Skocz do zawartości

Quantum Break


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Wczesniej byla mowa ze te moce beda sie odblokowywac wraz z postepami w grze, a ich samych mozna uzywac co jakis czas (musza sie zaladowac). Nie wiem czy odstawili ten pomysl(?), na 1 gameplayu kojarzy mi sie ze byl jakis pasek ladowania a na tym nowym juz nie.

Edytowane przez ssxx1
Odnośnik do komentarza

Jeśli to jest ingame XOne to ja nie mam pytań. Nextgen pełną gębą :obama: Do tego zapowiadają 1080p. Nie wiem ile w tym prawdy, ale jak to osiągną to Remedy są bogami  :exact:

Edytowane przez WezyrBiałegostoku
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

https://www.facebook.com/XboxPL/photos/a.121618874578371.22191.118340451572880/979374282136155/?type=3&theater

 

Już w najbliższy weekend, na Warsaw Games Week, odbędzie się pierwszy polski pokaz Quantum Break. Nie wiadomo czy będzie to demo dla odwiedzających.

 

Niestety, ja w najbliższy weekend mam zjazd na Politechnice i nie będę mógł się wybrać. Jeśli jakiś forumowicz ma jednak zamiar się tam pojawić to liczę na kilka słów relacji.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

QUANTUM FUCKING BREAK

 

cover-reveal-spread.jpg

 

In the latest issue of Game Informer, we travel to Espoo, Finland and get the full scoop on Quantum Break’s lengthy development process. We break down exactly how the game and its show will work together to tell a larger narrative. The Quantum Break show will feature four episodes, but players’ actions during the game will change events in the show leading to wildly different events in each episode. Remedy also put a controller in our hands, so we have the world’s first hands-on impressions with the game. Quantum Break releases on Xbox One on April 5, but you can learn about how Remedy hopes to revolutionize video game storytelling by reading the issue later today.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie Remedy to mistrzowie opowiadania historii, co już udowodnili przy jednym z moich ulubionych tytułów, czyli Alan Wake.

 

Przy okazji, czy był ktoś na WGW i miał okazję zobaczyć jak gra się prezentuje na żywo?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...