum trylogia, wiec tak - jest fabula.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...