Skocz do zawartości

Quantum Break


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

 

Polecam ten preview, zgadzam się w 100% z tym co mówi ten facet. Gierka jest w teorii cover shooterem, ale w praktyce działanie przeciwników i nasze moce sprawiają, że jesteśmy ciągle w ruchu, a siedzenia za murkiem kończy się źle. QB trochę mi przypomina Sunset'a. Oglądając jak ktoś gra w dany tytuł nie robi to wielkiego wrażenia. Jednak jak już weźmiesz pada w własne ręce i odkryjesz jakie masz możliwości dopiero robi się ciekawie. 

 

Obejrzałem tylko dwa preview'y i starczy mi. Remedy znów dostarczy świetną gierkę z oryginalną mechaniką i zacną fabułą :banderas:

 

 

W6qYyE.gif

Edytowane przez zloto
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

 

Polecam ten preview, zgadzam się w 100% z tym co mówi ten facet. Gierka jest w teorii cover shooterem, ale w praktyce działanie przeciwników i nasze moce sprawiają, że jesteśmy ciągle w ruchu, a siedzenia za murkiem kończy się źle. QB trochę mi przypomina Sunset'a. Oglądając jak ktoś gra w dany tytuł nie robi to wielkiego wrażenia. Jednak jak już weźmiesz pada w własne ręce i odkryjesz jakie masz możliwości dopiero robi się ciekawie. 

 

Obejrzałem tylko dwa preview'y i starczy mi. Remedy znów dostarczy świetną gierkę z oryginalną mechaniką i zacną fabułą :banderas:

 

 

W6qYyE.gif

:obama:   ale będzie grane, więcej do premiery nie oglądam.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

W tym urywku co oglądałem Jack rzucił tym spowalniaczem zza osłony w gościa z Monarh, a ten jak Flash praktycznie się teleportował i sprzedał mu kanapkę z pięści, więc to raczej nie będzie tak, że oni sobie będą stali, a my w nich kamehamehami będziemy rzucać.

Odnośnik do komentarza

To się nazywa promocja...

 

Zrób preordera a damy ci..hmmm Alan wake? mało? To jeszcze dorzucimy alan wake american nightmare!

Kurcze dalej nie chcesz dać preordera? No to dostaniesz jeszcze odzik z grą na PC! Opchniesz za stówkę na alledrogo i będzie gites.

 

No to ja rozumiem :D

Tylko dla cyfrówki, więc będzie jeden kod na obie platformy.
Odnośnik do komentarza

 

Tylko dla cyfrówki, więc będzie jeden kod na obie platformy.

 

Nope. Kod na wersję PC dostajesz osobno w wiadomości od Xbox Live tuż przed premierą.

 

* Free Quantum Break Windows 10 game offer valid with pre-order of digital copy of Quantum Break for Xbox One, by April 4, 2016, from Xbox Store, Xbox.com, parti(pipi)ting retailers, or inside Xbox One Special Edition Quantum Break bundles, while supplies last (physical game discs are excluded from this offer). Quantum Break Xbox One codes purchased at retail and inside bundles must be redeemed on the console or at Xbox.com by April 4, 2016. Windows 10 game redemption code will be sent via Xbox system message around the week of April 5, 2016. For Windows 10 game system requirements see www.quantumbreak.com/windows10.  Offer available in all Xbox Live markets except China.

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...