Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

LOL, no właśnie widać na filmikach , stoją dwa muły i się strzelają aż któryś padnie. W Tytanie czasem idą takie akcje zacięte 1:1, a często nierozstrzygnięte , że głowa mała. Destiny [*]

 

EDIT : Grafa też przeciętna powyżej, a niektóre tekstury wyglądają jakby się nie dograły rodem z Rage'a.

Edytowane przez Szatanek
Odnośnik do komentarza

 

 

Unlike in Halo, where it's possible in many situations to absorb some damage and get away, in Destiny there is no escape. Combat resolves itself very quickly. You enter combat, kill or be killed, respawn then go again. It's fast, frenetic and, dare I say it, a little Call of Duty.

 

Jawnie, oglądam ten tryb control i Hardpoint Domination w Titanfall to jak porównanie lokomotywy do samolotu...

 

 

wielka szkoda, do końca wierzyłem w Bungie i Destiny

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Halo 3 było w porównaniu do titanfalla strasznie wolne ale grałem w nie kilkaset godzin a titanfall od premiery nie uruchamiany.Może być i gra wolna ale by miała ten świetny feeling jak halo.

 

Nie wiem gdzie tam feeling Halo widzisz. To jest feeling pomiędzy TF a CoD :P

Odnośnik do komentarza

Kiedy beta dla xboxowej szlachty?

Nie wiadomo.

 

Oglądam ten stream Ninjy i jaram się tak samo jak on :)

Buły chyb mają taką samą fizykę jak w Halo, bardzo podobnie latają, nie zaobserwowałem jak z odbijaniem się od ściany. To samo pojazdy, zachowują się niemal identycznie, a przynajmniej tak mi się wydaje.. Koles gra cały czas prawie odpowiednikiem DMR i snajperką. Co najważniejsze, dmg jest niski więc potrzeba kilka strzałów z tego pierwszego. Snajperka standardowo, dwa w tułów, jeden w głowę, do tego duży odrzut. Jest shield, którego trzeba ściągnąć, fajnie, ze widać też pasek wroga. Ogólnie widać na pierwszy rzut oka, że ta gra Bungie, ktos napisał na czacie, że Bungie porzuciło Halo, żeby zrobić kolejne Halo pod inną nazwą. Chcę w to cholernie zagrać, mam nadziej, że w piątek dostanę się do tej alphy, a wówczas zapas redbullów i weekend z głowy.

 

 

Odnośnik do komentarza

Po obejrzeniu gameplay'u z multi entuzjazm opadl prawie calkowicie jezeli o rozgrywke wieloosobowa. Moze cos z tego bedzie ale poki co nie nastawiam sie w ogole. Co innego singiel, tutaj nadal jestem zaciekawiony.

 

 

After @xboxp3 interview I've been asking devs about impact of new Xbox sdk on perf. Bungie says it will get Destiny to 1080p/30fps on XB1.

https://twitter.com/geoffkeighley/status/476486815654744064

 

To w takim razie moze na PS4 bedzie 60 ;P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jakoś od jutra chyba.

 

Ja po streamach i kilku filmikach jestem zadowolony. Najgorzej wypadało AI wrogów, ale to może ze względu na betę, bo Bungie przecież nigdy w tym nie zawodziło.

 

Multi pvp z początku wyglądało średnio, ale teraz jestem raczej zadowolony, nie jest to Halo, ale chyba też do końca nie miało nic być. Jaram się tytułem cały czas i zakup na premierę ciągle aktualny.

Odnośnik do komentarza

apropo rozdzialek:

 

Dostęp do dodatkowych zasobów obliczeniowych na Xbox One pozwoli wyświetlić Destiny w rozdzielczości 1080p, przy 30 klatkach na sekundę - potwierdzili twórcy.

 

Już wcześniej dowiedzieliśmy się, że wersja PlayStation 4 będzie działać przy identycznych parametrach obrazu.

 

http://www.eurogamer.pl/articles/2014-06-09-tworcy-destiny-zwieksza-rozdzielczosc-na-xbox-one-dzieki-nowym-zasobom-mocy

Odnośnik do komentarza

co jak co ale design i kreacja świata nadal na najwyższym poziomie

 

Pod tym względem Bungie akurat nie zawodzi, wszystko co zrobili to dzieło sztuki.

 

Niestety to multi destiny wygląda średniawo, jakby był 14 letnim maniakiem coda z usa to bym się na to przerzucił, ale jedyny słuszny wybór to Halo Collection i to na długo. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...